Сонник Альбом — до чого сниться ?

Сон, у якому ви розглядаєте фотографії родичів в альбомі, пророкує швидку смерть одного з них. Якщо у вашому альбомі багато красивих картинок і віршів, то сон передвіщає вам швидке отримання радісної звістки і приємне проведення часу в колі своїх друзів. Дивіться тлумачення: Картина.

Розглядати в альбомі фотографію незнайомця — знак швидкого знайомства з людиною, який згодом стане вашим коханим чи зіграє якусь важливу роль у вашому житті. Якщо уві сні ви побачите у вашому альбомі намальовані квіти, то не спокушайтеся. Ваше найпотаємніше бажання не здійсниться. Ви можете тільки мріяти про те, що задумали. Однак малюнок, що зображає розбите серце з традиційною краплею крові і служить символом любовних страждань, означає, що в дійсності ваші справи не так вже й погані, тож не треба перебільшувати свої нещастя. Дивіться тлумачення: Фарби.

Малювати в альбомі — красиві мрії. Якщо малюнки виходять нечіткі, то ви самі не знаєте, чого хочете, або не уявляєте собі, як приступити до здійснення задуманого. Якщо уві сні вам вдасться зробити картинку більш чіткою, то наяву ваші бажання можуть здійснитися, якщо ви не пошкодуєте сил і часу. Дивіться тлумачення: Фотографії.

Якщо уві сні ви побачили альбом, то життя подарує вам зустріч із справжніми друзями і, цілком ймовірно, з коханою людиною. Все те, чого ви так довго домагалися, нарешті стане реальністю. Сон, в якому фотографії в альбомі викликають позитивні емоції, обіцяє вам прекрасні відносини, які будуть розвиватися далі. Цілком можливо, що вони закінчаться в Палаці одруження. Однак якщо в сні ви сердитесь або засмучені, дивлячись на знімки, то ваші відносини будуть складатися не так вже вдало.

Постарайтеся зрозуміти свого партнера, якщо ви, звичайно, мрієте пов’язати з ним своє життя. Цілком ймовірно, що на вашому шляху зустрінуться заздрісники, які будуть будувати підступи, щоб вас розлучити. Не піддавайтеся їм, інакше можете втратити свою любов. А адже вона може подарувати вам справжнє щастя. Якщо Вам сниться, що Ви розглядаєте весільні фотографії в альбомі, це означає, що незабаром у Вас з’явиться таємний коханець(ца), з яким Ви не захочете розлучитися.

Будь-альбом для малювання, для фотографій, з ілюстраціями, для записів і т. д. — є символом жінки. Перегортання альбому символізує вашу увлекаемость представниками протилежної статі і швидке охолодження до своїх партнерів. Розглядання альбому говорить про ретельному виборі своїх сексуальних партнерів.

Розглядання уві сні альбому віщує життєвий успіх та набуття справжніх друзів. Якщо молодій жінці сниться сон, що вона розглядає фотографії в альбомі, – це означає, що в неї скоро з’явиться близький друг, з яким вона буде щаслива.

Бачити уві сні альбом — означає успіх і набуття справжніх друзів. Для молодої жінки бачити у сні, що вона розглядає фотографії в альбомі, передвіщає, що в неї скоро з’явиться новий коханець, з яким вона буде щаслива.

Минуле нагадає про себе, і ви зрозумієте, що воно залишило глибокий слід.

Любовні пригоди, сімейний справи і турботи.

Альбом сниться до радості і веселощів.


Залишити відгук