21 Місячний День

День володіє потужною енергетикою, що пробуджує в людині почуття справедливості, рішучості, хоробрості. Не дарма цей день ще називається «днем братства». Сьогодні корисно об’єднуватися в компанії. Будь-які колективні заняття сприятливі. У цей день необхідно відкинути сумніви і зберігати чистоту помислів. Не можна проявляти егоїстичність, дріб’язковість. Можливо, доведеться пожертвувати своїми інтересами або своєю власністю. Будьте активні. Відвідайте спортивний захід або тренажерний зал. Будьте готові до подвигів — сьогодні день лицарів і воїнів.

Залишайтеся на боці справедливості і відстоюйте свою думку. Не брешіть і не дозволяйте іншим обманювати вас. У вас прокинеться бажання порядку, стабільності або кардинальних змін. Не бійтеся проводити особисті реформи. Сміливо вирішуйте питання, що накопичилися, будьте наполегливі у досягненні своєї мети. Не звертайте з наміченого шляху. Якщо вам здається, що ви не в змозі вирішити всі питання і у вас немає сил на нові справи, то це пусті хвилювання. Сьогодні Місяць повертає нам всю енергію, витрачену протягом місяця. Якщо ви щось втратили, воно знайдеться сьогодні. Увінчаються успіхом пошуки зниклих тварин і людей. Для злодіїв, злочинців і аферистів день вкрай несприятливий. Їх злочини швидко розкриються, відплата не змусить себе чекати.

Символи сьогоднішнього дня — Кінь і Колісниця. Кінь символізує благородну початок, прагнення вперед, до подвигів та перемог. Колісниця відсилає нас до нашого шляху, який давно визначено. Колісниця рухається в просторі не хаотично. Її маршрут підпорядкований особливої мети. Трактування символів дає нам зрозуміти, що сьогодні корисно бути рішучими і не відступати від наміченої мети, не звертати з шляху. При цьому треба залишатися благородним і щирим. Люди, що досягають перемоги «будь-якою ціною», з допомогою брехні і шахрайства, будуть покарані.

21 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Спадаючий Місяць

Енергетика дня: Активний

Стихія дня: Дерево

Символ дня: Табун Коней

Щасливе число: 3

Хороший день для веселощів і розважальних заходів, для господарських справ, заготівлі продуктів про запас, торгівлі та бізнесу, пов’язаного з ризиком. Пошук зниклих людей, речей, тварин також увінчається успіхом. Енергетика цієї доби пробуджує в людині активний початок. День надає нам незвичайну хоробрість. Можна зважитися на будь-який вчинок, про який раніше боялися і подумати. Це час рекордів і подвигів в прямому і переносному сенсах! Важлива умова: треба бути чесним і справедливим навіть у дрібницях.

Любов і відносини в 21 Місячний День

21 місячний день дуже гарний і для пишних весільних урочистостей, і для скромної реєстрації, і для першого побачення, і для теплих дружніх зустрічей. Єдине правило, яке варто дотримувати в цей день ні в якому разі не залишатися на самоті. Якщо у вас немає можливості влаштувати романтичне побачення зі своїм партнером, то сходіть в гості до своїх подруг, друзям, колегам, або вирушайте туди, де ви вже точно не будете одні, наприклад, в театр.

Побачення сьогодні проходять дуже добре і приносять масу вражень. Якщо у вас на двадцять перший день місяця випало перше побачення, вважайте, що вам крупно повезло. Ці відносини часто переростають у серйозні. Двадцять перший місячний день активний, люди відчувають енергетичний підйом, рішучі і наполегливі. Майте на увазі, що в цей день ви здатні на багато чого.

двадцять перший місячний день до нас приходить усвідомлення почуття боргу і це дуже вдалий день для реєстрації шлюбу парам, які прожили довгий час у незареєстрованому (цивільному) шлюбі.

