Сонник Акушерка — до чого сниться ?

Бачити акушерку уві сні — погана прикмета, пророкує, що ви можете постраждати від того, що якийсь ваш секрет стане відомий оточуючим. Якщо вагітна жінка бачить у сні акушерку, то у неї будуть важкі пологи. Іншим людям такий сон передвіщає розчарування в любові, зраду і сварки. Якщо дівчина в сні зустріла акушерку, то її чекає вірна любов людини, якій готовий життя віддати за неї. Чоловікам такий сон не обіцяє нічого, крім неприємностей в любовних справах. Сон, у якому ви бачите акушерку, що приймає пологи і тримає немовля в руках, пророкує вам, що скоро ви переживете велику трагедію і важко захворієте. Крім того, сон передвіщає вам багато розчарувань, образ і сварок. Хворим сон про акушерку пророкує швидку смерть. Дивіться тлумачення: Пологи, Дитина.

Поганий знак для жінок. Може передвіщати важке захворювання, що загрожує трагічним кінцем. Молодих жінок такий сон попереджає про можливі біди і страждання. Якщо людина перестане вести безладний спосіб життя і займеться своїм тілом, то зможе уникнути проблем.

Приснилася акушерка — чекайте підвищення в посаді найближчих родичів. Якщо уві сні ви акушерка, належить допомагати іншим. Дівчатам акушерка передбачає постійність у коханні, жінкам — важкі пологи, а чоловікам — зраду коханої.

Побачити в сні акушерку означає тяжку хворобу, яка ледь не скінчиться трагічно. Молодій жінці приснився акушерка обіцяє страждання і лиха.

Якщо жінці сниться акушерка, це обіцяє їй важкий перебіг вагітності, проблеми в особистому житті і важкі пологи.


Залишити відгук