Сонник Сказ — до чого сниться ?

Якщо у сні вам довелося сказиться, це прекрасний сон, який обіцяє просто дивне щастя. Вам буде невимовно везти, вас будуть оточувати добрі і люблячі люди, які перетворять ваше життя на справжнє задоволення. Побачити оскаженілого — до тривоги за себе або близької людини. Якщо ця людина не заподіяв вам шкоди, то занепокоєння буде несильним і недовгим. Але якщо ви в сні постраждали від агресії скаженого людини, ваші тривоги будуть зростати за нових несприятливих обставин.

Якщо у сні ви впадаєте в сказ і не можете контролювати свої дії, то вас чекає багато труднощів. Такий сон також попереджає вас про те, що ви можете стати жертвою нещасного випадку. Якщо уві сні ви бачите іншої людини в такому стані, то вас турбує несприятливий збіг обставин, який завадить успішному здійсненню ваших намірів. Дивіться тлумачення: Божевільний.

Бачити у сні, що Ви приходите в сказ, передвіщає Вам серйозне падіння або нещасний випадок, аварію. Бачити інших у такому стані — означає несприятливі перспективи, які доставлять Вам занепокоєння і викличуть роздратування.

Якщо обставини сну привели вас до сказу, це може передвіщати серйозну травму або аварію. Якщо ви бачите в стані сказу інших людей, – готуйтеся до ситуацій, які доставлять вам занепокоєння або викличуть роздратування.


Залишити відгук