Сонник Пекло — до чого сниться ?

Якщо хто побачить у сні, ніби він горить, то він у Пеклі. Якщо ж хтось побачить, ніби Малік (страж Пекла) взяв його за волосся і кинув у вогонь, то його сон віщує йому приниження. Якщо хто побачить у сні Маліка веселим, усміхненим, то він буде радий поліцейським або катом правителя. Якщо побачить пекельне полум’я поблизу, то він потрапить у біду або тяжке випробування, від якого він не врятується, виходячи зі слів Аллаха Всемогутнього:» І побачили грішники вогонь і подумали, що вони туди потраплять. І не знайшли від цього позбавлення». І він зазнає непомірні збитки, зі слів Аллаха, Великий і Славний: «Адже їм покарання-лихо». Його сон-пересторога йому, щоб він покаявся в гріхах, який він скоїв.

Якщо хто побачить у сні, ніби потрапив у пекло, то він зробить непристойності і смертні гріхи, які вимагають покарання. І кимось було сказано, що він раптово помре в присутності людей. Якщо він побачить, ніби він вкинуто в пекельний вогонь, то той, хто його кинув у вогонь, зіб’є його з шляху і призведе до скоєння непристойного вчинку. А якщо він побачить, ніби він вийшов з вогню неушкодженим, то його здолають турботи цьому житті і він покається у гріхах. Якщо ж побачить, ніби він п’є пекельний окріп або їсть з пекельного дерева, то він буде прагнути дізнатися те, що виявиться для нього нещастям. І кимось було сказано, що його справи ускладняться, і він проллє кров.

Якщо хто побачить у сні, ніби його обличчя почорніло в пекельному вогні, то це вказує на те, що він буде спілкуватися з ворогом Аллаха і буде задоволений його поганими справами, і його обличчя буде нікчемним і чорним в очах людей, а наслідки цих вчинків не будуть похвальні. Якщо хто побачить у сні, ніби він все ще продовжує перебувати в геєні, і не знає, коли і як він потрапив в неї, то він у цьому житті залишиться нещасним бідняком, залишив молитву, піст і всі обов’язки. А якщо він побачить, ніби проходить по розжареному вугіллю, то він буде навмисно переступати голови людей на зборах і зустрічах. Кожен сон про пекельному вогні віщує швидку смуту, зі слів Всевишнього: «Скуштуйте наше випробування! Це те, з чим ви квапили!»

Потрапити в пекло уві сні і чути в ньому моторошні крики мучеників — вказівка на те, що ваші вчинки змушують інших людей страждати, і сон є попередженням понад про те, що ви повинні сприймати все як є, якщо хочете уникнути великих серцевих мук і не розтрачувати даремно свої душевні сили. Побачити мучеників і їх страждання — знак меланхолії, розпачу й каяття. Якщо в пеклі вас піддали публічному покаранню, то ваші муки і страждання через незаслужено отриманого образи скоро пройдуть. Людина, який змусив вас страждати, покається в цьому і попросить у вас прощення.

Якщо у сні ви випадково потрапили в пекло, то наяву ви дізнаєтеся, що заздрісні недоброзичливці розпускають про вас брудні чутки, які можуть зашкодити вашому доброму імені і репутації. Такий сон закликає вас уважніше придивитися до свого оточення, що своєчасно виявить зловмисників. Сон, у якому ви самі спустилися в пекло, а потім благополучно вибралися з нього, означає, що вам вдасться успішно виплутатися з досить скрутного становища, яке загрожувало вам безгрошів’ям і великим скандалом, а також могло зіпсувати думку оточуючих про вас, які зараз говорять про вас тільки хороше. Якщо такий сон присниться хворому, то його чекає одужання. Особливо вдалий такий сон для бідняків. Дивіться тлумачення: Кара.

Побачити пекло в її «класичному» вигляді — з чортами, киплячими котлами і палаючими грішниками — такий сон видає вашу надмірну вразливість, здатність занадто легко «заражатися» чужими емоціями. Вам належить стати жертвою конфлікту інших людей. Якщо ви знали уві сні, що це і є пекло, то наяву вам випаде несподівана можливість здобути знання про паралельних світах і вимірах. Робити що-небудь, перебуваючи в пеклі, — як би не складалися обставини, ви не виявите розгубленості. Приснився страх опинитися в пеклі — сон попереджає, що все скоєне вами зло змусить вас страждати. Вже зовсім скоро таємне стане явним, а тому наслідків довго чекати не доведеться.

Побачити в сні ад — доведеться пережити докори сумління і каяття у скоєному. Потрапити в сні в пекло — сон попереджає про заздрісників, яким не дає спокою ваше майно. Перебувати в ньому — ваші життєві умови погіршаться, але довго цей важкий період не триватиме. Крім того, сон передвіщає ризик спокуси і спокуси, які можуть погубити вашу душу і привести вас до розорення. Якщо вдалося покинути пекло в цілості й схоронності, це означає, що ви благополучно врятуєтеся від якоїсь небезпеки.

Попасти в Пекло — Ви не встоїте перед спокусою, ніж підірвете свою ділову і моральну репутацію. Якщо така доля спіткала Ваших друзів — Вас і Ваших близьких чекають вельми обтяжливі клопоти. Кричати уві сні, відчуваючи муки пекла — Ви попадете в пастку недоброзичливців, і друзі нічим не зможуть Вам допомогти.

Приготуйтеся до фізичних страждань і душевної агонії із-за підступів невгамовних ворогів. Є ймовірність втрат у торгівлі, важких втрат та інших великих неприємностей.

Потрапити в сні в пекло – до швидкоплинному погіршення обставин вашого життя. Вийти з пекла неушкодженим – знак порятунку від небезпеки.

Візьмете участь у гулянці.


Залишити відгук