Сонник Акордеон — до чого сниться ?

Якщо у сні ви слухаєте гру на акордеоні, і музика звучить тихо і приємно, то близькі потішать вас в печалі; якщо музика звучить весело, то чекайте приємних звісток, які принесуть щастя у ваш дім. Якщо музика раптово обірветься і ви вздрогнете уві сні, то отримаєте звістку про тяжку хворобу близького друга або родича. Самому грати на акордеоні — передвісник поганих новин і розчарування в любові. Сон говорить, що немає лиха без добра, і тому все закінчиться благополучно, якщо тільки ви не сфальшували, коли грали. Дивіться тлумачення: Музика.

Бачити у сні, що Ви слухаєте гру на акордеоні, обіцяє Вам участь у якомусь розвазі і позбавлення від сумних дум про минуле. Якщо молода жінка бачить себе грає на акордеоні. — це передвістя вельми сумних подій, які, однак приведуть її до зустрічі з коханою людиною. Союз буде щасливим і довгим. Якщо ж акордеон видає фальшиві звуки — її чекає хвороба близького друга.

Побачити інструмент або почути, як хтось на ньому грає, — чекайте, що вас запросять на вечерю, вечірку або презентацію. Якщо граєте самі, значить, ви квапите якісь події. Сон говорить, що цього не варто робити, краще почекати сприятливого моменту.

Якщо в сні ви чуєте гру на акордеоні, ваш душевний стан невдовзі зміниться на краще, позбавляючи вас від сумних дум про минуле.


Залишити відгук