Сонник Абрикос — до чого сниться ?

Якщо у сні ви бачите багато абрикосових дерев у цвіту, то ваше життя сповнена надій на світле майбутнє, тому що зараз ви переживаєте смугу невдач. Якщо уві сні ви бачите, що на абрикосовому дереві багато стиглих плодів, то сон пророкує вам добрі вісті про швидкому і успішному результаті задуманого підприємства, яке принесе вам великий прибуток. Збирати абрикоси з дерев — знак гарного доходу і добробуту. Бачити у сні гнилі плоди — до неприємностей і засмученням. Скуштувати у сні солодкий плід — знак успіху в любові. Сон про абрикосах завжди добре бачити в сезон дозрівання цих фруктів. Бачити його в інший час року — знак не настільки сприятливий, і пророкує, що, як би добре не складалися ваші справи, вас чекають горе і сльози. Бачити їх у сні — знак втрат і неприємностей, особливо якщо вони кислі на смак або гнилі. Сушені абрикоси віщують смуток і страждання, які можуть позначитися на вашому здоров’ї або зовнішності. Дивіться тлумачення: Плоди.

Бачити уві сні абрикосовий сад означає, що ви будете відчувати досить невизначене ставлення до навколишнього світу. Можливо, ви відчуєте смуток, розчаруєтеся в коханій людині. Цей сон говорить про те, що ви сподіваєтеся на краще майбутнє, однак ваші надії не виправдовуються. З’їсти уві сні абрикос означає, що в майбутньому виникнуть неприємності. Закоханим такий сон обіцяє розрив відносин. Якщо вам сниться, що кохана людина їсть абрикоси, це означає, що ви не знайдете з ним взаєморозуміння.

Зривати уві сні абрикос символізує для чоловіка, що він зустріне абсолютно недосвідчену і наївну партнерку з якою знайде масу задоволення і позитивних емоцій. Якщо таке ж сновидіння приснилося дівчині або жінці, воно обіцяє романтичне пригода, яка не буде мати наслідків, так і результатів.

Абрикос уві сні – символ з сумною емоційним забарвленням. Квітуче абрикосове дерево сниться до того, що ви занадто захопилися фантазіями і не хочете бачити реальну дійсність, сподіваючись, що завтра буде так само добре, як і вчора. Якщо ви вчасно не прокинетеся від мрій, і не побачите реального відображення життя, вас чекають гіркі розчарування. Якщо вам сняться абрикоси, то наяву вас підстерігають серйозні проблеми. Вони накопичуються за вашої легковірності і можуть сніговою лавиною накрити вас. Якщо ви станете тверезо дивитися на світ і об’єктивно оцінювати оточуючих людей, вам стане простіше жити і спілкуватися з ними.

Сон, у якому ви їсте абрикоси, свідчить про тій стадії розвитку інтимних стосунків, коли ви з партнером тільки-тільки пізнаєте одне одного, що доставляє вам величезне задоволення. Зараз ви живете очікуванням дива, і тому майбутнє здається чудовим. Зривати абрикос — такий сон чоловікові передрікає зустріч з новою партнеркою. Вона буде абсолютно недосвідчена і наївна, але секс з нею принесе масу позитивних емоцій і насолоди. Для жінки сон означає любовну пригоду без подальших перспектив, причому приреченість стане зрозумілою відразу.

Абрикос уві сні або абрикосові сади у ваших снах означають, що ваше майбутнє, хоча й видається вам в рожевих тонах, все ж містить приховану печаль. Їсти уві сні абрикоси – означає наближення неприємних подій. Якщо інші їдять їх, то ваше оточення в реальному житті не буде відповідати вашим нахилам. Один скаже так: «абрикоси означають, що ви витрачаєте час на дрібниці».

Купувати або зривати плоди — до поліпшення здоров’я. Якщо уві сні ви їли абрикоси, життя буде сповнене приємних подій.

Якщо людина бачить уві сні, що їсть абрикоси, то він захворіє або втратить чогось важливого в житті.

Є абрикоси — спокій, радість (для жінки).

До втрат і неприємностей.

Печаль.


Залишити відгук