Сонник Адвокат — до чого сниться ?

Адвокат у сні означає брехливого і хитрого людини. Зустріти його — попередження про небезпеку, якою ви можете піддатися завдяки підступам заздрісників, які хочуть заволодіти вашим станом. Крім того, сон попереджає вас, що ваші вороги навмисно розпускають про вас брехливі чутки. Можливо, що ви отримаєте погані звістки, які дуже засмутять вас. Дивіться тлумачення: Юрист.

Якщо уві сні адвокат заговорить з вами, то вам слід бути напоготові і не довіряти гарним словам і обіцянкам, тому що в них немає ні грама правди. Сон, у якому ви маєте справу з адвокатом, передвіщає, що ви будете втягнуті в судовий розгляд або скандал, результат яких ви зможете визначити, якщо уважніше розглянути всі обставини сну.

Наймати адвоката у сні означає, що ви перебуваєте в розгубленості і гостру потребу в підтримці з боку. Бути пов’язаним уві сні з адвокатом — попередження про те, що ваше легковажне поводження і необдумані вчинки можуть стати причиною ваших неприємностей і заслужених звинувачень. Сон також закликає вас бути перебірливими у виборі партнерів чи друзів. Самому стати адвокатом у сні — знак несподіваного отримання неприємних звісток, які стануть причиною великих клопотів. Якщо ви виступаєте в суді в якості адвоката і виграєте справу, то наяву вас чекає великий успіх. Такий сон також попереджає вас, що вам слід бути обережніше і протягом пари місяців нікому не давати гроші в борг. Дивіться тлумачення: Суд.

Сон, у якому ви бачите адвоката, який виступає в суді, — знак розгляду із-за якихось грошей або спадщини.

Бачити, що ви працюєте адвокатом, захищаючи когось, реально винного у скоєному: вам потрібно приготуватися до того, що найближчим часом ви з головою підете в роботу. Доведеться запастися терпінням і проявити старанність, але результат перевершить найсміливіші ваші очікування. Ви бачите, що вас захищає досвідчений і відомий адвокат: на вас чекає удача в будь-якій справі, яке б ви затіяли.

Можливо, вам навіть вдасться здобути перемогу над переважаючим противником. Тільки не надавайте надто великого значення доконаного, воно не варто того, хоча ви і проявіть масу винахідливості і уміння. Наймати Адвоката: ви розраховуєте найближчим часом на допомогу когось із ваших знайомих, але не впевнені, чи отримаєте ви її.

Не наполягайте занадто наполегливо, і тоді все буде так, як ви хочете. Якщо ви будете вимагати, у вас напевно нічого не вийде. Не вимагайте від людей більше, ніж вони здатні вам дати. Розмовляти про справу з адвокатом: наяву ви покладаєтеся тільки на долю і не реагуєте.

Для молодої жінки бачити у сні, що вона якимось чином пов’язана з адвокатом, означає, що вона мимоволі здійснить необгрунтований вчинок, який стане об’єктом її неблагополуччя і образливої критики. Побачити адвоката в суді передвіщає серйозні розбіжності з приводу якогось майна. Якщо ж у сні адвокат захищає Вас, то такий сон обіцяє Вам підтримку друзів у важкий для Вас час. Просто побачити в сні адвоката — говорить про те, що Ви здатні і обдаровані, а власне судження завжди віддаєте перевагу думкам інших. Але все ж будьте обережні в своїх оцінках.

Сон, у якому ви виступаєте в ролі захисника в якомусь судовому розгляді, означає вашу вірність обіцянкам, даним друзям. Також він свідчить про вашої порядності і чесності щодо суспільства і країни, в якій ви живете.

Побачити себе адвокатом і вести захист — в майбутньому вам уготовано помітне суспільне становище. Завдяки служінню людям ви будете користуватися повагою і пошаною.

Бачити уві сні Адвокат — непостійний друг, мати з ним справу — неприємний процес. До пліток, брехні і поганих новин.

Адвокат — незаслужене звинувачення.


Залишити відгук