День Народження 10 Грудня: Знак Зодіаку — Стрілець

Серед народжених 10 грудня мало домосідів. Ви любите активність і весь час кудись прагнете, постійно шукаєте нові шляхи додатка сил і втілення в життя своїх численних планів і ідей. Ви все робите настільки швидко, що інші за вами просто не встигають. Наділені нетерплячою, імпульсивної природою, ви спершу дієте і тільки потім думаєте. Живучи життям на межі, ви любите кожен прожитий мить.

Народженим 10 грудня потрібно стежити за тим, щоб не поховати себе емоційно. Їм корисно тримати відкритими шлюзи, що зв’язують їх з зовнішнім світом. Якщо вони надто замикаються в собі, неминучі проблеми психічного розладу. Невелике коло близьких друзів абсолютно необхідний. З іншого боку, народженим 10 грудня не варто ставати надмірно залежними від інших, незалежно від того, наскільки ці інші допомагають їм. Народжені 10 грудня володіють незнищенною потребою віддавати себе цілком виховання дітей, готування їжі, облаштування будинку. Для них такі клопоти досить сприятливі. Спільні трапези, здорова дієта — все це важливо для позитивної життєвої орієнтації. Фізичні вправи рекомендуються лише легкі прогулянки на свіжому повітрі, садівництво. Непогано пошукати можливість жити за містом.

Народжені 10 грудня прагнуть контролювати свої почуття і йдуть по життю з твердою впевненістю у власній значущості. Якщо вони і привертають до себе увагу, то лише потім, щоб краще донести свої ідеї світу. Хитрість, гордість, зарозумілість, егоїзм — ці категорії здаються невідомими народженим 10 грудня. Їх найбільше бажання — служити іншим. Проте оточуючі рідко розуміють глибину емоцій, що випробовуються цими людьми, які найчастіше тримають їх в секреті і рідко кому розкривають.

Знак Зодіаку 10 Грудня — Стрілець

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до знаків стихії Вогню, які відрізняються наступними якостями: чесність, недолік такту, мінливість. Стрілець — людина весела і життєрадісна, любить тварин, має велику спрагу духовної незалежності.

Планета Управитель: Юпітер. Стрілець отримує від неї пристрасть до всього соціально схвалюваного, успіх у вивченні іноземних мов, інтерес до того, що відбувалося давно. Юпітер — покровитель для турагентів. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за вибіркове ставлення до інформації, а також відсутність уміння зважувати інформацію.

10 грудня народжуються дуже активні Стрільці. Їх принцип – рух. Такі люди постійно кудись поспішають, до чого йдуть. Вони нерідко в дорозі втрачають поставлені цілі. Але це не заважає їм наполегливо рухатися вперед. Просто мети періодично змінюються. Імпульсивні Стрільці, які народилися 10 грудня, роблять, а потім думають. Зробили щось неправильно? Не біда, буде ще шанс, новий поворот на життєвому шляху. Стрільці, які народилися 10 грудня, оптимістичні. Вони не схильні до самокопання, самобичування. У більшості випадків представники знаку впевнені у своїй правоті.

справді, найбільшим подарунком з боку народжених 10 грудня може стати їх відвертість, оскільки вона символізує вищий ступінь довіри. Віра — важлива тема в житті людей, що народилися в цей день. Особистості віддані, вони служать лише вищим ідеалам і втілюють у собі найкращі якості людини. Однак дуже часто вони виявляють великий інтерес до неживих предметів і матерій, оскільки розуміють, що плоть і кров не завжди служать вищим моральним ідеалам. Природа взагалі заворожує народжених 10 грудня — чи то тварини, рослини або просто красиві види. Глибоко цікавляться філософією, народжені 10 грудня часто розмірковують про сам факт буття. Вони звертають свою віру на Бога, Природу, Всесвіт, але головне все-таки те, що вони обов’язково спрямовують себе духовно до якоїсь мети.

Нерідко народжені 10 грудня справляють враження людей не від світу цього. Здається, ніби вони парять над буденністю. Тому їм буває складно знайти своє місце в суспільстві, нелегко підшукати і споріднену душу, з якою можна поділитися своїм ідеалізмом. Якщо ж їм все-таки вдається знайти такої людини, він стає для них свого роду опікуном, захисником, опорою в житті. Найчастіше для робочого колективу настають кращі часи, коли його очолює лідер, народжений 10 грудня.

