День Народження 12 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Волелюбні особистості, що народилися 12 грудня, не бажають опинитися на прив’язі і бути замкнутими в чотирьох стінах. Одноманітні ситуації і занудні компанії не зможуть надовго утримати вашу увагу. Вашою метою є розширення свого бачення світу через навчання і подорожі. Спритний і кмітливий, ви любите їздити по світу, займатись спортом і відпочивати на свіжому повітрі. Ваша тенденція переходити від місця до місця і від досвіду до досвіду відображає бажання внести різноманітність і зміни в життя.

Найважливіше завдання для народжених 12 грудня — пізнати межа власних можливостей і навчитися обмежувати свою невгамовну активність. Правильний сон, харчування, фізичні вправи, відпочинок допоможуть їм знайти почуття безпеки і комфорту. У дієті слід зробити акцент на земній їжі (хліб, м’ясо, овочі), скоротивши споживання продуктів, які можуть порушувати нервову систему (цукор, кофеїн). Непогано включити в свій раціон зернові — рис, пшеницю, кукурудзу. Найбільшу користь народженим 12 грудня принесуть рухливі види спорту, але і такі вправи, як тай-ши і йога, для них будуть надзвичайно корисні.

Народжені 12 грудня роблять особливий акцент на своєму фізичному стані, їх хвилює, як вони рухаються і взагалі як поводяться зі своїм тілом. Це ні в якому разі не означає, що вони позбавлені духовної орієнтації, просто фізична досконалість їх цікавить найбільше. Їх «коник» — вміння розпізнати людину за станом його тіла. Народжені в цей день можуть визначити фізичний і психологічний стан кожного, з ким їм доводиться мати справу. Народжені 12 грудня прекрасно знають, як обіграти той чи інший вчинок і, взагалі, як заявити про свою присутність. І знову-таки це не носить хворобливого відтінку тиску або пригнічення, так як народжені 12 грудня домагаються всього цього своєю активністю, жвавістю і здоровим ставленням до життя. Незалежно від того, худі вони або повні, народжені 12 грудня ніколи не страждають комплексами і відчувають себе досить комфортно. Деяким з них навіть вдається стимулювати оточуючих одним своєю присутністю.

Знак Зодіаку 12 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до групи Вогняних знаків, які відрізняються наступними якостями: мінливість, щирість, рішучість. Стрілець — людина добрий і великодушний, любить коней, має велику спрагу духовної незалежності.

Планета Управитель: Юпітер. Дарує Стрільцеві пристрасть до всього престижного, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувалося давно. Юпітер — покровитель для викладачів вузів. Планета у вигнанні – Меркурій. Можете бути вдячні їй за відсутність вміння тверезо оцінювати інформацію, а також вибіркове ставлення до інформації.

12 грудня народжуються Стрільці. Вони відрізняються допитливістю, дотепністю, тонким почуттям гумору. Також Стрільцям притаманне переключна увагу. Втримати його не здатні занудні компанії, одноманітні ситуації. Стрілець, який народився 12 грудня, прагне пізнавати світ. Йому нудно в оточенні одних і тих же людей. Цим обумовлена мінливість Стрільця. Представник знака схильний міняти сім’ю, країну проживання, роботу. Для нього рух вперед природно. Причому рух обов’язково повинно бути самостійним, без так званого баласту у вигляді минулих зобов’язань, що зжили себе зв’язків.

Народжені 12 грудня змушують своє тіло працювати на них самих — хай шляхом шейпінгу, накачування мускулатури або чимось ще. Навіть якщо їх зовнішній вигляд відрізняється від загальноприйнятих стандартів (наприклад, якщо вони надмірно ситі, мають неправильне будова тіла), вони примудряються домогтися того, що недосконалість обертається для них перевагою. Дивно, але варто поспілкуватися ближче з народженими 12 грудня — як їх фізичний образ немов розчиняється в просторі, і на поверхню виступає те, що, власне, і є сутністю цих людей. Тільки тоді можна зрозуміти, що фізична сторона їх зовнішності служить якимсь фасадом, за яким ховається зовсім інша людина. Крім того, народжені 12 грудня в набагато більшою мірою, ніж інші, вміють маніпулювати своїм голосом, досягаючи вражаючих результатів.

Народженим 12 грудня корисно звертатися всередину себе. Їм слід побоюватися надмірної захопленості своїми фізичними даними, зовнішнім виглядом, грошима, престижем та іншими матеріальними категоріями. Мабуть, їм варто вирішити для себе питання: чи вони потребують постійного схвалення з боку оточуючих. Виховання в собі незалежності та гідності — неодмінна умова їх духовного зростання. Нематеріальні цілі — чи то релігійні, духовні, філософські — допоможуть їм знайти справжній сенс життя.

Чоловік Стрілець — народився 12 Грудня

Чоловіки, які народилися 12 грудня — можуть пишатися такими властивостями: такий кавалер — розсудливий, волелюбний, спортивний, легко пристосовується, чесний. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 12 Грудня

Жінки, чия дата народження припадає на 12 грудня, наділені такими властивостями: така дама — добродушна, радісна, незалежна, чесна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 12 Грудня

Особливості особистості тих, хто народився 12 грудня знак зодіаку Стрілець. Фізична досконалість, спритність і грація мають велике значення для людей, народжених 12 грудня знак зодіаку Стрілець. Своєму духовному розвитку вони не приділяють стільки уваги, як доведення своїх фізичних параметрів до ідеальних показників. Вони вдосконалюють своє тіло і відточують спритність рухів, відчуваючи гордість, порівнюючи отримані результати з параметрами інших людей. З одного погляду на людину вони здатні визначити, чи займається він фізичними навантаженнями або не має ніякого відношення до спорту.

