Сонник Потворний — до чого сниться ?

Сон, у якому ви побачите себе спотвореним і злякаєтеся, — передвісник поганих звісток, неясності відносин з близькою людиною і марність мрій. Сон також передвіщає смуток і досаду. Якщо уві сні ви корите себе за те, що ви потворні, то наяву вас чекають докори сумління за вашого поганого ставлення до близьких, яке послужить причиною ваших сварок або розлуки з близькою людиною. Якщо дівчині сниться, що їй зробив пропозицію людина з потворною зовнішністю, то у неї буде гарний наречений і всі будуть заздрити їй. Дивіться тлумачення: Урод.

Побачити потворного людини — до радості і до отримання новин. Найбільш сприятливо побачити в сні потворним себе — це до великого успіху в справах. В той же час цей сон є не дуже сприятливим для особистого життя. Так, якщо ви снилися собі в потворному вигляді, то у ваших стосунках з коханою людиною виникнуть якісь складнощі, перетворивши перспективи вашого союзу в трохи невизначені.

Бачити у сні, що Ви потворні, означає, що Вас чекають труднощі з Вашим обранцем і перспективи Ваших відносин будуть дещо туманні. Якщо молода жінка в сні думає про себе, що вона потворна — це означає, що її негідну, навіть образлива поведінка по відношенню до свого коханого послужить причиною розладу і сварки з друзями.


Залишити відгук