Сонник Вежа — до чого сниться ?

Вежа у ваших снах є символом перешкод, тривоги і високих устремлінь. Якщо уві сні ви раптом побачите високу вежу, що постала на вашому шляху, то вас чекають труднощі і проблеми, подолавши які, ви зможете домогтися гарних результатів. Зруйнована вежа передвіщає вам багато хороших звісток і означає, що всі перешкоди на шляху до успіху зникли.

Такий сон дуже сприятливий. Якщо уві сні ви входите в башту або перебуваєте в ній, то остерігайтеся довгої і болісної хвороби. Однак якщо в сні вам вдалося вибратися з неї, то вас очікує швидке одужання і успіх у ваших підприємствах. Підніматися на вежу уві сні і успішно дістатися до самого верху — знак великих і щасливих змін у вашій долі і справах. Побачити в сні падаючу вежу — знак позбавлення волі. Сторожова вежа у ваших снах означає, що у вас є безліч грандіозних планів, але вам доведеться попотіти, щоб здійснити їх, тому що ваші недоброзичливці докладуть максимум зусиль, щоб перешкодити вам.

Сон, у якому ви побачите безліч невеликих башточок над містом, пророкує вам, що ви задумали багато незвичайних підприємств, які вам буде важко здійснити. Підніматися на вежу — передвісник успіху. Однак якщо вам приснилося, що ви піднялися на вежу, а потім спустилися з неї, то вас чекають розчарування і втрати. Якщо ж вежа зруйнувалася відразу після того, як ви спустилися з неї, то ваші прикрощі марні. Або у вас все вийде, або справа не варта того, щоб через нього засмучуватися. Незвичайна форма вежі у сні говорить про те, що ви любите помріяти і іноді ваша фантазія заводить вас так далеко, що ви перестаєте реально оцінювати події. Дивіться тлумачення: сходи, дорога.

В сновидінні башта символізує піднесеність почуттів, подолання перешкод або недосяжну мрію. Якщо уві сні ви насилу піднімаєтеся по сходах на верхівку вежі — це знак того, що наяву вам доведеться подолати безліч перешкод, перш ніж досягнете поставленої мети. Сон, у якому ви бачите перед собою високу гарну вежу, символізує піднесеність почуттів і бажань, які переповнюють ваше серце. Якщо уві сні вежа впала і зруйнувалася, а ви стоїте серед уламків — це означає, що ви своїми необдуманими рішеннями і вчинками зруйнуєте своє щастя.

На річковому березі ви будуєте вежу з піску, яку змиває хвилею, — це символізує глибоке розчарування від того, що всі ваші зусилля виявляться марними і втіляться тільки у ваших фантазіях. Сон, у якому ви стрибнули з високої вежі і не розбилися, — знак того, що вам доведеться приймати дуже важливе і відповідальне рішення, результат якого залежить тільки від вас. Якщо уві сні ви знаходитесь усередині башти, яка повинна зруйнуватися, і блукаєте по сходах в пошуках виходу — наяву ви станете свідком або учасником соціальних потрясінні. У сні ви будуєте високу вежу і самі складаєте величезні і важкі камені — це означає, що наяву ви зможете подолати всі життєві тяготи, щоб домогтися бажаного.

Бачити в сні гарну вежу в оточенні прекрасного саду: до розважальній прогулянці, яка пройде з величезним задоволенням і користю для вас. Ви, по-перше, познайомитеся з цікавими людьми, а по-друге, дізнаєтеся багато нового про тих, з ким були вже давно знайомі.

Стара, зруйнована вежа: поганий знак. Незабаром відбудеться подія, під час якого ви проявіть всю свою впертість. У вас виявиться дух протиріччя, який не дасть вам піти хорошому раді. З-за вашого завзяття постраждаєте тільки ви самі. Але і це ще не все, в результаті той чоловік, який дав пораду, образиться на вас і не захоче далі мати з вами справу.

Якщо ситуація, предсказываемая сном, відбудеться насправді, вам краще забути про впертості і піти раді, який вам дадуть бачити вежу здалеку: чекайте неприємних звісток. Найімовірніше, справа в якусь подію, якого результату ви чекаєте. Сновидіння ваше несприятливо. Будьте готові до цього.

Вежа — символ могутності, влади. Бачити гостру вежу, сильно витягнуту вгору, — означає, що сновидець має владу, але користується нею необачно; означає, що бачить сон переоцінив свої сили і недооцінив суперників; означає зменшення впливу, втрату підтримки більшості. Бачити вежу, до якої неможливо підійти, — означає зустріч з дуже значущою особистістю, політичним діячем або фінансовим магнатом.

Бачити грунтовно укріплену вежу символ сили і великого впливу. Бачити руйнується вежу — символ великих змін (політичного та інших курсів). Бачити вежу, оточену озброєними людьми, — символ зіткнення різних таборів, що володіють великим впливом, боротьба між противниками, опонентами, яка буде мати значні наслідки. Бачити вежу з бійницями — символ влади, яка заснована на страху, покірливому підпорядкуванні, символ агресії.

Якщо Вам сниться вежа – це говорить про Ваше прагнення домогтися в любові великих успіхів і повністю заволодіти увагою коханої людини. Якщо уві сні Ви залізли на вежу, Ви досягнете уваги багатьох завидних осіб. Але якщо башта раптово зникла, як тільки Ви з неї спустилися, Вас чекають розчарування в любові.

Бачити вежу — багаті можливості. Бути на верху — небезпека від марнославства, не задавайтеся. Підніматися нагору — найважчий відрізок життєвого шляху з обмеженими можливостями. Стрибати, падати з вежі — страх перед відповідальністю, пов’язаної з суспільним становищем.

Якщо Вам сниться вежа — значить, Ви багато чого хочете досягти в житті. Якщо під час сновидіння Ви підіймаєтеся на вежу, Ви досягнете успіху. Але якщо башта зруйнується, як тільки Ви з неї спустіться — Вас чекають розчарування.

Сходити на вежу у сні — хвороба, падаюча вежа — будеш позбавлений волі. Красива висока вежа — долати труднощі, сторожова — хороші види на майбутнє. Взагалі бачити вежу у сні — очікувана дорога.

Сон — відображення моралі довлеющего «понад-я» (соціальних правил і норм, які індивід засвоїв ззовні); символ традиції якої ідеології, перешкоджає розвитку.

В офіційному головному уборі піднімаєтеся на вежу — буде переміщення по службі. Піднімаєшся у високий терем, на вежу — щастя у всьому.

Важкий підйом на вежу у сні – знак того, що наяву для досягнення поставленої мети вам доведеться подолати безліч перешкод.

Вежа означає перешкоду, багато веж у місті — незвичайне підприємство.

Життєва труднощі.


Залишити відгук