Сонник Байка — до чого сниться ?

Байка (писати або читати) — пора застосувати на практиці свої творчі здібності. Якщо уві сні ви читали або розповідали байки, попереду у вас приємні заняття літературними працями. Для молоді такий сон означає майбутні романтичні прихильності. Якщо снилося, що ваша дитина вчив байку, це означає, що його навчання в школі буде успішною. Приснилося, що хтось читав байку, яку ви знаєте, — зустрінетеся з балакучим людиною. Перервати його монолог у вас не буде ніякої можливості, а тому ви витратите на нього багато часу. Також цей сон може передвіщати плітки і весілля у близькій рідні.

Читати байку в сні означає, що вам доведеться чимало попрацювати язиком і поворушити мізками, щоб збити ваших заздрісників або конкурентів з пантелику. Сон, у якому ви читаєте байку вголос, означає, що ваші спроби обдурити ворогів не вдадуться. Вигадати байку уві сні — поганий знак, що віщує втрату грошей з-за ваших непродуманих дій. Дивіться тлумачення: Вірші.

Бачити у сні, що Ви читаєте або розказуєте байки, обіцяє Вам приємні заняття літературою. Молодим цей сон обіцяє романтичні прихильності. Слухати або розповідати релігійні міфи — означає, що людина, побачивши такий сон, стане дуже побожним.

Якщо молодим людям сниться, що вони читають або розповідають байки, це означає виникнення в недалекому майбутньому романтичних відносин.


Залишити відгук