Сонник Бесіда — до чого сниться ?

Сон, у якому ви розмовляєте з ким-небудь за їжею, пророкує вам невелике розлад шлунка. Якщо ви розмовляєте з братом уві сні, то вас чекають сімейні хвилювання і тривоги. Якщо уві сні ви ведете цікаву бесіду з цікавою людиною, то скоро чекайте отримання нових відомостей про цікавлячий вас предметі. Дивіться тлумачення: Розмови.

Розмовляти з важливою людиною у сні — знак почестей, прибутку і придбань. Сон, в якому вам сниться, що ви розмовляєте з сином, передвіщає вам збитки і неприємності; якщо з ворогом, то сон попереджає вас про небезпечні задуми вашого ворога. Якщо уві сні побачите людей, що ведуть тиху розмову, то вам належить дізнатися якусь таємницю, що виявиться вельми корисним для вас. Дивіться тлумачення: Дебати, Важлива Персона, Президент.

Почути уві сні чий-то — такий сон пророкує вам честь і славу. Самим розмовляти з людьми — це означає, що вас люблять; розмова з тваринами віщує тривоги і турботи. Розмову з невидимим особою — сон, що передвіщає раптову втрату доброго друга; бесіда з небіжчиком означає, що попереду вас чекає небезпека і захворювання. Якщо під час бесіди ви їли, вам загрожує шлункове захворювання. Якщо ж це був тільки розмова, без трапези, це означає, що ви будете мати велику вагу в очах оточуючих.

Можливість збитися з наміченого шляху з’явиться у того, хто уві сні бачив себе разговаривающим. А якщо це бачення приснилося дамі, то їй необхідно підготуватися до того, що доведеться відстоювати своє чесне ім’я, відбиваючись від нападок заздрісників. А якщо вона не змогла поговорити з-за перешкод, то з-за злих пліток і пересудів вона може втратити дорогого серцю людини.

Почули уві сні чий-то розмова — будете хвилюватися. Говорити самим з ким-то — цей сон означає, що ви самі станете причиною занепокоєння інших людей. Якщо ви говорили тихо, спокійно, доброзичливим тоном, то ситуація швидко нормалізується. Якщо ж розмова велася на підвищених тонах, відчувалася напруженість, то наяву між вами може виникнути велика сварка.

Почутий чужу розмову — це предназначающаяся вам інформація. Якщо після пробудження вам вдалося пригадати, про що йшла мова, то намагайтеся витлумачити це для себе. Брали участь у розмові — це знак потрібних знань, зверніть на них особливу увагу.


Залишити відгук