День Народження 14 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Народилися 14 грудня люблять ризик і пірнають в бурхливі води життя без рятувального жилета. Ви живете від пригоди до пригоди, в яких досвід набагато важливіше надійності і стабільності. Ви прагнете діяти і цікавитеся глобальними проектами, оскільки у вас активна природа не вистачає терпіння для ретельного підходу до дрібних деталей. Ви діяч, а не стратег. Виявивши ідею, яка видається вам цікавою, може комусь допомогти або прикрасить собою світ, ви спалахуєте ентузіазмом і відразу ж прагнете приступити до її втілення в життя.

Народженим 14 грудня слід проявляти обережність, з тим щоб незвичайну поведінку і прагнення до ризику не привело їх до непричетність, особливо в частині травматизму та нещасних випадків. Крім того, оскільки багато хто з цих людей стикаються з проблемами нерозуміння ще в ранні роки, у них може виникнути потреба в самоізоляції. Споживання алкоголю або наркотиків для боротьби з депресією дуже небезпечно, оскільки веде до звикання. Дієту краще вибирати збалансовану, виключаючи надмірності. Фізичні вправи можна порекомендувати лише у формі помірних або м’яких навантажень. У відношенні до сексу народженим в цей день потрібно слідувати вказівкам карти Таро — помірності.

Народжені 14 грудня найчастіше представляються оточуючим эксгибиционистами, однак насправді вони дуже розбірливі в тому, коли, як і за яких обставин виставити на загальний огляд себе або плоди своєї праці. Хоча багато хто з них — люди товариські і воліють перебувати в променях прожекторів, вони тим не менше люблять усамітнюватися у власному маленькому світі, куди дозволений вхід лише дуже небагатьом. Образно можна сказати, що вони живуть в будинку з заштореними вікнами, які відкривають лише тоді, коли їм цього захочеться. Таким чином, найчастіше вони дозволяють людям побачити те, що вони роблять, набагато рідше — про що вони думають і майже ніколи не дозволяють дізнатися себе справжніх. Насправді виходить так, що чим більше ти виставляєш на огляд, тим зручніше приховати найпотаємніше.

Знак Зодіаку 14 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до вогненним знакам, які виділяються наступними якостями: безвідповідальність, логіка, грубість. Стрілець — людина енергійна, любить природу, має велику жагу до духовної свободи.

Планета Управитель: Юпітер. Зумовлює пристрасть до всього соціально схвалюваного, успіх у вивченні іноземних мов, інтерес до того, що відбувається далеко. Планета сприятлива для політиків. Планета у вигнанні – Меркурій. Її Стрільці можуть подякувати за відсутність об’єктивності, а також вибіркове ставлення до інформації.

Народилися 14 грудня за гороскопом – Стрільці. Вони мітять виключно в майбутнє. Представники знака не схильні до регресії. Вони йдуть вперед, отримують досвід, знову відправляються в дорогу за новими знаннями та враженнями. З такими людьми складно ужитися. Не кожному по плечу їх ритм життя. Стрільці не є стратегами. З’явилися на світ 14 грудня – діячі. Їм ніколи думати, важливо діяти. Активні по природі люди не виносять простоїв. Вони не люблять зупинятися в дорозі. Для Стрільця, який народився 14 грудня, дорога миліше будинку повної чаші.

Часто народжені 14 грудня — у вищій мірі складні, глибокі і недоступні для розуміння особистості. Багато аспектів їхнього життя — сексуальні уподобання, хобі, звички і психологічні прихильності — мають досить незвичайну і навіть дивну природу. Їх філософський настрій також характеризує індивідуальність. Як правило, вони рано уясняют для себе, що відрізняються від інших людей. Конфлікти з наставниками і тими, хто вище по положенню — батьками, вчителями, для них не рідкість. Крім того, їх нестримно тягне до всього незвичайного. Батьки, які намагаються силоміць втиснути своє чадо в рамки дозволеного, зазвичай зазнають фіаско. Не кажучи вже про те, що будь-які спроби придушення особистості у народжених 14 грудня позначаються пізніше бунтарством, неукротимостью і озлобленістю, які поширюються на весь світ.

Народжені 14 грудня — сміливі люди. Вони рідко відчувають страх, без вагань кидаються в саме пекло. Однак для них велика спокуса зробити ефектне враження на оточуючих таким відчайдушним поведінкою. Це не завжди дитячість. Часто їм вдається таким чином стимулювати інших до дії, стати для них прикладом. Таким чином, вони можуть стати каталізатором змін як у сім’ї, соціальному колі або в суспільстві в цілому.

Чоловік Стрілець — народився 14 Грудня

Чоловіки, що з’явилися на світ 14 грудня — можуть похвалитися такими характеристиками: такий кавалер — просунутий, щасливий, розумний, чесний, легко пристосовується. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 14 Грудня

Жінки, що з’явилися на світ 14 грудня, виділяються особливими гранями темпераменту: така дама — чесна, весела, терпляча, турботлива. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 14 Грудня

Які риси характеру притаманні цим людям? Люди, народжені 14 грудня знак зодіаку Стрілець, схильні привселюдно сповіщати про свої успіхи і досягнення всіх оточуючих, вони люблять перебувати в центрі загальної уваги, і почувають себе в суспільстві, як риба у воді. Оточуючим здається, що вони читають цих людей як відкриту книгу, але в реальності, інформація, що надається ними, не містить нічого, відповідного їх істинного вигляду. Всі справи і думки цих людей, доступні суспільству, відображають лише поверхневу суть їх особистості. Все по-справжньому особисте ретельно приховано в глибині їхніх душ, куди немає доступу нікому сторонньому. Вони показують навколишнім лише те, що вважають за потрібне.