Робота і творчість в 21 Місячний День

На роботі будьте ближче до колег. Разом вирішуйте питання, складайте плани. Підтримуйте інших, якщо самі бажаєте отримувати допомогу від оточуючих. Спільно організовані справи та заходи пройдуть успішно. Сьогодні можна сміливо спілкуватися з начальством. Головне, не доводити будь-яке спілкування до спору або з’ясування відносин. Будь-які суперечки сьогодні несприятливі, в тому числі судові розгляди.

В іншому день вдалий для працівників будь-якої сфери діяльності. Бізнесменів чекають вдалі операції та фінансові операції. Ризиковані проекти себе виправдають. Розширюйте горизонти своєї діяльності. Залучайте нових партнерів, співпрацюйте з іноземцями. Люди мистецтва можуть сміливо організовувати виставки, концерти, вистави, творчі вечори. Детективам і поліцейським також посміхнеться удача — сьогоднішні злочини легко розкриваються.

Здоров’я і харчування 21 Місячний День

Двадцять перший місячний день дуже гарний для великого фізичного навантаження, для фізкультури та спорту. Правда, навантаження повинна бути вибірковою, так як в двадцять перший місячний день вразливі тазостегнові суглоби та органи черевної порожнини. Якщо ви захворіли в двадцять перший місячний день, ні в якому разі не лягайте в ліжко. Хвороба виходить з потом, так що, чим більше ви рухаєтеся, тим краще. Неушкоджений чай з малиною або відвар квіток липи. Якщо немає можливості побігати, зайнятися фізичними вправами, то хоча б здійснити пішу прогулянку.

Цей день здавна вважається днем майстерних лікарів. Сьогодні можна вирішувати питання, пов’язані зі здоров’ям. Критичний фон для здоров’я, можуть загостритися старі захворювання. Уникайте всього того, що може принести шкоду кровоносної системи і печінки.

Хороший день для очищення крові. Слід якомога більше рухатися, обов’язково побувати на свіжому повітрі. Вдалий час для лікування, загартовування. Уникайте переїдання, обмежте вживання важкої і жирної їжі. Виключіть алкогольні напої. Їжте червоні ягоди, морква, буряк, гранати, пийте соки і відвари. Хвороба, що почалася в цей день необхідно відразу лікувати. Сприятливі будуть ванни, душі, обливання, загартовування. При болях у попереку можна обмотатися вовняним шарфом, бажано червоного кольору. Головне — швидко відреагувати на найменше нездужання, підлікувати його засобами народної медицини, і надовго забути про болячки.

Сни в 21 Місячний День

Сновидіння цього місячного періоду відображають наскільки людина реалізує себе в творчому аспекті. Так як сама природа людини, його Божественна Сутність є не що інше як творча іскра (згадаймо, що сам Господь Бог — Творець), то дуже важливо, щоб людина правильно актуалізував свій творчий потенціал. Якщо цього не відбувається, виникає, образно кажучи, душевна імпотенція, не дозволяє людині повноцінно існувати у Всесвіті.

Образи сновидінь двадцять першого місячного дня, при їх правильному тлумаченні, можуть показати людині, де у нього стоїть «запор» на шляху творчого потоку. Згадайте, всі діти — творці, вони люблять малювати, співати, танцювати, складати і так далі. Але з часом дорослі пояснюють їм, що вони «не Пушкіни», «не Рубенсы» і «взагалі весь час потрібно думати про гроші».

Подібний підхід створює у дитини енергетичний блок, який згодом, уже в дорослому житті, приносить йому постійні психологічні та фізичні проблеми, зокрема, у сексуальному житті. Справа в тому, що основа творчої енергії є сексуальність, і якщо її перекрити, блокувати — статеве життя стає сірим, нецікавим.

За останніми науковими даними, коли страждають імпотенцією або статевим безсиллям, запропонували незважаючи ні на що повністю віддатися того виду творчості, яким вони займалися в дитинстві, результати показали, що багато з них просто відродилися на очах, проблем як не бувало.


Залишити відгук