День Народження 8 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

За підприємливістю і динамічністю Львів, народжених 8 серпня, ховається чітке відчуття мети. Ви багато працюєте, маєте сильними амбіціями і прагнете отримати від життя максимум. Природжений лідер і організатор з твердою впевненістю в собі, якщо ви починаєте, вас практично неможливо зупинити. Багато народжені 8 серпня пройшли жорстку школу виживання, але, незважаючи на труднощі, що зустрічалися на шляху до успіху, ви потрапляєте на самий верх і вырабатываете в собі впевненість, яка приходить завдяки самостійному досягненню мети. Знання і досвід, які ви отримали в цій боротьбі, ніхто у вас не відніме.

Для підтримки здоров’я народженим 8 серпня необхідно стабільно дотримуватися дієти, фізичних вправ, режиму сну і сексуальної активності. Народжені в цей день відчувають потребу самовираження через своє тіло, що підштовхує їх займатися змагальними видами спорту. Необхідними елементами сексуального життя для них є сверхразвитая чуттєвість і… душевна прихильність. Проблеми з вагою зазвичай вирішуються за допомогою дотримання дієти, заснованої на переважанні злакових, свіжих овочів і фруктів. Рекомендується активний спосіб життя із залученням членів сім’ї. Відпустки, пікніки, свята, туризм піднімають життєвий тонус цих людей краще будь-яких лікувальних процедур. Для психологічного здоров’я народжених 8 серпня необхідно постійне спілкування з друзями.

Народжені 8 серпня виражають сильне бажання грати в своєму житті численні і різноманітні ролі. Це не повинно розуміти таким чином, що перед вами навіжені люди, які, як флюгер, повертаються з одного поля на інше. Кожна зміна, кожна нова роль ретельно вивчаються, і, таким чином, їм може бути гарантований чи не стовідсотковий успіх. Народжені в цей день зазвичай відчувають сильну тягу до професійного визнання і мають хороші шанси домогтися його, якщо, звичайно, вибір кар’єри не був надто нереальним або погано підходив до їх характером.

Знак Зодіаку 8 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Вогню, які характеризуються наступними якостями: творчість, безкорисливість, талановитість, уміння прощати, гармонія.

Планета Управитель: Сонце. Визначає самодостатність, індивідуальність. Сонце сприятливо для більшості чоловічих професій і жінок, хобі яких, пов’язані з проявом власного «я». Планета у вигнанні – Уран. Відповідає за нестачу свободи мислення, а також залежність від оцінок оточуючих.

8 серпня – день народження Лева. Представники знаку неординарні. Вони люблять бути в центрі уваги, але бояться відчути себе вразливими в суспільстві. Леви володіють тонким почуттям гумору, але іноді не розуміють простих жартів, особливо якщо вони стосуються їх персони. Представники знаку дотепні, оригінальні, відкриті для інновацій. При цьому вони страшні власники, можуть ставати домашніми тиранами. Леви дбайливі, щедрі у відношенні з тими, кого люблять. Але представники знаку образливі, мстиві і горді. Засмутити Лева нескладно, розсердити – ще простіше.

Іноді народжені 8 серпня бувають деколи просто вражені тим, наскільки повно вони зіграли свою роль, зокрема, озираючись назад з завойованих позицій, або після істотних змін у їх житті. Будучи дуже реалістичними і відповідальними людьми, народжені 8 серпня зазвичай приступають до нової ролі, коли відчувають, що попередня зіграна вже повністю. Матері, приступили до роботи через якийсь час після народження дитини, чоловіка, що вирішили змінити звичний рід занять, чия поведінка залежить від того, з ким із членів сім’ї вони проводять час, наочно демонструють чудову адаптацію до навколишнього середовища, властиву народженим в цей день.

незалежно від того, є чи народжені 8 серпня виконавцями або творять творцями, вони зазвичай до межі захоплені різноманітними стилями та формами самовираження. Якщо народженим 8 серпня не вдається якась конкретна спроба, то найчастіше вони не втрачають присутності духу і просто приступають до наступної роботи, або ж повертаються до тих занять, якими вони тимчасово знехтували. Проте найбільш освічені особистості, народжені в цей день, не дозволяють собі витрачати свою енергію через порожнього бажання змін або різноманітності інтересів; людина стороння без праці переконається в тому, що вони ненавидять бути залученими одночасно в більш ніж один проект, якщо відчувають, що це завдає шкоди їх діяльністю. Таким чином, вони є вірними супутниками життя, діловими партнерами, батьками та друзями.

Звичайно якщо народжені 8 серпня обирають неправильну мету або вибувають з гри, то вони прислухаються до слушною порад, що в свою чергу є вельми примітним моментом цих досить рішучих людей. Проте в такий час їм ніяк не обійтися без підтримки найближчих друзів і супутників життя. У підсумку, зваживши всі розумні точки зору, народжені 8 серпня приймають незалежні і досить тверді рішення повністю або частково виправляють положення. Щоб бути щасливими, народжені в цей день повинні вносити всіляке різноманітність у своє повсякденне життя. Тим не менше їх его повинно ретельно контролюватися, а цілі бути реальними. Сильне прагнення до безпеки внесе стабільність у їх кар’єру і стиль поведінки.

