Сонник Абажур — до чого сниться ?

Якщо у сні ви протирали абажур, значить, в інтимному житті ви прагнете до чіткого розподілу обов’язків. На вашу думку, ви зовсім не зобов’язані лише віддавати, нічого не отримуючи взамін. А ви не замислювалися про те, що партнер може просто не знати, як доставити вам задоволення, і саме з цієї причини виникають всі проблеми в інтимному житті? Людина іноді соромиться активно стимулювати іншого, тому що боїться, що його звинуватять в розбещеності чи нестриманості. Тому без відвертої розмови в вашому випадку не обійтися.

Зламаний абажур сигналізує про те, що у вашому інтимному житті не все так благополучно, як це здається на перший погляд. І можливо, причина цього полягає в тому, що ви втратили сексуальний інтерес один до одного, у вас настав період пересичення, коли ви не можете принести один одному задоволення, як у колишні часи. Вам можна порадити спробувати нові пози, нові методи стимуляції. Курний абажур свідчить про те, що у ваших стосунках настав тимчасовий розлад, викликаний охолодженням до сексу кого-небудь з партнерів. А значить, щось треба робити, щоб повернути втрачену гармонію.

Сімейний Сонник

Призначення абажура в тому, щоб захищати вас від занадто яскравого світла. Якщо уві сні ви поправляєте або встановлюєте абажур на лампу, то в реальному житті вам доведеться вжити заходів для свого захисту. Якщо абажур красивий і радує око, то вас чекає приємне звістка, зустріч з другом або приємна бесіда. Якщо абажур зроблений з паперу або крихкого скла, то ваше положення неміцно, і фортуна може відвернутися від вас. Тріснутий абажур у сні передвіщає і вказує, що ваші стосунки з дорогим для вас людиною зіпсуються або припиняться зовсім. Такий сон говорить про зміну фортуни. Дивіться тлумачення: Скло, Світло, Лампа.

Сучасний Сонник

Сон, у якому Ви насолоджуєтеся затишком домашнього вогнища, сидячи під абажуром, означає, що Вас очікують зміни в особистому житті. Не можна виключати швидкий вступ у шлюб. Для молодої жінки сон, у якому вона сама робить абажур, означає, що вона буде гарною господинею, здатної створити затишок у домі. Якщо уві сні Вам подарували абажур, то наяву особа протилежної статі буде надавати Вам знаки пильної уваги.

Еротичний Сонник

Побачений у сні абажур означає, що незабаром у вашому житті з’явиться людина, зв’язок з яких принесе вам чимало щасливих хвилин і наповнить ваше життя новим змістом. Якщо уві сні абажур не включений, значить, ви розчаровані своїм інтимним життям. Побачений новий абажур обіцяє вам нового коханця.

Сонник Хассе

Приснився абажур — чекайте чиєїсь милості. Зроблений з паперу — до смутку.

Езотеричний Сонник

Абажур сниться до самотності і тоскливому настрою.

Сонник Цвєткова

неприємності і смутку.


Залишити відгук