Сонник Занепокоєння — до чого сниться ?

Сон, у якому ви відчуваєте неясне занепокоєння, означає, що ви користуєтеся довірою ваших друзів і близьких людей. Іноді такий сон пророкує вам, що вас чекають клопоти і залагодження неприємностей, з якими ви зможете впоратися. Якщо ж у сні ви турбуєтеся про якомусь конкретному справі, то сон передвіщає вам успіху. Якщо уві сні у вас немає видимої причини для занепокоєння, то скоро ви отримаєте спокусливе пропозицію, якому не варто вірити, щоб не потрапити в пастку. Бачити уві сні інших людей, стурбованих чимось, віщує печаль і смуток.

Сон, у якому ви турбуєтеся — хороший знак, що передвіщає успіх і відновлення духовних сил після загрозливого стану. Але якщо сплячий турбується про якомусь дуже важливій справі — такий сон означає несприятливі прогнози для нього як на службі, так і у відносинах з іншими.

Занепокоєння у сні – знак близької успіху і відновлення сил після душевного потрясіння. Якщо ж у сні ви турбуєтеся про якомусь дуже важливому для вас – це скоріше несприятливий прогноз для вашої діяльності, так і для відносин з близькими людьми.

Це сон з протилежним значенням. Зі сну тривога і неспокій означають, що сьогоднішні тривоги і страхи скоро пройдуть.

Занепокоєння у сні — показує ваш стан наяву.


Залишити відгук