Сонник Безодня — до чого сниться ?

Якщо сниться безодня, це не обіцяє вам радості. Якщо уві сні ви намагалися побачити її дно, то наяву вас чекають суворі багатоденні випробування. Якщо ваші очі не бачать безодні, але ви всім нутром відчуваєте її і боїтеся падіння, то вас намагаються попередити про навколишній вас лицемірстві. Не потрібно впадати у відчай, так як рятівним колом стане ваша інтуїція.

Якщо наснилося, що ви пливете над безоднею, то ваша діяльна натура здолає всі перешкоди і досягне успіху. Сон, у якому ви кидаєте каміння в безодню, свідчить про те, що до успіху ви йдете по головах своїх товаришів. Людині, якому наснилося, що він заглядає в безодню і не може розглянути там жодних обрисів, не потрібно сподіватися на допомогу з боку: її не буде.

що Залишилася у вас за плечима безодня сниться до того, що ви не тільки здолаєте будь бар’єр на вашому шляху, але і повернете справу так, що мінуси вашого життя перетворяться в плюси. Якщо, подолавши безодню, ви побачили в сні струмує з неба світло, то це означає, що перед вами отрылись нові перспективи.

Побачити в сні безодню або опинитися на краю безодні — знак великої небезпеки, втрат, прикростей, розчарувань і непосильних турбот і обов’язків. Зірватися до неї уві сні — передвісник великої втрати грошей або близької людини, яка буквально виб’є ґрунт у вас з-під ніг. Якщо при падінні ви відчули удар або почули звук падіння, то вас чекає велике нещастя, занепад духу, який надовго виб’є вас із колії. Однак якщо ви не встигли приземлитися і прокинулися, то ваші переживання і випробування будуть не так страшні, і ви вдало впораєтеся з ними. Якщо під сні вам вдалося уникнути падіння і обійти небезпечне місце, то в реальному житті ви вдало уникнете великої небезпеки.

Бачити у сні, що Ви дивитеся в безодню, означає, що Вам загрожує втрата власності. Можливі сварки, які зроблять Вас нездатною вирішувати життєві проблеми. Для жінки дивитися в безодню — означає, що вона візьме на себе небажані турботи. Якщо вона падає в безодню, то її чекає глибоке розчарування, але якщо вона успішно втече від падіння, то їй вдасться відновити становище.

Заглядати в безодню — ваш шлях пізнання. Падати в неї — ознака вищого покликання, харизми. Якщо ви здригнулися і прокинулися, значить щось вам заважає в здійсненні вашої вищої завдання. Вас зіштовхують у безодню — настав час самореалізації. Ви когось зіштовхуєте в безодню — пора відірватися від «вчителі» і йти власним шляхом.

Сон, у якому ви бачите безодню, означає, що вас чекають сварки з коханими і проблеми. Жінкам дивитися в безодню уві сні передвіщає турботи й розчарування в любові. Можливо, чекає розлука з коханою людиною.

Безодня сниться до несподіваної щасливої зустрічі. Якщо ви уві сні впали у прірву, це можна вважати добрим знаком, оскільки ви з ким-то помиріться.

Безодня — попередження про біду, що підстерігають вас бідах і нестатках. Друзям буде складно захистити вас від всього цього.

До труднощів і незвичайного життєвому підприємству.


Залишити відгук