День Народження 11 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Оптимістичні Стрільці, народжені 11 грудня, без коливань використовують будь-яку слушну нагоду досягти успіху, якщо мета стоїть ризику. Благородний і приємний у спілкуванні, ви любите людей, а люди люблять вас. Добросердечний дипломат, ви проявляєте себе дотепним і палким співрозмовником. Чесний до мозку кісток, ви вмієте говорити правду, нікому не завдаючи болю і не ранячи чужих почуттів. Іноді ви відчуваєте невпевненість у тому, чого справді хочете від життя, однак, знайшовши цікавий проект, наполняетесь ентузіазмом, який не покине вас, поки мета не буде досягнута.

Народженим 11 грудня слід уникати сидячої роботи, оскільки вони схильні до повноти. У цьому сенсі запорукою гарного здоров’я можуть стати фізичні вправи в поєднанні з правильною дієтою. М’ясо, молочні жири, цукор, крохмаль і взагалі рясну їжу слід обмежити, а замість неї більше вживати свіжі овочі, фрукти і зернові. Заняття любов’ю і повноцінний сон надзвичайно важливі для народжених 11 грудня. Їх мозок постійно забита думками, так що емоційна сторона їх особистості може утруднити для них процес відпочинку. Народжені в цей день повинні розвивати в собі силу волі, навчитися не засмучуватися і взагалі простіше дивитися на життя.

Народжені 11 грудня в основному серйозні особистості — вдумливі, глибокі і цілеспрямовані. Вони чудово орієнтовані на поставлені цілі, і тому їх важко зупинити. Незважаючи на глибоку ментальну орієнтацію, вони часто демонструють сильне фізична присутність. Така комбінація думки і справи перетворює їх у винятково сильних людей. Динамізм народжених 11 грудня допомагає їм прорватися крізь всі труднощі. Однак якщо вони стикаються з нерозумінням, невизнанням, то їм загрожує глибокий психологічний стрес, що може спонукати їх до відмови від подальшої боротьби.

Знак Зодіаку 11 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Вогню, які володіють наступними якостями: недолік такту, грубість, оптимізм. Стрілець — людина веселий і життєрадісний, чесний і справедливий, має велику спрагу духовної незалежності.

Планета Управитель: Юпітер. Дарує Стрільцеві пристрасть до всього солідному, успіх у вивченні іноземних звичаїв, інтерес до того, що відбувається далеко. Вплив Юпітера ідеально для політиків. Планета у вигнанні – Меркурій. Відповідає за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність об’єктивності.

Стрільці, які народилися 11 грудня, чесні до непристойності. Представники знака не терплять брехні і фальші. Патологічна чесність не завжди працює на їх користь. Але за це якість представників знаку цінують близькі, знайомі, друзі. Стрільці, що з’явилися на світ 11 грудня, натурами є суперечливими. Вони, з одного боку, амбіційні і цілеспрямовані. З іншого – часто відчувають невпевненість у своїх бажаннях і наміри. Це породжує внутрішні конфлікти. Вони можуть виявитися нерозв’язними без фахової психологічної допомоги.

На щастя, народжені в цей день наділені здатністю швидко відходити від ударів долі і продовжувати задумане з іще більшим натиском. Успіх їм забезпечує не тільки віра в себе, але і нескінченна енергія, яка, здається, живе своїм життям. Як провідники своєї енергії, народжені 11 грудня впливають на оточуючих. Не тільки їх слова і вчинки, але також і думки можуть зачепити почуття рідних, друзів і колег. Достатньо лише поглянути на цих людей — і відразу стають зрозумілими їхні почуття, якими зазвичай світиться їх особу. Парадоксально, але самі вони не завжди усвідомлюють цей феномен. В цьому сенсі для них дуже важливо наявність близького друга, який може підказати, якими вони постають перед оточуючими і як навчитися розумної обережності.

Народжені 11 грудня можуть обіймати посади, пов’язані з високою відповідальністю, проте їм слід уникати ролі незалежних арбітрів. Їх головна турбота пов’язана з роботою і ідеями, вони зацікавлені в тому, щоб перетворити життя у відповідності зі своїми моральними переконаннями. Народжені в цей день дуже серйозно підходять до питань добра і зла і, вирішуючи їх, можуть бути надто повчальними і вимогливими. Вирок, який виносять ці люди, що оточують зазвичай приймають близько до серця. Будучи батьками, народжені 11 грудня не повинні занадто строго підходити до своїх дітей і не чинити сильний тиск на них.

справді, набагато краще жити і давати жити іншим, а не ставати перед світом у ролі вершителя доль. Крім того, народженим 11 грудня потрібно навчитися розслаблятися, отримувати задоволення. Найчастіше їх надмірна серйозність змушує навколишніх думати про себе як про істот безтурботних і легковагих. Якщо народжені 11 грудня зможуть приберегти свою серйозність тільки для роботи і дозволять собі розкутість у години дозвілля, якість їх життя помітно підвищиться.

Чоловік Стрілець — народився 11 Грудня

Чоловіки, які народилися 11 грудня — можуть похвалитися такими рисами: такий кавалер — волелюбний, веселий, философичный, експансивний, надійний. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 11 Грудня

Жінки, чия дата народження припадає на 11 грудня, наділені такими рисами: така дама — турботлива, розумна, жіночна, філософічна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 11 Грудня

Народжені 11 грудня Стрільці є досить цілеспрямованими особистостями. Якщо вони поставили для себе мету – то зроблять усе, від них залежне, щоб її досягти. Також люди, народжені 11 грудня знак зодіаку Стрілець, демонструють надзвичайну серйозність і конструктивний підхід до будь задуманим заходів. Духовні і фізичні якості одно розвинені у народжених в цей день, що дає їм масу переваг у різних сферах реалізації своїх талантів.

