Сонник Бекон — до чого сниться ?

Бачити її уві сні — до зустрічі з небезпечними і агресивними ворогами, які можуть змусити вас так сильно страждати, що ви наживете собі якусь серйозну хворобу. Є бекон у сні — передвісник того, що вам не потрібно плекати надій на спокійну старість і ваші сподівання марні. Бачити уві сні бекон в окости — передвісник того, що скоро вас чекає зустріч з багатими родичами або отримання спадщини. Солити або пересмажити бекон передвіщає неприємності і розчарування. Дивіться тлумачення: Свинина, Їжа, М’ясо.

Є бекон — такий сон вважається сприятливим, якщо робите це не поодинці і чистими руками. Несвіже м’ясо означає, що доставлять багато неприємного похмурі думки і почуття незадоволеності. Готувати бекон — поганий сон; особливо погано бачити, як ви його соліть і при цьому відчуваєте запах диму.

Побачити шинку — гарний сон, що обіцяє здоров’я, достаток і величезна сімейне щастя. Є бекон — сон означає, що вас чекає печаль, купувати важкі випробування з-за хвороби. Можлива смерть одного або повний розрив відносин з ним внаслідок безглуздого конфлікту.

Бачити або нарізати бекон — любовна пригода. Є або пригощати — серйозні сексуальні відносини.


Залишити відгук