Такі керівники чудово розуміють потреби підлеглих і вміють стояти над надуманими конфліктами. З людей, що народилися в цей день, виходять хороші, дбайливі, цікаві батьки — однак лише за умови, якщо їх партнери по життю виявляться готовими розділити з ними тягар батьківських обов’язків. На жаль, в силу своєї підвищеної сприйнятливості народжені 10 грудня схильні до стресів, а тому спокуса влади часто виявляється згубним для них. Але все ж при наявності сприятливого навколишнього обстановки життя народжених в цей день складається цілком успішно.

Чоловік Стрілець — народився 10 Грудня

Чоловіки, народжені 10 грудня — можуть похвалитися наступними відмінними рисами: такий кавалер — чесний, розсудливий, волелюбний, спортивний, легко пристосовується. Чоловіки-Стрільці – напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Відносини з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак його практично неможливо втримати на місці або зв’язати якимись зобов’язаннями. Тому жінці, яка вирішить скласти щастя Стрільця, доведеться застосувати всю свою мудрість і винахідливість, щоб не набриднути своєму коханому. Крім того, Стрільці дуже цінують свободу і не допускають обмежень свого особистого простору.

Жінка Стрілець — народилася 10 Грудня

Жінки, що народилися 10 грудня, не схожі на інших такими якостями: така дама — чесна, добра, незалежна, радісна. У стосунках з чоловіками жінки-Стрільці не терплять патріархату. Вони звикли бути на рівних з партнером, не бояться проявити ініціативу і брати ситуацію в свої руки. Завоювати таку жінку здатні тільки яскраві та харизматичні чоловіки, ні в чому не поступаються своєю коханою і здатні скласти їй достойну пару.

День Народження 10 Грудня

10 грудня народжуються Стрільці, які поєднують в собі високі моральні цінності, вірність і самовідданість. Люди, народжені 10 грудня знак зодіаку Стрілець, володіють колосальною цілеспрямованістю, кожен їх вчинок буде зважений і обдуманий, щоб не збитися з наміченого шляху. Наполегливо і самовіддано він рухаються до своїх цілей, викликаючи непідробний захват у оточуючих і близьких людей.

Вони дійсно знають ціну своїм словам і не стануть кидати їх на вітер. Якщо Стрілець, народжений 10 грудня, дав вам обіцянку, будьте впевнені — він його стримає. За життя ці люди дуже принципові, якщо вони впевнені у своїй правоті, то змусити їх передумати і змінити свою думку практично неможливо. Пиха, егоїзм, лицемірство і хитрість – ці риси невідомі їм. Народжені 10 грудня знак зодіаку Стрілець, дуже відчувають межу між добром і злом, і керуються в житті і діяльності лише високими ідеалами. Вони створюють враження відчуженості від реального життя, але на практиці вони відмінно справляються з вирішенням життєвих питань.

З-за настільки тонкої душевної організації вони довго займаються пошуком свого місця в суспільстві і ретельно вибирають собі супутника життя, готового розділити їх мрії та ідеали. У відносинах, що людина, народжена 10 грудня знак зодіаку Стрілець, готовий стати міцною опорою і підтримкою своїй другій половинці. Своїм дітям змалку прищеплюють почуття прекрасного і любов до природи. Народжені 10 грудня знак зодіаку Стрілець, відмінно справляються з батьківськими обов’язками і стають не тільки цікавими батьками, але і друзями своїм дітям.

Люди, народжені 10 грудня знак зодіаку Стрілець, не люблять зайвої уваги до своєї персони і якщо вони намагаються його залучити, то для цього повинна бути дуже вагома причина. Це сильні і впевнені в собі особистості, з сильним лідерським початком. Коли керівну посаду віддають людині, що народилася в цей день, в більшості випадків для компанії і колективу настає біла смуга. Такий лідер йде на компроміси, враховує потреби колег, легко дозволяє конфліктні ситуації і впевнено веде компанію вперед. Робота для загального блага справи приносить їм задоволення і мотивує діяти далі.

Слід знати, що народжені 10 грудня знак зодіаку Стрілець, хоч зовні і непохитні, але дуже ранимі й чутливі до душі, тому напружена робота і тимчасова смуга невдач можуть загнати їх у депресію. При відсутності стресів життя цих людей наповнена фарбами та оптимізмом. Стан депресії і занепаду сил недовгі супутники, народжених 10 грудня знак зодіаку Стрілець. Великим плюсом характеру є вміння концентруватися на позитиві, і радіти не тільки унікальним, але й повсякденним речам.

