Сонник Алюміній — до чого сниться ?

Алюміній сниться до невибагливості людини, невибагливість його майбутніх прагнень. Якщо всі навколишні речі зроблені з цього виду металу, то сон свідчить, що де-то в глибині душі сновидець прагне кардинальних змін. Йому варто розпрямити плечі, напружити свої сили і покласти гнітючу дійсність «на лопатки».

Сон, на якому ви бачите предмети з блискучого алюмінію, — знак удачі. Якщо метал тьмяний, вас чекають неприємності, втрати, розчарування і крах надій, особливо якщо ви бачите уві сні деформовану посуд з алюмінію. Жінкам такий сон передвіщає одержання звістки, що її засмутить. Дивіться тлумачення: Посуд.

Бачити уві сні алюміній означає Вашу задоволеність будь-який, навіть невеликий удачею. Для жінки бачити алюмінієву начиння тьмяною, без блиску — передвіщає несподівану печаль. І втрата чекає цю жінку.

Якщо жінці сниться, що вона роздивляється або купує посуд з алюмінію, це означає, що її чекає втрата коханої людини. Заміжній жінці цей сон віщує розлучення.

Якщо снилися алюмінієві окремі предмети витягнутої форми, то сон говорить про те, що в інтимному житті людини гармонії немає і йому хочеться в сексі чогось революційного.

Ненадійність, мінливість; «дешеві» наміри, обіцянки.


Залишити відгук