Сонник Актриса — до чого сниться ?

Знаменита або просто відома актриса, яка з’явилася у сні, означає, що насправді вам подобається йти до мети, не вибираючи найбільш складні шляхи — очікуючи дива чи сторонньої допомоги. І тому вам дуже непросто вирішувати питання, які вимагають хоч найменших зусиль. Розмова з актрисою — це підтвердження вашої впевненості у своїх силах. Ви вважаєте, що у вас все в порядку, і не збираєтеся щось міняти. Вам подобається ставлення до вас близьких і колег, ви вважаєте, що домоглися в житті всього, чого хотіли.

Спостерігати в сні за грою своєї улюбленої актриси — в гонитві за примарними розвагами ви ризикуєте втратити головне, що зустріли на життєвому шляху. Ваше розчарування буде ще більшим, коли ви зрозумієте, що все справжнє, ненаносное назавжди кануло в Лету, а об’єкт ваших думок — це порожнеча, яка не заслуговує того, щоб ви витрачали на неї зусилля і час. Смерть улюбленої актриси — погана ознака. Доведеться пережити сильне потрясіння, яке буде пов’язане з крахом надій, що мають відношення до близької людини. Вам потрібно проявити максимум розуміння і мудрості, від яких залежить майбутнє. Зробити правильний вибір — це у ваших силах.

Бачити уві сні актрису — віщує стан нічим не омрачаемых задоволень і схвалення оточуючих. Бачити її в горі — означає, що Ви з радістю будете допомагати одному, позбавляючи його від боргів і допомагаючи подолати неприємності. Якщо Ви уявляєте себе актрисою, то будете змушені шукати заробітку, проте Ваші тяжкі труди принесуть Вам радість. Якщо Ви бачите в сні, що закохані в актрису, то Ваші схильності і талант допоможуть Вам працювати із задоволенням, не виснажуючи себе роботою. Бачити мертву актрису обіцяє крах Ваших планів в результаті великого нещастя. Для чоловіка бачити у сні, що він розважається з актрисою, означає, що його сварки з дружиною, коханою принесуть йому багато нещастя.

Чоловікові, який побачив у сні жінку-актрису, буде супроводжувати успіх у любовних справах. Можливо, він доб’ється розташування особи, в яку закоханий. Проте жінка, якій присниться, що вона актриса, випробує труднощі і проблеми. Якщо уві сні ви закохані в актрису, це означає, що вас чекають радість і нове знайомство, яке може перерости в серйозні стосунки. Якщо чоловікові сниться, що уві сні він віддається любовним утіхам з актрисою, в реальному житті його чекають скандали з дружиною.

Актриса означає зраду в коханні і ображене почуття.


Залишити відгук