Сонник Аборт — до чого сниться ?

У вашому житті зараз відбуваються досить неприємні події: якесь важливе діло зривається в самий невідповідний момент. Глобальний задум, над реалізацією якого ви працювали, з незалежних від вас причин не одержав свого втілення в життя. Неприємності приходять до вас, як завжди, неждано і збивають зі звичного робочого ритму. Стабільність поступається місцем різноманітним змінам, впоратися з якими буде досить важко, але це у ваших силах.

Спокій і впевненість у собі змінюються невизначеністю. Ви не знаєте, що станеться завтра, хоча фортуна може посміхнутися вам і намалювати на життєвому горизонті райдужні перспективи. Пам’ятайте, що життя — це смуга перешкод, які треба вміти долати.

Конфлікти з близькими і друзями, які могли бути викликані вашої дратівливістю, ви занадто приймаєте близько до серця і навіть роздумуєте про повний розрив відносин. Слід більш спокійно ставитися до незручностей, які заподіюють вам оточуючі; не варто зганяти на них свою негативну енергію, навіть якщо деякі представники вам не подобаються. Зосередьте увагу на концентрації позитивних емоцій. Це допоможе вам подолати напруженість у відносинах.

Якщо Вам приснилося, що Ви зробили аборт, то в реальному житті Ви зіткнулися з ситуацією, яку не можете прийняти. У той же час, Ви змушені підкорятися обставинам. Для молодої жінки сон, у якому вона збирається зробити аборт, однак потім відмовляється від свого задуму, означає, що її дуже турбують думки про майбутнє заміжжя і вона досі не може зробити остаточний вибір. Якщо уві сні Ви гірко шкодуєте про зроблений аборт, то наяву Вам варто прикладати більше зусиль для досягнення мети, а не розмінюватися на дрібниці.

Якщо жінка бачить у сні, що вона погоджується на аборт, то цей сон є застереженням: мабуть, вона збирається зробити щось таке, що спричинить за собою неприємності. Якщо така операція сниться лікаря, то цей сон попереджає його проти нехтування своїм професійним обов’язком.

Якщо аборт приснився жінці, це символізує її страх перед негативними наслідками вчинків, які вона збирається зробити. Аборт, побачений хірурга — це ознака накопиченої втоми; йому потрібно гарненько відпочити.

Якщо це сумна подія присниться чоловікові — значить, його супутницю життя чатує біда. У жіночих снах аборт служить застереженням: бережи своє здоров’я, а інакше чекай біди.


Залишити відгук