Люди, народжені 12 грудня знак зодіаку Стрілець, люблять ефектно обставити кожну свою дію і звернути на себе загальну увагу. Енергія б’є з них ключем, заражаючи оточуючих і спонукаючи їх до дії. Вони люблять втілювати в життя теорії про правильне харчування і про здоровий спосіб життя, і хотіли б усіх навернути у свою віру. Незалежно від своєї комплекції вони перебувають у повній гармонії з собою і навколишнім середовищем. Вони розвивають власне тіло і ліплять з нього те, чим воно повинно бути, на їхню думку. Якщо ж їх зовнішність далека від досконалості, це не завадить їм почувати себе цілком комфортно і підкреслюючи свої недоліки, перетворювати їх у достоїнства.

У близькому спілкуванні з людьми, народженими 12 грудня знак зодіаку Стрілець, виявляються їхні глибокі внутрішні якості, які зазвичай важко розгледіти за яскравими зовнішніми проявами їх натури. Своїм екстравагантним виглядом вони приховують вразливість свого внутрішнього світу. В їх душі ховається щось крихке і вразливе, ніж це можна припустити, дивлячись на їхню тілесну оболонку. Також вони вміють надати своєму голосу потрібну забарвлення, для того, щоб впливати на оточуючих певним чином, підштовхуючи їх до виконання своїх прохань.

Більше звертати увагу на розвиток своєї особистості та збагачення її духовними благами необхідно для людей, народжених 12 грудня знак зодіаку Стрілець. Турбота лише про своєму зовнішньому вигляді не призведе до бажаних результатів. У гонитві за матеріальним благополуччям вони можуть втратити щось більш цінне і чисте, присутнє в їх житті. Потрібно перестати бути настільки залежними від думки оточуючих. Вони повинні прагнути до незалежності і самодостатності. Звернувшись до мистецтва, релігії чи філософії, вони зможуть зрозуміти істинний сенс життя і знайти в ній своє призначення.

На що слід звернути увагу людям, народженим 12 грудня? Не можна зациклюватися лише на одній стороні життя. Занадто багато пройде повз, якщо не розширити своє коло інтересів. Уникайте зайвого преклоніння перед речами і людьми. Приділяючи увагу розвитку лише частини своєї особистості, ви обедняете свій духовний світ.

Любов і Сумісність

Складно протистояти їх шарму, вони не тільки привабливі зовні, але і спосіб їх мислення викликає сильні емоції у партнера.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

На світ 12 грудня з’являються волелюбні люди. Вони не люблять перебувати в чотирьох стінах. Таких людей не прив’яжеш побутом, зобов’язаннями. Волелюбні натури цінують особистий простір. Вони люблять перебувати на самоті, але не є социофобами. Народилися 12 грудня прагнуть розширювати свої творчі, професійні горизонти. Вони люблять вчитися, подорожувати. Такі люди орієнтовані на пізнання. Вони допитливі, мають допитливий розум. Відрізняє народилися 12 грудня і позитивний життєвий настрій. Такі люди твердо впевнені: все буде добре.

Стрільця не назвеш вірним компанії. Він вірний виключно своїм бажанням. Сьогодні Стрільцеві зручно працювати тут – він віддається справі на 100%. Завтра на горизонті з’явиться більш приваблива перспектива – відповідального співробітника поминай як звали. Для Стрільця абсолютно природно змінювати місце роботи, проекти. Він схильний вивчати, пробувати свої сили. Все це призводить до особистісного прогресу. Останній – самоціль Стрільця. Матеріальне для нього вдруге.

Здоров’я і Хвороби

Для збереження відмінного здоров’я Стрільцям, народився 12 грудня, необхідно пізнати свої фізичні, психологічні можливості, щоб грамотно обмежити активність. Найбільше шкоди представник знака заподіює собі самостійно. Проблеми зі здоров’ям – плід його згубних звичок, непродуманих вчинків, зневаги обережністю. З фізичної точки зору увагу Стрільцеві рекомендується звернути на роботу травної, дихальної системи. При найменших проблемах варто звертатися до лікарів. Захворювання можуть розвиватися стрімко.

Доля і Удача

В цей день народжуються щасливі, талановиті люди. Про таких кажуть, що вони народилися під щасливою зіркою. Вони йдуть по життю легко, їм відкриті всі двері, вони оточені енергією благополуччя, радості, любові. Їм все вдається в житті. Душа в них чиста, вони щедрі, милосердні, добрь і справедливі.

Поради Стрільцям, Народженим 12 Грудня

Надмірна захопленість собою – ворог Стрільця. Він ризикує перетворитися в самозакоханого егоїста. Не замикайтеся на фізичному аспекті життя. Розвивайте в собі духовність. Остерігайтесь надмірної прив’язаності до речей і людей. Постарайтеся стати реалістами.


Залишити відгук