Сонник Акробат — до чого сниться ?

Спостерігати за тим, як акробат в цирку виконує номер перед глядачами: означає, що вже довгий час вас турбує одна і та ж проблема, вирішити яку, як вам здається, ви не в змозі. Не варто зневірятися, якщо ви побачили, що акробат тренується на арені в відсутність глядачів: значить, у вашому житті настане період повного затишшя. Зараз не час для бурхливої діяльності. Проявіть витримку і почекайте трохи, тоді ваші бажання почнуть потроху збуватися.

Побачити, як падає акробат: вас несподівано образять чи образять, завдадуть удару в спину. Постарайтеся не виявляти ніяких емоцій з цього приводу, в іншому випадку ви ризикуєте нажити собі ворога, а у вас їх і так чимало. Якщо вам приснилося, що ви акробат і виконуєте різні номери: сон означає, що зовнішні обставини складуться сприятливо і ви отримаєте те, що давно належало вам по заслугах. Ви будете розраховувати навіть на меншу, але винагороду виявиться понад очікуваного.

Спостерігати, як виступає відразу кілька акробатів: вам розкажуть про когось з ваших знайомих або друзів щось дивне для вас. Можливо, інформація буде вкрай негативною. Навчіться не судити про людей поверхнево. Доля незабаром перевірить, наскільки ви засвоїли цю істину.

Бачити уві сні акробата, що виконує складні трюки, означає, що ваше становище дуже нестабільно через необережних дій, раніше зроблених вами. Сон попереджає вас про небезпеку з-за того, що ви були легковажні, і це загрожує вашому благополуччю. Якщо акробат у вашому сні раптом похитнувся або збився під час трюку, то ваша доля повисне на волосині і вам дивом вдасться уникнути фатальних наслідків; якщо ж він впаде і пораниться, то наслідки неприємностей будуть самими непередбачуваними, і вам буде важко розраховувати на випадкове везіння.

Якщо уві сні акробат виконує різні трюки на трапеції, то сон пророкує вам запаморочливе любовну пригоду або участь у незвичайних подіях. Сон, у якому ви самі виконуєте запаморочливі трюки і жодного разу не збилися, передвіщає вам запаморочливий успіх від ризикованої операції. Такий сон може попереджати про небезпеку, особливо якщо ви прокинулися до того, як закінчили виконувати трюк уві сні. Постарайтеся найближчим часом нікому не давати гроші в борг. Якщо уві сні ви бачите багатьох акробатів, то вам слід уникати азартних підприємств і не ризикувати, якщо ви хочете спати спокійно.

Поява в сні акробата обіцяє сновидінню позбавлення від непотрібного ризику, причому допоможуть йому в цьому його друзі. Якщо уві сні ви самі є акробатом, то таким чином доля намагається попередити вас про можливі помилки, які можуть рознести вашу кар’єру на друзки. Не потрібно ризикувати своїм життям, ім’ям, робити ривків, результат яких знаходиться поза межами видимості: ви зазнаєте фіаско. Якщо акробат в облягаючому одязі молодій жінці сниться, що її чекає успіх у чоловіків. Жінки-акробатки у сні – знак наклепу і невдачі в справах.

Снилося, що уві сні ви були акробатом і робили сальто, — значить, зробите дію, якого від вас не очікував жоден чоловік. Дівчині подібний сон може передвіщати легковажне захоплення. Побачили акробата з боку — це означає, що вороги намагатимуться зіпсувати ваше життя найвитонченішими методами. Якщо в ролі акробата з’явився хтось з ваших знайомих, в житті явно не володіє акробатичними здібностями, — наяву він вас дуже здивує, і почуття це може виявитися неприємним.

Бачити уві сні акробатів — передвісник того, що занепокоєння оточуючих допоможе Вам уникнути непотрібного ризику. Побачити акробатом себе — обіцяє несподіванка, і в той же час — вантаж відповідальності за щось, труднощі і підступи ворогів. Жінка-акробатка у Вашому сні — це можлива наклеп на Вас, невдача у справах. Для молодої жінки побачити в сні канатоходців — приємне ознака її успіхів у чоловіків.

Якщо жінка бачить у сні акробата, це говорить про те, що вона буде користуватися успіхом у чоловіків. Однак жінка-акробатка у сні означає появу проблем у відносинах з коханою людиною, а можливо, і зраду.

Акробат — Все, що ви плануєте, виповнитися з точністю до навпаки».


Залишити відгук