Сонник Вагітність — до чого сниться ?

Вагітність потрапляє у ваші сни двома основними способами. Перший — це сни про себе, в період вагітності, другий — ваша реальна вагітність є ПОШТОВХОМ-ВИМ ПОДІЄЮ і задає певний його зміст. Будь-яка людина може завагітніти в сновидінні: така можливість не обмежена ні статевими, ні віковими перешкодами. Взагалі кажучи, вагітність служить символом творчості, статевої зрілості чи багатства, Проте існує безліч ситуацій, які потребують додаткового тлумачення.

Якщо ви — мріє про вагітність молода жінка, в той же час не має реального наміру завагітніти, такий сон може означати, що ваше перебування у стадії первинного переходу до нової стадії самоаналізу. Одним з АРХЕТИП за ЮНГОМ є архетип батька з основним інстинктом збереження роду. Бачити себе залученим в діяльність в такому положенні — значить спостерігати свій вихід зі стадії ДИТИНИ і перехід на дорослий рівень. Якщо ви активні в сексуальному сенсі, але не маєте намірів завагітніти, такий сон може бути гармонічним супроводом вашого місячного циклу. У зв’язку з таким сном можуть виникнути ТРИВОГИ типу «а що якщо «, які вимагають осмислення і вирішення.

Чоловік, який уві сні бачить себе вагітним, часто знаходиться в ситуації, коли його мужність або участь у відтворенні населення виявляється під питанням. Такі сумніви часто приходять на розум чоловікам, які бачать себе менш активними в цьому плані, ніж вони хотіли б бути. Сон виступає в якості компенсації, підкреслюючи творчі сторони їх ОСОБИСТОСТІ. Вагітні чоловіки народжують не тільки дітей, але і те, що якимось чином виправдовує їхню місію в цьому світі. Факт вагітності в реальному житті може спричинити за собою різноманітні події в сновидіннях. За своїм характером, ці події можуть бути будь-якими: від найжорстокіших до сміхотворних. Це не дивно, так як в реальному житті вагітність служить джерелом цілого спектру відчуттів — від хвилювання до ейфорії.

Інші типи снів, які сняться під час вагітності, можуть мати відношення до подружньої невірності, СМЕРТІ партнера, хронічних проблем зі здоров’ям, втрати вагітності внаслідок нещасного випадку або викидня, вроджених дефектів у дитини, двійнята, трійнята і т. д., а також до підвищеної плодючості, де зачаття і виношування плоду трапляються частіше і незалежно від оберігання. Сни про невірність чи смерті партнера часто виникають як відповідна реакція на почуття незахищеності у зв’язку зі зміною в зовнішності або періодичності і характер сексуальних стосунків у період вагітності. Сни про хронічні проблеми зі здоров’ям і дефекти дитини належать до категорії негативного ВОЛІ-ВИКОНАННЯ, а також це результат хвилювання, випробуваного жінками в такому положенні.

Сни про безліч пологів і повторних вагітностях є найбільш складними. Іноді на певній стадії вагітність пригнічує жінку. Це — наслідок побоювань з приводу здатності належним чином впоратися з роллю МАТЕРІ. Множинні вагітності можуть бути візуальним відображенням цих страхів.

Сон про вагітність віщує клопітні справи, пов’язані з новими планами. Сон, у якому ви побачите красиву вагітну жінку, і здивуєтеся, передвіщає вам несподівану прибуток, який виявиться дуже до речі, хоча вам доведеться чимало попрацювати, щоб отримати її. Якщо вагітна жінка у вашому сні потворна і ви були неприємно здивовані, то вас чекає багато турбот і хвилювань. Дивіться тлумачення: Пологи, Акушерка, Няня.

Молодим жінкам сон, в якому вони бачать себе вагітними, пророкує щастя в любові, затьмарене размолвками зі своїм коханим або чоловіком; старим жінкам такий сон загрожує хворобою; а хворим — смертю. Якщо уві сні жінка відчуває себе вагітною і народжує сина, то її чекає успіх у всіх справах. Іншим, особливо хворим, такий сон пророкує багато неприємностей, а важко хворим — швидку кончину. Людям, у яких багато боргів, такий сон може передбачити деяке полегшення їх становища. Якщо у вас є секрети, то вам слід побоюватися того, щоб вони не стали відомі, а якщо самі хочете дізнатися щось, то сон пророкує вам, що випаде нагода задовольнити свою цікавість.

