День Народження 9 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Народилися 9 серпня — ідеалістичні, вразливі мрійники, сприйнятливі до страждань інших. Щедрість робить вас податливим, а тому будьте обережні, щоб не дозволити людям отримувати особисту вигоду з вашої доброї натури. Ви схильні піддаватися нападам зневіри, надмірно чутливі і можете різко міняти настрій від свавілля до самозаперечення. Часом ви розриватися між бажанням досягти загального успіху, прийняття та визнання і глибинною потребою в тиші і спокої.

Будучи часто залученими в групові заходи, народжені 9 серпня зазвичай ведуть впорядковане життя, підпорядковану їх звичайними правилами. На жаль, багато хто з народжених в цей день абсолютно безвідповідально нехтують порадами лікарів. А адже якби вони прислухалися до корисних рекомендацій щодо збалансованого харчування, фізичних вправ і регулярного відпочинку, то були б виключно здоровими людьми. Тим не менш, оскільки самі народжені 9 серпня халатно ставляться до власного здоров’я, їх супутники життя, члени сім’ї або друзі повинні періодично нагадувати їм про те, щоб вони краще дбали про себе.

Народжені 9 серпня можуть бути надійною опорою всіх, залежним від них. Прекрасні гравці в команді, народжені в цей день визначають напрям будь-якої групи, в якій вони задіяні. Хоча народжені 9 серпня, без сумніву, займають позиції лідерів, вони не обов’язково потурають своїм его за рахунок загального блага. Борці за вдачею, ці люди зазвичай приймають сторону простої людини, психологію якого вони чудово розуміють.

Знак Зодіаку 9 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Вогню, які володіють наступними якостями: великодушність, величність, творчість, різнобічний розвиток, лицарство.

Планета Управитель: Сонце. Дарує Леву індивідуальність, самореалізація. Планета сприятлива для більшості чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Відповідальна за брак впевненості, а також надмірну сприйнятливість до того, що скажуть оточуючі.

9 серпня – день народження Львів. Кожен з них унікальний. Лев, народжений 9 серпня, надійний, вимогливий до себе і близьким, йому не чуже співчуття. При цьому представник знака егоїстичний. Багато Леви, які народилися 9 серпня, схильні ідеалізувати світ і оточуючих. В результаті їм раз у раз доводиться стикатися з розчаруванням. Кожен Лев любить увагу, турботу. Але і сам він готовий піклуватися про близьких. Що стосується сімейних відносин, для народжених 9 серпня існує два непорушних правил: стабільність і новаторство. Вони вимагають від партнера вірності. Надовго Леви не затримуються поруч з тими, з ким нудно.

Народжені 9 серпня знають, чим живуть оточуючі; будучи знавцями людського характеру, вони не тільки досвідчені в правильній оцінці людей — для них не складе труднощів підібрати ключик до кожного, і при необхідності вони можуть підказати іншим, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, знаючи, що до їхніх порад прислухаються. У них існує безліч ідей щодо того, як отримати максимальну користь від життя і яким чином можна досягти успіху в політичній або соціальній сфері. Іноді навіть народжені в цей день дуже щедрі до своїх радах, а також в своєму прагненні до зайвого контролю і домінування. Часом вони забувають про те, що інші люди цілком можуть вирішити, що для них краще, і без сторонньої допомоги.

Народжені 9 серпня не тільки володіють даром переконання і здатністю залучати людей на свою сторону, але наділені також великим почуттям відповідальності за тих, хто слідує їх радам або шукає захисту під їх крилом. Ця відповідальність поширюється майже на всі сфери їх впливу — фінанси, звичаї, відпочинок, освіту. Освіту, до речі, представляє собою інтерес для багатьох з народжених у цей день. Навіть не будучи педагогами, вони часто замислюються про методи навчання і про те, як можна поліпшити або удосконалити процес викладання різних наук. Але знову ж таки, народжені 9 серпня повинні уникати невиправданого втручання в життя тих, хто, можливо, волів би дотримуватися своїх власних принципів. Добре розвинена точка зору і вольовий характер народжених 9 серпня часто надають надмірне вплив на тих, з ким вони контактують навіть поверхово.

Народжені 9 серпня рідко допускають поразку, якщо вони взялися за якийсь проект. Вони зазвичай рано визначають головну сферу інтересів у своєму житті і дотримуються її досить завзято. Більшість народжених в цей день зазвичай бувають відданими батьками та членами родини, але якщо в силу смерті чоловіка(дружини) або інших обставин вони вступають у повторний шлюб, то і вдруге, незважаючи на пам’ять про минуле, вони будуть віддавати новому обранцеві всю свою любов без залишку.

Іноді народжені 9 серпня здатні бути нечутливими до потреб тих, кого вони люблять, особливо в тих випадках, коли вони приймають рішення за інших, вважаючи, що їх вибір не підлягає обговоренню, і не бажаючи прислухатися до вимог чи пропозицій своїх опонентів. Для народжених в цей день дуже важливо мати вірного друга, який може вчасно попередити їх, коли вони помиляються або переоцінюють власну правоту. Так як народжені 9 серпня дуже впливові, вони мають тенденцію, звертаючи з правильного шляху, захоплювати за собою певне число людей.

