Сонник Лихо — до чого сниться ?

Сон про стихійне лихо — це сновидіння про наших почуттях, відчуттях, тривоги й хвилювання, посварилися. Якщо стихія розбушувалася, значить, наяву ви з головою поринете у вир бурхливих пристрастей. Постраждали в результаті лиха — така емоційність не доведе вас до добра, тому вам слід було б вчитися тримати себе в шорах. Побачити, що постраждали інші, — ви завжди повинні пам’ятати, що своєю необачною, легковажною поведінкою, запалом, нервозністю можете нашкодити тим, кого любите.

Величезне лихо, що з’явилося в сновидінні, пророкує зовсім протилежне. Все у вашому житті буде складатися дуже добре, вас високо оцінять друзі і шановні люди, причому цілком заслужено. Вже скоро ви дуже вдало одружуйтесь, і ваш супутник життя буде довго радувати ваше серце. Корабельна аварія сниться до подорожі, цікавого і корисного для вас. Сни про лихах особливо сприятливі для ділових людей.

Бідувати або хворіти – засмучення, Ваші плани на майбутнє опиняться під загрозою. Якщо інші люди потрапили в біду – поганий знак, безглузді обставини на якийсь час розбудують звичний хід життя; нещастя прийшло у вигляді хвороби — Ваші плани на майбутнє опиняться під загрозою.


Залишити відгук