Сонник Бігти — до чого сниться ?

Ви тікаєте від когось- наяву ховаєтеся від проблеми, яка не залишає вас байдужим. Проаналізуйте її неупереджено і подумайте, що в даній ситуації можна зробити, щоб її виправити. Займаєтеся бігом — до відкриття, яке принесе душевну рівновагу і спокій. Ви здивуєтеся, як це раніше не помічали цю просту, але важливу істину. Завдяки ситуації ви зрозумієте, що складні варіанти не завжди потрібні для вирішення проблем, — озирнувшись по сторонах, можна непомітно знайти для себе якийсь вдалий і при цьому простий спосіб. Займатися бігом разом з кимось ще попереду приємне проведення часу зі знайомим або новою людиною. В результаті цієї зустрічі ви відчуєте себе значно молодше, відпочинете і дізнаєтеся багато цікавого.

Біг вважають класичним символом здоров’я і довголіття. Також це спосіб уникнути потенційної небезпеки. Елементи бігу можуть з’явитися у сні мужності або про порятунок. Зазвичай у снах з бігом і страхом як домінуючим почуттям ви можете бачити себе біжучим ніч безперервно і в кінці кінців уник небезпеку (і це може висушити вас з точки зору емоцій). Також ви будете весь час натикатися на незліченні перешкоди, і об’єкт вашого побоювання буде здаватися ще страшніше. Тоді постарайтеся подивитися цей сюжет з точки зору реальних подій, приділяючи особливу увагу сфері, в якій вами відчувається тиск. У ряді випадків це дозволяє дивно ефективно впоратися з актуальними проблемами.

Якщо Вам сниться, що Ви біжите в групі інших людей — це означає, що Ви візьмете участь у якомусь веселому святі, а крім того, незабаром Ви виявите, що Ваші справи підуть в гору, назустріч успіху. Якщо уві сні Ви спіткнетеся або впадете — це означає, що Ви розоритеся і подмочите свою репутацію.

Біг на самоті — означає, що Ви перевершите своїх друзів на шляху до добробуту і займете більш високе місце в суспільстві. Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте від небезпеки — значить, Вам загрожують втрати і Ви втратите надії залагодити свої справи прийнятним для Вас чином. Якщо ж Вам сниться, що тікають від небезпеки інші люди — це обернеться для Вас горем, загибеллю друзів.

Побачити, що ви берете участь у змаганнях з бігу — це майбутнє поразка вашого супротивника і успіхи в справах. Гаряче улюблений чоловік відповість вам взаємністю, тому не потрібно боятися суперника. Ви одружитеся і будете щасливі.

Бачити уві сні біжать — отримаєте гроші, не рушати з місця — довго будеш чекати удачі. Добігти до мети — обдумане підприємство, наздогнати когось- досягнеш щастя.

Застій у діяльності, внутрішні розбіжності, особливо, коли має місце характерне «застигання», заціпеніння в ногах.

Тікати — до погіршення здоров’я. Біг босоніж — знак бідності, нестачі в тому, з чого біжите.


Залишити відгук