Сонник Алея — до чого сниться ?

Сон, у якому ви прогулюєтеся по казково красивою алеї, засадженої екзотичними деревами, означає, що незабаром вам має бути поїздка в далекі країни або надзвичайні і приємні події, які принесуть вам багато радості і щастя. Якщо алея у вашому сні темна, то ваші справи виявляться здорово заплутаними. У такому випадку найкраще для вас до закінчення сну побачити, що ви вибралися з неї на світле місце. Тоді вам вдасться успішно виплутатися зі скрутного становища, в якому ви опинилися. Якщо алея, по якій ви прогулюєтеся уві сні, залита сонцем і засаджена квітучими деревами, то вас чекає велика радість, успіх у справах і в любові. Дивіться тлумачення: Відпочинок, Екзотика, Місцевість.

Якщо вам приснилася алея, життя втратить колишнього благополуччя, з’явиться маса неприємних турбот, які будуть вас дратувати. Молода жінка, в темряві бродящая по алеї, повинна сприйняти сон як застереження: їй слід триматися подалі від сумнівних друзів, які можуть заплямувати репутацію. Крім того, алея — це символ якогось справи, починання, задуму. Його організовує хтось інший, а ви в ньому участь. Справа це тим серйозніше, чим вище були у вашому сні дерева.

Алея у сні – знак того, що у вашій долі можуть відбутися не надто приємні зміни. Якщо вам сниться, що ви ходите по темних алеях, – побережіться сумнівних друзів, здатних заплямувати вашу репутацію.

Алея, приснився молодій жінці, – застереження від спілкування з сумнівними людьми, які можуть заплямувати репутацію. Темна алея – знак обману з боку близької людини.


Залишити відгук