Справжнє захоплення викликає споглядання красот природи, тиша і гармонія зачаровує людей, народжених 10 грудня знак зодіаку Стрілець. Вони часто усуваються від світу, щоб побути з собою наодинці. Це відбувається через бажання постійно тримати під контролем свої почуття і емоції, бо бояться, що оточуючі не зрозуміють їх глибину і ранять. Відвертість — це найдорожче, що може подарувати вам люди, що народилися в цей день. Коли вони замикаються в собі, необхідно підтримувати з ними зв’язок, хоч вони і не зізнаються в цьому, але вони дуже потребують в цьому.

Любов і Сумісність

У романтичних стосунках ви пристрасні і винахідливі, але схильні закохуватися не реальну людину, а в ваше уявлення про кохання. Ви не терпите нудьги, і, для того щоб не втратити вас, партнер повинен знайти способи підтримувати ваш інтерес до постійного союзу.

Леви і Овни – найбільш підходяща пара для представників знаку Стрільця. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного. У таких союзах немає місця ревнощів, разом вони складають сильний тандем, надихаючи один одного на нові звершення. З Рибами і Дівами Стрільці можуть проявити свої лідерські якості, граючи у відносинах першу скрипку. Скорпіони важко уживаються зі Стрільцями з-за свого бажання завжди і у всьому бути кращими. А Ваги не зможуть зрозуміти постійне прагнення Стрільців до змін і тягу до пригод, тому такі відносини, швидше за все, не будуть гармонійними.

Робота і Кар’єра

Народилися 10 грудня рідко бувають домосідами. Вони активні, товариські. Народились 10 грудня люблять подорожувати, вважають за краще проводити дозвілля на гучних вечірках. Вони – тусовщики, що люблять життя. Народились 10 грудня постійно кудись рвуться, прагнуть. Їм складно усидіти на місці. Такі люди схильні змінювати роботу, подружжя, розширювати коло спілкування. Народились 10 грудня імпульсивні, нетерплячі. Копітка робота не для них. Такі люди по натурі авантюристи. Їм по плечу ризиковані проекти. Народились 10 грудня рішучі. Вони не схильні довго думати перед яким-небудь вчинком.

Стрілець, народився 10 грудня, твердо переконаний у власній значущості. Але оточуючі можуть думати інакше. На роботі представнику знака слід завойовувати авторитет справами, а не словами. Імпульсивні вчинки, авантюри і кулуарні інтриги – не самий правильний і простий шлях вгору по кар’єрних сходах. Обскакати Стрільця тут запросто може більш тихий, практичний і менш самовпевнений співробітник.

Здоров’я і Хвороби

Згубним для Стрільців є приховування емоцій. Придушення останніх призводить до психологічних розладів. Замикатися в собі – не вихід, навіть якщо звичний ритм руху довелося порушити. Стрільцеві життєво необхідно відчувати підтримку друзів. У величезному колі спілкування потрібно знайти пару-трійку дійсно споріднених душ. Ще одним ворогом Стрільців є соціальна залежність. Не варто віддавати всього себе без залишку створенню затишку, виховання дітей. Для жінки Стрільця шлях до психологічного розладу – образ тіні свого чоловіка. Для представника знака чоловіки – поклоніння своїй королеві.

Доля і Удача

В цей день народжуються сміливі, вольові, стійкі люди. Вони не піддаються чужому впливу, мають свої цінності, свій погляд на життя. Якщо впевнені у своїй правоті, то не змінять рішення. До цілей, які намітили, йдуть наполегливо, досягаючи бажаного. Характер рішучий, твердий. Вони талановиті, розумні, можуть проявити себе в будь-якій області, завжди досягнуть популярності і шанування.

Поради Стрільцям, Народженим 10 Грудня

Для Стрільців властивий внутрішній конфлікт інтересів. Не бійтеся робити зупинки для переоцінки цінностей, розставляння пріоритетів. Чиніть опір спокусі відсторонитися від світу. Підтримуйте зв’язок з оточуючими. Вірте в людей так само, як вірите в Бога і Природу. Не бійтеся неприязні. Боріться за те, щоб вас вислухали, якщо це необхідно.


Залишити відгук