Дівчатам сон про вагітність пророкує, що їх чекає ганьбу і безчестя. Якщо молода вагітна жінка бачить себе вагітною уві сні, то сон пророкує їй безліч турбот і переживань. Всім іншим сон про вагітність обіцяє, що їх життя буде сповнене подіями і сміливими планами. Якщо уві сні ви побачите вашу знайому вагітною, то вас чекають смуток і печаль. Якщо чоловікові сниться, що він вагітний і він неприємно здивований уві сні, то його чекає багато розчарувань і невдач. За певних обставин такий сон може передвіщати одруженому чоловікові, що скоро він втратить дружину або вона вже не зможе народжувати дітей. Неодруженому чоловіку такий сон пророкує швидке одруження, якщо він насправді думає про це. Вагітних бачити в сні — передвісник клопоту, дрібних неприємностей, прикростей і розчарувань. Одруженому чоловікові побачити у сні, що його дружина вагітна, такий сон пророкує, що якщо його дружина насправді незабаром виявиться вагітною, то у нього народиться здорова дитина.

Вагітність найчастіше символізує ваше прагнення мати дітей. Досить часто вагітність символізує ваші нездійснені надії, мрії і бажання сексуального характеру. Вагітність у сні повідомляє жінці, що і в реальному житті це подія не змусить себе чекати. Крім того, якщо жінка побачила уві сні, що завагітніла, то наяву вона познайомиться з новим чоловіком, і їх відносини будуть більш продуктивними, ніж з попереднім коханцем.

Чоловікові приснився вагітність каже, що йому хотілося б мати дитину від своєї партнерки. Також, якщо чоловікові сниться сон, в якому він завагітнів, означає, що відносини з прекрасною статтю ускладняться якимись неприємностями. У нинішнього союзу можуть бути якісь небажані наслідки.

Якщо чоловікові сниться, що його дружина вагітна, — це добре. Прийшла вам в голову ідея не тільки не безнадійна, як ви думаєте про неї, але ще дуже і дуже перспективна. Якщо ви докладете певний старання, успіх і прибуток вам забезпечені. Але є невелике уточнення: сон не можна тлумачити таким чином, якщо дружина вагітна і наяву. Якщо його побачила жінка, її чекає поповнення в сімействі. Для молодої дівчини сон про вагітність служить нагадуванням, що вона засиділася в дівках, пора реалізовувати пробуждающийся від сну материнський інстинкт.

Якщо подібний сон сниться вже вагітній жінці, це означає, що пологи пройдуть благополучно і дитина народиться здоровим. Однак іншим жінкам такий сон нічого доброго не віщує. Незаміжньою жінці це обіцяє невдалий шлюб і розбіжності з чоловіком, а незайманій – ганьба і нещастя. Якщо такий сон сниться чоловікові, значить, він хоче дитину від своєї нинішньої коханки.

Сниться вагітність подруги — символ виношування когось іншого, переважно в негативному плані. Він повідомляє про органічному захворюванні або прихованому несвідомому впливі на людину чого іншого, чужого. Якщо Ін-се хоче повідомити про народження очікуваного дитини, то воно демонструє образ людини, що має певні риси особи.

Для жінки побачити в сні, що вона вагітна, означає, що вона буде нещаслива зі своїм чоловіком, а діти її будуть непривабливі. Для діви подібний сон обіцяє ганьба і напасті. Якщо ж спляча жінка і справді вагітна, то такий сон послужить прогнозом її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Якщо жінці приснилося, що вона вагітна, означає, що в реальному життя це подія скоро станеться. Якщо ж спляча жінка і справді вагітна, то такий сон послужить прогнозом її благополучного дозволу від тягаря і швидкого відновлення сил.

Для заміжньої жінки сновидіння про вагітність — це передбачення появи на світ близнюків. Дівчині сниться вагітність до брехливості її коханої людини і непорядності його мотивів.

Для дівчини бачити вагітність у сні — обман, для жінки — гордість радість. Для чоловіка — будувати плани, а побачити вагітну — неприємність. Також див. Народжувати.

Для дівчини — обман. Для жінки радість, виконання бажання. Чоловікові бути вагітним зрада, хвороба і небезпека, а бачити вагітну — неприємність.

Для молодої жінки приснився вагітність означає щастя в любові, для старої — недалеку смерть.

Своя Вагітність — до збитків. Бачити вагітність — давати в борг.


Залишити відгук