Товариськість і відкритість — лише одна сторона життя людей, народжених 14 грудня знак зодіаку Стрілець, наодинці з собою вони можуть скинути свою захисну маску і приділити час тому, що дійсно має для них значення. Самотність і усамітнення не обтяжують їх, а дають їм необхідну перепочинок для того, щоб накопичити душевні сили і повернутися до суспільства. Будучи куди більш глибокими натурами, ніж це видається оточуючим, вони виставляють на публічний огляд лише частину своєї душі, яка ніби верхівка айсберга приховує набагато більше, ніж можна припустити.

До того ж справжня натура Стрільців, народжених 14 грудня, не вписується в рамки стандартних уявлень і важкодоступна для розуміння. Заняття, яким вони віддають перевагу, не відповідають сформованим про них враження у оточуючих. Навіть плотська сторона їх життя не відповідає загальноприйнятим уявленням більшості. Вони схильні до самосозерцанию і намагаються досягти духовної досконалості. З раннього дитинства вони усвідомлюють свою відмінність від інших людей. Як наслідок, це призводить до частої конфронтації з батьками і вчителями. Їх тяга до всього відмінному від норми і незвіданого нездоланна. Існувати в рамках офіційних традицій і стандартів представляється їм нестерпним. Будь-яка сила, прикладена до них, згодом повертається з подвоєною енергією, спрямована на негативні дії.

Люди, народжені 14 грудня знак зодіаку Стрілець, мають достатньо мужності, щоб брати участь у небезпечних підприємствах. Часто причиною цього є бажання пустити пил в очі, що виправдовується позитивними наслідками таких вчинків внаслідок спонукання оточуючих слідувати їх прикладу. Вони можуть провокувати зміни на краще у власній сім’ї або суспільному оточенні. Які поради можна дати людям, народженим 14 грудня знак зодіаку Стрілець? Намагайтеся не реагувати дуже бурхливо на зауваження близьких і знайомих. Контролюйте свої вислови і вчинки. Будьте терплячі до особливостей характеру інших людей. Продовжуйте свій шлях до досконалості і дотримуйтесь міру в усьому.

Любов і Сумісність

На емоційному рівні ви вкрай незвичайні. Ваші стосунки, навіть найромантичніші, перш за все засновані на дружбі. Ви згодні з тим, що любов — це яскравий досвід, однак потреба у свободі може утримувати вас від укладання довготривалого союзу. Однак якщо ви вирішите почати вести спокійне життя, то глибина почуттів по відношенню до партнера може здивувати навіть вас самих.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народилися 14 грудня просто обожнюють ризик. Вони є справжніми авантюристами. В життєві перипетії народилися 14 грудня пірнають без спеціального спорядження, рятувальних жилетів. Дуже часто представникам знака вдається виходити сухими з води. Це зміцнює в них віру у власні сили. Народилися 14 грудня орієнтовані на отримання досвіду. Він для них важливіше надійності, стабільності. Народилися 14 грудня є дослідниками. Вони шукають нове, пізнають світ, пробують свої сили в різних видах діяльності. Від життя такі люди отримують задоволення тільки тоді, коли вона достатньо, за їх уявленням, наповнена подіями.

Стрільці часто славляться эксгибиционистами. Але практика показує, що представники знаку досить розбірливі в тому, коли і як виставляти на суд суспільства плоди своєї праці. Стрільці не терплять, коли хтось втручається в процес їх діяльності. Зайвий контроль з боку начальства спонукає перспективного працівника шукати нову роботу. Аналогічно діє на Стрільців відсутність визнання.

Здоров’я і Хвороби

Любителів ризику небезпеки підстерігають на кожному кроці. Побоюватися Стрільцям рекомендується травм. Нещасні випадки буквально наступають представникам знака на п’яти. Рано чи пізно травми трапляються. Зволікання зі зверненням до лікаря погіршує ситуацію. Не варто поспішати йти вперед. Саме час зупинитися, переоцінити цінності. З психологічної точки зору небезпека для Стрільців являє придушення агресії. Їй необхідно дати конструктивний вихід. Краще всього для цього підходить змагальний спорт.

Доля і Удача

В цей день народжуються суперечливі, непередбачувані люди. У них немає позиції в житті, їх рішення можуть змінюватися щохвилини, що створює хаос у справах. На таких людей можна покластися, вони можуть підвести в найвідповідальнішу хвилину. Вони наділені великою силою і енергією, рішучі, часом агресивні. Чергуються злети і падіння. Від самої людини в основному залежить, якою буде у нього життя. Якщо він вибере шлях добра, то зможе створити для себе прекрасні умови. Якщо ж піде шляхом зла, то життя його буде невтішною.

Поради Стрільцям, Народженим 14 Грудня

Будь-яку точку зору можна викласти спокійно. Слідкуйте за тим, що ви робите і що говорите. Навчіться терпінню і розвивайте в собі філософський настрій. Вибирайте середину. Помірність – ваше все. Це стосується кількості взятих на себе обов’язків, вживання стимуляторів і алкоголю, навіть проходження рекомендаціям ворожбитів та віщунів.


Залишити відгук