Сонник Аероплан — до чого сниться ?

Сон, у якому ви літаєте на аероплані або самі керуєте ним, пророкує вам швидке просування в справах, якщо тільки вам вдалося успішно приземлитися. Якщо ваш аероплан сів на гілляці високого дерева або в іншому незвичайному місці і ви не злякалися, то у вас виникне багато перешкод і неприємностей, пов’язаних із здійсненням ваших грандіозних планів. Якщо уві сні вам не вдасться злетіти знову і посадити аероплан у безпечному місці, то ваше положення ускладниться грошовими труднощами і сварками.

Самому керувати літаком у сні і якщо ви робите це дуже майстерно, означає, що ви досягнете успіхів завдяки вашим зусиллям та вмінню. Якщо уві сні ви бачите, що хтось з ваших знайомих керує літаком і не може приземлитися, то скоро ви отримаєте від нього гарна звістка. Вас засмутить тільки те, що при цьому є несприятливі обставини, які дуже ускладнюють його життя. Ваш друг потребує вашої підтримки, але, на жаль, ви будете не в силах допомогти йому. Сон, у якому ви намагаєтеся злетіти на аероплані, а у вас не виходить, пророкує вам, що вам не слід витрачати час на ваш проект. Краще відразу ж залишити і зайнятися тим, що принесе вам більше користі.

Бачити уві сні загорівся аероплан пророкує вам втрату грошей і невдачі в справах. Якщо уві сні вам після деяких зусиль все ж таки вдалося змусити аероплан піднятися в повітря, то вас очікує отримання приємних звісток про успіх ваших підприємств, які змінять ваше становище на краще. Просто побачити в сні аероплан, що стоїть на землі, — знак того, що ви задумали грандіозний захід, який може збагатити вас, що, однак, не означає його благополучного завершення. Якщо літак у вашому сні почне рух, то ваш план успішно здійсниться, хоча і з деякими затримками. Авіакатастрофа, яку ви бачите в сні, передвіщає вам багато невдач, прикрість і крах планів і надій. Дивіться тлумачення: Аварія, Літати, Літаків.

Бачити уві сні аероплан — на щастя, літати на ньому — попереду небезпечне становище, раптова зміна життєвої ситуації. У той же час багато справи, зачіпають складні фінансові питання, вам вдасться благополучно закінчити; ви успішно приведете до логічного завершення якісь комерційні проекти. Крім того, якщо ви на аероплані літали у сні, означає, що наяву у вас з’явиться нова заповітна мрія. З ним трапилася аварія — ви розробите масу нових планів, із-за яких у ваше життя увійде суцільна круговерть і серйозні проблеми.

Бачити аероплан у сні — до сприятливому завершенню деяких комерційних справ. Аварія аероплана обіцяє Вам безліч нових планів, які внесуть у Ваше життя безлад і занепокоєння.


Залишити відгук