Сонник Басейн — до чого сниться ?

Плавати в сновидінні в басейні: до швидкої і важливою для вас зустрічі, будьте до неї готові. Може бути, відбудеться зустріч з одним із старих знайомих, до якого ви раніше були небайдужі. Якщо ви плавали в басейні в сновидінні так само добре, як вмієте це робити наяву: значить, найближчим часом вам зроблять пропозицію, яке здасться дуже вигідним, і ви з радістю його приймете. Насправді вам потрібно закликати на допомогу всю свою проникливість: ви повинні точно з’ясувати, чи заслуговує довіри цю пропозицію. Цілком можливо, що вас хочуть обдурити, не попадайтеся на вудку!

Бачити, як хтось з ваших близьких купається в басейні: у вашому житті настає час великих змін, які так захоплять вас, що після закінчення цього бурхливого періоду ви відчуєте себе іншою людиною. Ці зміни стосуються усіх сфер життя якщо в сновидінні вам дуже подобалося купатися у басейні і ви це робили з великим задоволенням: значить, наяву вас занадто захопили повсякденні турботи, ви не в силах залишити повсякденну суєту і хоча б трохи відпочити. Обережніше, інакше ви надмірно изнурите себе.

Якщо вам не подобалося перебування в басейні з тих чи інших причин (вода була холодна, просто поганий настрій і т. п.): сон свідчить, що вам доведеться на якийсь час розлучитися з близьким другом. Це може бути пов’язано з його поїздкою в інше місто у відпустку або відрядження. Хоча ви обидва будете нудьгувати один по одному, розлука пройде швидко і майже непомітно. Стрибати з вишки в басейні: ви стоїте на порозі якогось дуже важливого глобального рішення, що стосується всього подальшого життя. Рішення це спричинить за собою сильні зміни, які позначаться насамперед на вашому майбутньому.

Плавання в басейні передбачає, що вже в недалекому майбутньому ви поринете в любовне почуття з головою і абсолютно забудете про свої обов’язки і турботи. Вам здасться, що більш сильного почуття ви в житті поки не переживали. І все ж практично відразу після занять сексом з цією людиною прийде протверезіння і розчарування.

Порожній басейн — це порожнеча, що панує у вашій душі після розриву відносин з партнером. Ваше життя коли-то була зосереджена на ньому одному, а зараз ви просто не знаходите собі місця. Пора вже подумати про себе, про те, що ви заслуговуєте кращого, ніж сумувати про втрату, коль скоро вийшло саме так. Адже причиною розриву стало ваше надмірне обожнення об’єкта своєї пристрасті.

Плавання в басейні уві сні передвіщає сильне любовне почуття, яке змусить вас забути про свої обов’язки і справах. Втім, розчарування настане дуже швидко, і станеться це після того, як ви вступите в інтимні стосунки з вашим обранцем.

Плавати в басейні в сні — гарний знак. Якщо вода в басейні чиста і прозора, то вас чекає успіх у справах і міцне положення в суспільстві. Дивіться тлумачення: Вода.

Якщо молода особа у сні плаває в басейні — це хороший сон: її гідність і порядність допоможуть їй знайти справжнього друга і зміцнити своє становище в суспільстві.

Дівчина, якій сниться, що вона плаває в басейні, познайомиться з справжнім другом, який допоможе їй стати успішною і завоювати прихильність оточуючих.

Повний успіх, а порожній — відсутність життєвих сил. Загальна ситуація визначається за якістю води.


Залишити відгук