Сонник Берег — до чого сниться ?

Сон, у якому ви побачили берег з палуби судна або з човна, означає, що вам вдасться досягти наміченої мети. Такий сон буде особливо сприятливий, якщо вам вдасться доплисти до берега і зійти на нього, тому що в цьому випадку вас чекає благополучне завершення справи, отримання великого прибутку, успіх і радість. Якщо ви судитесь з ким-небудь, то після такого сну неодмінно виграєте справу. Дивіться тлумачення: Корабель, Мета, Дорога, Річка, Море, Океан.

Якщо у сні ви прогулюєтеся по березі річки, біля ставка або річки, це віщує приємну зустріч з людиною, яка вам небайдужий. Крім усього іншого, сон пророкує вам, що ви перебуваєте на роздоріжжі і не знаєте, що робити далі, або ж вас мучать питання, на які ви не знаходите відповідей, або ж ви задумали щось, що ніколи не здійсниться. Якщо уві сні ви збираєтеся отчаливать від берега, то вас чекають нові плани, зміни і, можливо, тривале подорож за кордон. Відпочивати в сні на мальовничому березі біля води — знак спокійної, розміреної і щасливого життя. Дивіться тлумачення: Пейзаж, Погода, Вітер.

Стояти на березі — знак того, що вам належить прийняти важливе рішення щодо близької людини. Сон пророкує вам, що якщо ваше рішення буде вірним, то ви не будете розчаровані.

Стояти в сні на березі спокійного моря або річки – до мирних і гармонійним стосункам в сім’ї. Молодій дівчині побачений берег обіцяє заміжжя далеко від дому. Стрибати з берега у воду у сні – до вирішення проблем особистого характеру, можливо, до довгоочікуваного розлучення. Якщо уві сні Ви стоїте на березі в грозу, значить, Вас чекає скандал з коханою людиною, за яким, можливо, буде розрив відносин.

Пологий берег сниться до майбутнього перемир’я з людиною, сварка з яким сталася досить давно. Крутий берег сниться до ситуації, коли викинутий вами білий прапор, що закликає до перемир’я, буде сприйнято в багнети. Відновити колись розірвані зв’язки вам не вдасться.

Це сновидіння обіцяє стабільність, міцність і благополуччя сплячій людині. Велика роль належить деталей і сюжетом уві сні, завдяки яким формується точна картинка майбутнього сновидця. См. Хвилі, Глина, Канал, Моряк, Озеро, Пліт.

Будь берег в сновидінні, будь то берег річки, озера, моря і т. д., символізує ваше самотність, причому не в тому сенсі, що ви один на безлюдному острові, а просто вам не з ким поспілкуватися, поділитися своїми проблемами, вилити душу.

Перебувати на березі уві сні — бути спостерігачем події, свідком, але самому не брати участі. Виплисти, вийти на берег — вийти з ситуації, з втратами, якщо мокрий, і вдало, якщо сухий, наприклад з корабля.

Ви досягнете поставленої мети — сон до успіху і радості. Відпочивати на ньому — життя заспокоїться, гуляти по березі — туга за далеким.

Побачити в сні берег — хороший знак успішного виконання всіх розпочатих справ.

Човен на мілині, витягнений на берег — скрутне становище.

Досягнете поставленої мети.

Мета, орієнтир, досягнення.


Залишити відгук