Чоловік Лев — народився 9 Серпня

Чоловіки, які народилися 9 серпня — володіють наступними особливостями: такий чоловік — галантний, відкритий, творчий, лояльний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 9 Серпня

Жінки, народжені 9 серпня, вирізняються особливими якостями: така жінка сильна, благородна, цікава, харизматична. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 9 Серпня

Якщо говорити про саму людину, народжене 9 серпня знак зодіаку Лев – вони можуть бути опорою у всьому, що залежить від них. Такі люди є прекрасними командними гравцями, хоча самі вони швидше займають позиції лідера, але при цьому вони не виявляють своє его на шкоду команди. Самі по собі вони бійці за вдачею, але при цьому завжди приймають позицію і сторону звичайної людини. Всі, хто народився 9 серпня знак зодіаку Лев, чудово обізнані, чим і як живуть звичайні люди – будучи прекрасним психологом, вони можуть чудово оцінити людину і підібрати до нього свій заповітний ключик. При цьому вони завжди можуть порадити, як вчинити в тій чи іншій ситуації або ж як отримати максимальну вигоду, досягти успіху в житті.

У Львів, народжених 9 числа в серпні місяці, маса ідей щодо отримання максимальної вигоди і користі від життєвої ситуації і вони завжди щедро діляться ними з оточуючими, хоча при цьому також щедрі і у власному прагненні контролювати все і вся, будь-який процес і ситуацію. При цьому домінуючі почуття можуть перекривати здорову логіку, згідно з якою не всі хочуть відчувати контроль над собою і самі можуть вирішити, що їм робити і як поступати. Люди, народжені 9 серпня знак зодіаку Лев, наділені чудовим даром переконання – вони без праці привертають на свій бік, в свої ряди багатьох людей, різних у своєму положенні і поглядах. При цьому такі люди також володіють чудовим почуттям відповідальності за все, в чому вони беруть участь, за свої поради і рекомендації або ж шукає захисту під їхньою протекцією і в їх рядах.

Такий відповідальних підхід поширюється на будь-яку сферу їх діяльності – фінансові питання і відпочинок, освіту і власні моральні підвалини. При цьому саме освіта особливо цікаво для багатьох людей, народжених 9 числа знак зодіаку Лев – так не будучи педагогами за освітою, вони частенько розмірковують про те, яким чином поліпшити освітній процес і саму сферу. Тим не менш, вони не повинні агресивно втручатися в життя інших – багато хто просто не хочуть, щоб в їх життя втручалися, дотримуючись власних принципів і засад. Саме своя точка зору і вольове її насадження може зіграти з людьми, народженими 9 серпня вельми злий жарт, і негативно відображаються на взаєминах з оточуючими їх людьми.

Часто люди, народжені 9 серпня знак зодіаку Лев, досить рано визначають свою мету в житті. Багато Леви, народжені 9 числа – прекрасні дружини і люблячі батьки, створюють сім’ю раз і назавжди. Періодично вони бувають глухі і нечутки до потреб інших, особливо в ході прийняття рішення за кого-то, вважаючи, що саме їх вибір найбільш правильний. Таким людям важливо мати відданого товариша, які вчасно зможуть зупинити їх, у разі якщо вони помиляються або роблять щось не так і не те.

Порада людям, народженим 9 серпня знак зодіаку Лев – те, що для вас є оптимальним рішенням, не може бути правильним для оточуючих. Контролюйте власні дії і слова – саме вони можуть боляче поранити. Не втручайтеся несправедливо і без підстави в життя інших людей – вчіться більше слухати.

Любов і Сумісність

Щиро віддані своїм коханим і близьким, ви жертвуєте для них усім, що у вас є. Однак ви можете закохатися в романтичний ідеал, а якщо реальність не відповідає вашим завищеним очікуванням, здатні все кинути і відправитися на пошуки чергового ідеального партнера.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

9 серпня народжуються люди, наділені добротою, щедрістю, сприйнятливі до почуттів оточуючих. Вони швидко заводять друзів як в дитячому, так і в дорослому віці. Народилася 9 серпня найкраще даються професії «людина-людина». Вони вміють і люблять спілкуватися. Також народилися 9 серпня не проти посперечатися. Але більшість спорів, у яких вони беруть участь, розв’язуються мирно і конструктивно.

Лев – універсальний солдат в будь-якій справі. Йому підвладні практично всі професійні сфери. Справа життя Лев вибирає відповідно пріоритетним інтересам. Але він запросто може кинути почате, переорієнтуватися. Дивно, але такі зміни приносять фінансовий успіх і моральне задоволення представнику знака.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 9 серпня Леви не схильні фанатично піклуватися про здоров’я. Більше того, вони практично постійно нехтують порадами та рекомендаціями лікарів. На здоров’я Леви зазвичай не скаржаться. Проблеми починаються у них лише у випадку відмови від режиму, халатного ставлення до необхідності відпочинку. Ворогом Львів є гіподинамія.

З психологічної точки зору проблеми породжує егоїзм представників знаку. Також Леви часто страждають від синдрому невиправданих очікувань. Ідеалістів по натурі, їх нескладно розчарувати. Притаманна Левам помисливість лише посилює проблему.

Доля і Удача

В цей день народжуються щасливі люди. Народженим сьогодні є великі можливості, вони наділені різноманітними талантами, їм буде супроводжувати успіх у будь-якій справі, яку вони оберуть. Вони повинні бути більш впевнені в собі, повинні навчитися бути рішучими і вміти проявляти твердість характеру, коли це необхідно. Якщо вони придбають і зміцнять необхідні якості характеру, то життя їх буде успішною. В іншому випадку слабохарактерність не дозволить їм досягти бажаних висот.

Поради Левам, Народженим 9 Серпня

Для досягнення цілей у Лева є все необхідне. Заважають йому на шляху хіба що запальність, схильність до змін настрою. Прагнути представникам знака рекомендується до душевної гармонії. Вона робить особистість сильніше. Те, що ви вважаєте оптимальним варіантом для блага інших, не завжди є кращим варіантом. Згадайте про сильний вплив на оточуючих ваших слів, які треба контролювати, так як вони здатні сильно поранити. Остерігайтеся невиправданого втручання в життя інших людей. Вчіться слухати.


Залишити відгук