Сонник Абориген — до чого сниться ?

Побачити в сні самого цього аборигена в його рідній обстановці — вас чекає поїздка, можливо, вона буде пов’язана з вашими родичами. Якщо абориген добре виглядав і був задоволений життям, можете сміливо вирушати в цю далеку поїздку, вона принесе вам безліч позитивних емоцій. Але якщо абориген у вашому сні потрапив у скрутне для нього положення і не знає, як йому вчинити, сон підказує, що намічену поїздку краще всього відкласти, у вас можуть виникнути ускладнення, пов’язані з дорогою: від затримки транспорту або поганої погоди до найгіршого. Про ступінь можливих труднощів ви можете судити за станом приснившегося вам аборигена: якщо йому зовсім погано, доцільно відкласти заплановану поїздку.

Якщо вам приснилися аборигени, тобто корінні жителі якійсь місцевості, — це знак того, що ви ввійдете в якусь нову справу, станете своїм у компанії, яка завжди здавалася вам чужий. У будь-якому випадку таке сновидіння сприятливо для ваших фінансових справ, пророкує благополуччя, якщо тільки уві сні ви не вступите в конфлікт з аборигенами. Дивіться тлумачення: Дикуни.

Абориген може символізувати будь-яку первісну частина вашого інстинктивного Я. Відчуваєте ви необхідність возз’єднатися зі своєю первісною природою? Це може також бути символом вашої основної частини природи, яка досі чужа вам. Верніться до своїх коренів. Прийдіть до землі і прислухайтеся до її мудрості.


Залишити відгук