Сонник Актор — до чого сниться ?

Актор, вмираючий на сцені по ходу вистави, є ознакою біди, яка завадить удачі в любовних справах. Безпритульні, жебраки актори попереджають про неприємні зміни, охолодження у відносинах. Заручини уві сні з актором попереджає про те, що Ваше сердечне захоплення призведе до гіркого каяття. Якщо молода жінка бачить у сні акторів – сон передвіщає їй успіхи у чоловіків. Якщо актори сняться чоловікові, це говорить про те, що його друзі можуть скласти йому конкуренцію в любовних справах.

У сні бути закоханим у актора — ви будете працювати з задоволенням, без виснаження, а допоможе вам у цьому талант і відповідні нахили. Мертвий актор обіцяють крах ваших намірів з-за великого нещастя. Якщо молода жінка побачить у сні, що заручилася з актором і виходить за нього заміж, то наяву її захоплення стане причиною жалю. Побачити актора-аматора на сцені — такий сон обіцяє швидке здійснення планів і радість. См. Театр.

Якщо у сні ви закохані в актора, це означає, що вас чекають радість і нове знайомство, яке може перерости в серйозні стосунки. Бачити уві сні мертвого або бідного актора – поганий знак, що віщує великі неприємності, втрату близької людини, розлучення замужньої жінки чи одруженому чоловіку. Жінка, якій сниться, що вона заміжня за актором, буде мучитися докорами совісті.

Актор символізує лицемірного одного і брехливого приятеля. Бачити його — уникай ворога, бути їм — очікуй клопіткої положення, розмовляти з ним — фальшиве суспільство.

Бачити уві сні актора означає, що серед Ваших друзів є брехуни і лицеміри.


Залишити відгук