Сонник Акула — до чого сниться ?

Акула у сні означає лютого, небезпечного і жорстокого ворога. Іноді сон пророкує вам тяжку хворобу, від якої вам нелегко буде оговтатися. Якщо ви побачили акулу уві сні, то знайте, що такий ворог у вас є і вам буде дуже важко боротися з ним, тому що на світі взагалі є дуже мало способів зупинити його. Якщо уві сні акула напала на вас і вам вдалося вціліти, то в реальному житті ви дивом вирве з рук підступних ворогів. Дивіться тлумачення: Море, Хвилі.

Якщо вам не вдалося врятуватися уві сні і ви прокинулися, то чекай великих бід, які ось-ось упадуть на вашу голову. Після такого сну щастя посміхнеться вам нескоро. Біда не приходить одна. Вас чекають підступи ворогів, наклеп друзів і втрата грошей. Якщо уві сні ви побачите мертву акулу, то сама доля допоможе вам перемогти грізного ворога. Після такого сну вас очікує успіх і благополуччя у всіх ваших справах. Бачити, як акула спокійно пливе по морю, — несприятливий сон, він попереджає вас про небезпеку, яка може нагрянути, якщо ви не будете обачні. Вам слід мати на увазі, що ваші вороги не дрімають і готуються накинутися на вас при першій же можливості. Дивіться тлумачення: Звірі, Риба.

Акула, як і будь-яка риба, асоціюється з любовної сферою. Приснився акула — ваш партнер або партнерка. Звідси і випливає традиційне тлумачення цього символу. Вони являють собою справжніх хижаків, яким подобається поневолювати і безроздільно панувати над вами. Вони диктують свою волю у всьому, і в інтимних відносинах навряд чи це приносить вам задоволення. Спробуйте з ним (нею) поговорити і пояснити своє уявлення про якість вашого інтимного життя. Не треба цього боятися, соромитися або замовчувати, інакше проблема так і не буде вирішена, а ви залишитеся наодинці зі своїми муками.

Побачена у воді акула, або плавання в морі з акулою говорять про сексуальне здоров’я і хорошій формі. Поранена акула застерігає про можливі порушення в сексуальній сфері. Напад акули говорить про страх майбутніх статевих контактів. Відрізання або придбання шматка акулячого м’яса говорять про експансивності, товариськості, бьющем темперамент і здібності до творчої діяльності. Порятунок від акули віщує швидкий розрив зі своїм партнером.

Акули у сні передвіщають грізних, страшних ворогів. Якщо акули переслідують і нападають на Вас, то неминучі невдачі, які кинуть Вас у безодню відчаю. Бачити акул, що граються в прозорій, чистій воді, означає, що поки Ви благоденствуете і насолоджуєтеся жіночим товариством, чиясь заздрість тихо, але вірно хоче позбавити Вас спокою і щастя. Якщо Вам присниться дохла акула, то Ви знову знайдете благополуччя і спокій.

Акули в сні означають появу серйозних суперників, які відчувають по відношенню до Вас ненависть. Якщо акули переслідують і нападають на Вас попереду серйозні невдачі, які знищать Вас у відчай. Можливо, Ваш обранець(ца) віддасть перевагу Вашу суперницю(ка). Якщо Вам приснилася мертва акула, це означає, що Ви знову знайдете благополуччя в любові.

Акула – символ грозного, страшного ворога. Якщо уві сні акули переслідують і нападають на вас, чекайте невдач і відчаю. Акула сниться до появи проблем, рішення яких вимагає від людини повної концентрації сил і підтримки друзів.

Це символ особливої негативності жінки, з якою ви перебуваєте в близьких відносинах.

Побачити в сні акулу — до швидкої зустрічі з таємним або явним ворогом.

Бачити акулу у сні — негативні події у суспільному житті.

Небезпека: агресивні наміри свої або інших людей.


Залишити відгук