Сонник Білка — до чого сниться ?

Білка в сні — символ жіночого кокетства і брехливих чуток, які можуть зашкодити вашій репутації. Чоловікові побачити її в сні — знак обману, облуди і розчарувань у любові. Якщо чоловік побачить її в клітці, то його чекає несподівана радість. Якщо білка сидить у клітці і спокійно їсть, то його чекає сімейне щастя. Бізнесменам сон про білку пророкує програш справи в суді, втрату грошей з-за шахрайства партнерів або втрату кредиту. Дивіться тлумачення: Горіхи, Лушпиння.

Зловити білка передвіщає успіх у сумнівному і ризикованому підприємстві. Якщо уві сні білка вкусила, то вас чекають сімейні неприємності, сварки, переживання за своїх близьких, а особливо за чоловіка і дітей. Переслідувати білку уві сні і не зловити. — передвісник втрати стану і розорення. Якщо ваша собака уві сні женеться за білкою, то вас чекають розчарування, невдачі і відчуження. Дивіться тлумачення: Полювання, Ловити.

Вбити білку означає, що вас чекають невдачі в справах і самотність. Бачити уві сні білку, яка носиться в своєму колесі, означає, що вас чекає стільки клопоту і проблем, що ви будете буквально крутитися як білка в колесі. Жінці бачити білку у сні — погана ознака, що означає, що її коханий помилковим їй і у неї є щаслива суперниця. Після такого сну жінці слід поводитися обачніше і не довіряти обіцянкам негідної людини, тому що вони ніколи не будуть виконані. Багато білок у сні — передвісник швидкої зустрічі з милими друзями. Грати з білкою уві сні і отримувати від цього задоволення пророкує вам спокійне сімейне життя, повне радощів та щастя. Дивіться тлумачення: Тварини.

Якщо Вам присняться білки — значить, милі Вашому серцю друзі скоро відвідають Вас. Цей сон також обіцяє Вам успіх у роботі. Тому, хто вб’є білку у сні, загрожує самотність і неприязнь оточуючих. Ласкаве поводження з білкою в сні обіцяє Вам сімейні радості. Якщо Вам сниться, що за білкою женеться собака — значить. Вам загрожує відчуженість і сварки з друзями.

Сон, у якому ви бачите білок, означає, що скоро ви зустрінетеся з коханим. Якщо в реальному житті закохані знаходяться в розлуці, такий сон обіцяє швидку зустріч. Якщо уві сні ви вб’єте білку, це обіцяє невдачі у відносинах і самотність.

Чоловік, побачивши такий сон, познайомиться з хитрою і брехливої жінкою. Переслідування білки загрожує банкрутством і втратою стану. Жінці білка є уві сні до того, що її заплутає і обдурить негідний чоловік.

Прекрасний, добрий символ. Сниться до зустрічі з дорогими для вас людьми. Крім того, білка може передвіщати вам успіхи в роботі. Ласкаве поводження з цим тваринам у сні обіцяє спокійні сімейні радості.

Якщо уві сні білку побачить чоловік, то він зустріне і познайомиться з лицемірною жінкою. Якщо ж білку побачить жінка, то злий і егоїстичний чоловік може спокусити її.

Білка сниться до зустрічі з вашим колишнім коханцем. Ви обоє відчуєте бажання і «тряхнете старовиною». Однак за сплеском почуттів не буде продовження.

Білка — рада зробити продовольчі запаси на випадок дефіциту.

Сімейне благополуччя, для жінок — суперниця.

Гостя.


Залишити відгук