Незважаючи на всю цілеспрямованість Стрільців, є фактори, які можуть змусити їх зупинитися на півдорозі. Це, перш за все, нерозуміння з боку оточуючих, що може призвести до депресивних проявів та загальної пригніченості. Але, на щастя, народжені 11 грудня зодіаку Стрілець, володіють приголомшливою енергетикою, яка допомагає справлятися зі складними життєвими ситуаціями. Більш того, ці Стрільці можуть бути істинними натхненниками, які своїм невичерпні ентузіазмом будуть мотивувати оточуючих на рух вперед і великі звершення.

Люди, народжені 11 грудня знак зодіаку Стрілець, крім усього іншого, володіють даром самоаналізу, вони ретельно розбирають кожен свій вчинок і сказане слово, критично ставляться до проявів слабкості зі свого боку. Саме тому таким Стрільцям можна довірити будь-яку справу – вони постараються довести його до кінця всіма доступними засобами, і вкладуть всю свою душу і енергію в кінцевий результат. Стрільці, які народилися 11 грудня знак зодіаку Стрілець, мають воістину сильною харизмою, вони можуть впливати на оточуючих, друзів і близьких, нікого не залишаючи байдужим. Практично, всі думки і емоції таких людей відображені на їх обличчі – не потрібно глибоких знань в психології, щоб зрозуміти настрій цих Стрільців. У зв’язку з цим, якщо ви святкуєте день народження 11 грудня знак зодіаку Стрілець, вам просто необхідно знайти справжнього друга, близької людини, що допоможе глянути на себе з боку.

Особи, народжені 11 грудня знак зодіаку Стрілець, є дуже принциповими людьми, не визнають полутеней: вони чітко розмежовують поняття «добро» і «зло». Таке ставлення до життя іноді підносить неприємні сюрпризи, Стрільцям не варто кардинально судити оточуючих, а також варто бути м’якше з власними дітьми. Дуже часто Стрільці, народжені 11 грудня, захоплюються глобальними переосмисленнями і роздуми заводять їх до сфери високої філософії, відірваної від життя. Постарайтеся уникати оціночних висловлювань на чиюсь адресу – так людям буде набагато комфортніше у вашому суспільстві, вони не будуть відчувати себе легковажними і непрактичними.

Людям, народженим 11 грудня знак зодіаку Стрілець, просто необхідно навчитися розслаблятися і отримувати від життя все позитивні емоції, більше посміхатися, приділяти достатньо часу хобі або просто займатися тим, що приносить задоволення. В цілому ж, головна порада для таких особистостей – не намагайтеся вирішити всі життєві проблеми, а дорогоцінний час витратьте на невимушене спілкування з улюбленими людьми.

Любов і Сумісність

Трапляється, що вони не завжди віддають собі звіт в тому, що відбувається, тому партнер або друг, володіє інтуїцією, може їм дійсно допомогти зрозуміти як самих себе, так і те, якими їх бачать оточуючі.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народилися 11 грудня люди орієнтовані на успіх. Мета стоїть ризику та витрачених коштів? Тоді вона однозначно досяжна. Цей принцип є визначальним у житті народжених 11 грудня. Такі люди цілеспрямовані, амбітні. Але вони не будуть безпідставно ризикувати. Народилися 11 грудня благородні, мають гарні манери, приємні в спілкуванні. Вони відкриті, комунікабельні, небайдужі до думки інших. Народилися 11 грудня – відмінні співрозмовники. Їм не відмовиш у красномовстві та вміння слухати. Народилися 11 грудня дотепні, оптимістичні. Вони люблять суспільство, але не проти іноді відпочити на самоті.

На роботі Стрілець, народився 11 грудня, серйозний, вдумливий, відповідальний. Він орієнтований на поставлену мету, мотивований до досягнень. Стрільця складно зупинити, перемкнути на іншу роботу. Він звик доводити почате до кінця. Робота Стрільця відрізняється відсутністю сумбуру, ідеальним порядком операцій, чіткістю. Але будь-який збій у звичній схемі може спровокувати стрес. Останній впливає на сильну особистість, вибиває її їхньої психологічної рівноваги.

Здоров’я і Хвороби

Більшість народжених 11 грудня Стрільців схильні до повноти. Їм не рекомендований сидячий спосіб життя. Рух – краща профілактика ендокринних, серцевих захворювань для Стрільців. Але тут важливо не перегнути палицю. Надмірна фізична активність – потенційна небезпека сильного зносу хрящової тканини суглобів. На здоров’я останніх Стрільцям, народився 11 грудня, рекомендується звернути особливу увагу. Профілактика і правильна фізична навантаження допоможуть уникнути можливих проблем.

Доля і Удача

В цей день народжуються міцні, сильні люди. Вони від народження наділені могутньою життєвою енергією, володіють сильною волею, наділена організаторськими здібностями. Характер у них веселий, від них виходить енергія доброзичливості, радості. Поруч з ними тепло, надійно і затишно. Вони досягають висот у будь-якій області; всі справи, за які беруться, приречені на успіх. У грошових справах їм щастить.

Поради Стрільцям, Народженим 11 Грудня

Стрілець, народився 11 грудня, сильний і стійкий. Але йому не вистачає емоційної відкритості. Варто навчитися виражати свої емоції. Оточуючі люди навряд чи вміють читати думки, щоб зрозуміти самостійно, як представник знака до них відноситься. Дотримуйтесь загального ритму життя і приймайте все, що відбувається навколо вас. Підтримання позитивної життєвої орієнтації може поліпшити ваш стан і полегшити життя тим, кого ви любите. Благотворно позначиться на вашому здоров’ї сміх.


Залишити відгук