Чоловік Лев — народився 8 Серпня

Чоловіки, народжені 8 серпня — відрізняються наступними рисами: такий чоловік — лідер, благородний, сильний, організований. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 8 Серпня

Жінки, народжені 8 серпня, виділяються особливими відзнаками натури: така жінка добра, пристрасна, сильна, щедра. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 8 Серпня

Характер народжених 8 серпня, відрізняється багатогранністю – вони прагнуть грати найрізноманітніші ролі, при цьому все це не повинно сприйматися як взбалмошность і повороти їх в ту чи іншу сторону, подібно вітряному флюгеру. Будь-яка зміна і нова роль скрупульозно вивчаються і в силу цього їм гарантований успіх на всі 100 відсотків. Люди, що з’явилися на світ 8 серпня, у повній мірі відчувають тягу щодо професійного покликання, і тому в цьому відношенні прекрасні шанси і перспективи. Головне – щоб сам вибір був реальний самому початку або ж погано відповідав характеру самої особи.

Люди, народжені 8 серпня знак зодіаку Лев, іноді можуть бути вражені власною значимістю і роллю у тій чи іншій справі та частенько, дивлячись у минуле, з досягнутої вершини, після значної зміни у власному житті. При цьому такі люди досить реалістичні, а також відповідальні, і тому починають виконувати свою нову роль тоді, якщо будуть впевнені у тому, що колишня роль відпрацьована сповна. Якщо йдеться про матір, яка приступила до роботи після декретної відпустки або ж про чоловіків, які прийняли рішення змінити свій спосіб життя, то тут їх поведінку наочно показує хорошу адаптацію до зовнішніх проявів. Багато що визначає – чи є народжений 8 серпня знак зодіаку Лев, виконавцем в своєму прояві або ж творцем. Все це визначить подальшу роботу, її різноманітність і форми вираження самого себе.

Коли людина, народжений 8 числа серпня знак зодіаку Лев, не здатний реалізувати себе в конкретному проекті, то в даному випадку вони можуть втратити силу волі, впевненість своїй духовній стороні. Тут починається робота на наступному етапі або ж просто вони можуть повернутися до минулої діяльності. При всьому цьому, особи, що з’явилися на світ 8 серпня, не можуть дозволити собі витратити власну енергетику на порожнє прояв свого бажання, інтересу – їм варто працювати в одному проекті. В силу цього такі люди є вірними супутниками у всіх справах, діловими радниками і партнерами, прекрасними друзями і родичами.

Коли люди, що з’явилися на світ 8 числа, вибувають з тієї чи іншої гри, проекту або ж вибирають іншу мету – вони, швидше за все, прислухаються до поради досить рішучого людини. Тут їм дуже необхідна допомогу близької людини і супутника життя. Такі люди приймають власне самостійне рішення, що дозволяє докорінно виправити становище.

Порада людям, що з’явився на світ 8 серпня знак зодіаку Лев – кілька відсторонитеся від активної життєвої позиції і тим самим розвиток власну позицію споглядання. Ставте перед собою саме реальну мету і не задавайтеся, якщо можете зробити досі навіть саме немислиме. Постарайтеся бути максимально гнучким, а також по максимуму уживчивыми – це допоможе адаптуватися до життя по максимуму.

Любов і Сумісність

Оскільки вам складно виражати свої істинні почуття, іноді ви здаєтеся холодним і недоступним. Однак ви просто маєте сильної самодисципліною і вмієте контролювати емоції. Ви часто відчуваєте глибоке почуття самотності, незважаючи на імідж твердого, упевненого в собі людини.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народжені 8 серпня дисципліновані, відповідальні. Такі люди завжди доводять розпочате до кінця. Вони не схильні звертати з півдороги і тим більше повертатися назад. Для народжених 8 серпня практично немає перешкод на шляху до мети. Вони вміють інтуїтивно обирати найкращі шляхи, найменш тернисті і максимально короткі. Люди, що народилися 8 серпня, відкриті у спілкуванні, доброзичливі. Вони схильні приймати самостійні рішення, не слухаючи порад і застережень. Народилися 8 серпня схильні ідеалізувати себе. Вони незалежні, не завжди терпимі, дуже самовпевнені, вперті, сповнені амбіцій.

Заповзятливому і раціонального Леву підвладна будь-яка сфера. Народжені 8 серпня стають відмінними спортсменами (ох вже цей дух змагання!), бізнесменами, науковцями. Багато представників знаку зайняті в творчій сфері. Серед них є талановиті, неординарні актори, письменники, гумористи, танцюристи.

Здоров’я і Хвороби

Відмінне від природи здоров’я, на жаль, не вічно. Про це варто пам’ятати кожному народженому 8 серпня. Важливо не обмежуватися турботою про красу тіла. Здорові внутрішні органи не менш важливі, ніж пружні м’язи і виражений рельєф. На фізичному рівні групою ризику для Львова є серцево-судинна система і зв’язковий апарат. На психологічному – хронічна втома, інші негативні наслідки впливу на організм стресових факторів.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, наділені сильною волею, вони цілеспрямовані, працьовиті. Небеса щедро обдарували їх різними талантами. Їм багато чого по плечу, і все, чим вони займаються, дається їм легко. Це породжує заздрість оточуючих, інтриги. Народженим в цей день необхідно навчитися більш спокійно ставитися до критики, не озлоблюватись, вірити в себе, свої сили і свою правоту.

Поради Левам, Народженим 8 Серпня

Суспільне визнання може бути різним. Леву, який бажає отримати репутацію надійного людини, необхідно в життєвих ситуаціях проявляти свої найкращі якості: чесність, цілеспрямованість, щедрість і т. д. А з упертістю і лицемірством в собі доведеться боротися. Відпочиньте на хвилинку від активного життя і розвійте споглядальну сторону вашого характеру. Поставте собі реальні цілі, але ніколи не задавайтеся, якщо зробите неможливе. Залишайтеся уживчивыми і гнучкими.


Залишити відгук