Сонник Агат — до чого сниться ?

Бачити уві сні цей напівкоштовний камінь означає, що вам слід подбати про своє здоров’я. Віддати його кому-небудь у сні передвіщає, що у вас виникнуть суперечки з цією людиною і ви будете дуже важко переживати ситуацію, що не сповільнить позначитися на вашому здоров’ї. Результатом вашого поганого стану духу стане нетривала хвороба або нервовий розлад. Якщо дівчині уві сні подарували кільце зі вставкою з агата, то сон пророкує їй швидкий вступ у шлюб, велику сім’ю і слухняних дітей. Заміжнім жінкам такий сон пророкує народження дітей, а всім іншим особам жіночої статі — благополуччя або отримання спадщини. Для чоловіків такий сон вважається невдалим і передбачає невдачі в особистих справах.

Якщо людині сниться агат, доля намагається попередити його про намітилася позитивній динаміці в справах. Потрібно лише не упускати з уваги емоційний настрій під час сну. Якщо при вигляді каменю ви відчували радісні почуття, то для досягнення успіху в справах вам не доведеться докладати максимальних зусиль: все буде вирішуватися сама собою. В поті чола видобувається агат сниться до того, що досягнення наміченого зажадає від вас наполегливості, зусиль, величезних витрат енергії. Якщо уві сні ви радієте видобутку, відчуваєте захоплення вами оточуючих, то ваша діяльність буде винагороджена з лишком. Якщо агат снився у вигляді прикраси (запонки або кільця), то в цьому випадку камінь є передвісником короткочасного погіршення здоров’я.

Агат — (або будь чорний камінь) — це заклик звернути увагу на наявні у вас неординарні здібності. Можливо, ви вмієте ворожити або лікувати людей за допомогою біоенергії. Крім того, побачений агат обіцяє сновидінню подорож по суші або смуток і тугу. У діловій сфері можливе просування, але воно буде не надто значним. Агат, прикрашає кільце, віщує незаміжнім жінкам подружжя, а заміжнім, але бездітним — народження дитини, а сімейним жінкам, які вже мають дітей, — отримання значного спадщини. Представникам чоловічої статі побачений агат обіцяє неприємності.

Агат уві сні обіцяє невелику просування в справах.


Залишити відгук