Сонник Борсук — до чого сниться ?

Борсук — це знак того, що у вас буде довга, благополучна і забезпечене життя. Справа буде приносити стабільний дохід; вам у житті доведеться багато подорожувати. Народні повір’я свідчать, що борсук несе удачу в справах. Сон про борсука в першій половині тижня обіцяє щасливі дні. Сон у другій половині тижня», в якому тварина на вас напало або вкусила, означає, що ви будете абсолютно здорові як мінімум у найближчі три місяці, а можливо, і весь найближчий рік.

Народні повір’я свідчать, що борсук сниться до вдалого результату будь-якої справи. Якщо він сниться в перші дні тижня, то чекайте блаженства: щастя поллється рікою. Якщо сниться борсук, виявляє агресію проти вас, нападає або кусає вас, то про своє здоров’я вам не потрібно піклуватися взагалі: болячки і навіть застуди не торкнуться вас в цьому кварталі і будуть обходити стороною весь рік.

Борсук уві сні — хитрий удавальник, обманщик. Якщо ви побачите уві сні, то чекайте підступу або втрати грошей. Зловити його означає, що ви зможете запобігти неприємності і втрати, що загрожують вам. Такий сон також передвіщає успіх у справах і сприятливий поворот у долі. Дивіться тлумачення: Тварини.

Бачити уві сні борсука — віщує удачу після довгої битви з долею.


Залишити відгук