День Народження 7 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Люди, які відзначають 7 серпня свій день народження, купаються в променях загальної уваги, подібно до більшості Львів, але не люблять відчувати себе вразливими або виставленими напоказ. Яскравий імідж ефективно приховує вашу таємничу і схильну до самоти внутрішню природу, але чарівність і дружелюбність приводять людей в захват і тягнуть їх до вас. Оскільки ви часто літаєте в хмарах, багато хто не розуміє або недооцінює вас. Тим не менш палко і віддано ставитеся до поставленим цілям. Ви знаєте, чого хочете досягти, і не здастеся, поки не досягнете бажаного.

Найбільш явна небезпека для здоров’я людей, народжених 7 серпня, лежить в області психології. Деякі з народжених в цей день дуже швидко втрачають контакт з реальністю і тим самим демонструють досить нестабільний поведінку. Інші бояться за те, щоб привнести в своє життя якусь рівновагу, але, діючи таким чином, вони піддають себе величезного стресу. Уникнути неприємних наслідків можна за допомогою спеціальної терапії, рекомендованого фахівцями. Ефективне лікування не тільки дозволить їм скорегувати свою поведінку, але також надасть можливість розкрити себе в умовах суворої конфіденційності. Оскільки фізичне здоров’я народжених 7 серпня сильно залежить від стану їхньої психіки, її постійно потрібно тримати під контролем. Велику користь народженим 7 серпня принесе добре збалансована дієта і помірні фізичні вправи.

Народжених 7 серпня невідворотно тягне до секретності і таємним подіям всіх видів. Як правило, їх поведінку важко передбачити, так як характер таких люден відрізняється скритністю. Байдужі до повсякденного життя, вони можуть демонструвати яскраво виражений інтерес до містичним або шпигунських романів, головоломкам і т. д. Народжені в цей день ніколи не бувають більш щасливими, ніж коли їм вдається виявити ласий шматочок невідомої раніше інформації і, можливо, поділитися з близьким другом чи колегою. В якійсь мірі вони, подібно детективів, вивідують правду і знаходять їй цікаве, а іноді навіть прибуткове застосування.

Знак Зодіаку 7 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Вогню, які володіють наступними якостями: великодушність, різнобічний розвиток, цілісність, привабливість, вміння прощати.

Планета Управитель: Сонце. Лев отримує від нього самореалізація, яскравість особистості. Вплив Сонця ідеально для всіх чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Можете бути вдячні їй за брак свободи мислення, а також залежність від оцінок оточуючих.

Зодиакально народжені 7 серпня – Леви. Вони пристрасні, темпераментні, відкриті для всього нового. Леви – майстра комунікації. У спілкуванні вони проводять максимальну кількість часу. Горді леви і вимогливі до оточуючих. Вони воліють насичене життя побутової рутини. Леви люблять різноманітність, вони дбайливі, щедрі. Від партнера такі люди схильні вимагати визнання власної винятковості. Також важлива для Львова вірність. Самі вони теж готові бути вірними, якщо сімейне життя зі свята не перетворюється на буденність.

Народжені 7 серпня повинні остерігатися проявів антагонізму або відвертої ворожості, породжуваних їх правдоискательством, особливо з боку тих, хто був зачеплений або скомпрометований їх відкриттями. Іноді народжені в цей день діють з кращих спонукань, але їм не вдається простежити віддалені наслідки своїх дій; крім того, вони не завжди можуть глибоко проаналізувати виявлені ними факти і таким чином остаточно встановити достовірність своїх висновків, уникаючи дозвільних домислів і чуток.

Багато хто з народжених 7 серпня іноді відчувають бажання відкрити завісу над потаємними закутками своєї душі, поділитися з іншими інтимними епізодами зі свого життя, але тим не менш вони бояться це зробити і продовжують ховатися. Навіть такий близька людина, як чоловік чи дружина, можуть нічого не знати про те таємному світі, в якому перебуває його дорогоцінна половина. Може бути, це відбувається тому, що народжені в цей день грають одночасно кілька ролей, причому з однаковим успіхом. Вони можуть здаватися самими пересічними обивателями і дійсно виконувати роль зразкового чоловіка або батька, але в той же час вести приховану життя, про яку не знає ніхто. Як не дивно, народжені 7 серпня знаходять якусь рівновагу в такому роздвоєнні і їм вдається підтримувати його протягом довгого часу. Можливо, їх друге «я» буде виявлено тільки після смерті.

Народжені 7 серпня вельми обізнані в науці використовувати гумор і проливати світло на потенційно небезпечні ситуації, часто для того, щоб відвести підозру від себе самих. На жаль, в силу звички вони приховують навіть самі тривіальні речі або ріжуть правду-матку там, де це зовсім не обов’язково. Не дивно, що навіть найпростіші питання викликають у них труднощі, адже з бажання сподобатися вони можуть прикрасити все що завгодно. Ця остання риса домінує у тих, хто зневірився відповідати свого робочого місця або суспільству в цілому, а також бути оціненими за те, що вони роблять.

Чоловік Лев — народився 7 Серпня

Чоловіки, народжені 7 серпня — володіють наступними властивостями: такий чоловік — благородний, ідеалістичний, організований, честолюбний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 7 Серпня

Жінки, народжені 7 серпня, характеризуються такими гранями темпераменту: така жінка надійна, добра, пристрасна, екстравагантна. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 7 Серпня

Якщо говорити про характер людей, народжених 7 серпня знак зодіаку Лев, то такі особи мають схильність до таємничості – їх діяння досить важко передбачити, оскільки їх характер виділяється особливою скрытостью. Вони байдужі до повсякденності, але висловлюють непідробний інтерес до містики і різноманітним шарадам. Такі люди дуже щасливі, якщо їм вдається встановити або ж розгадати колись маловідому інформацію і дані і як варіант – поділитися нею з близьким або ж колегами. Вони швидше нагадують детектива, який вивідує ту чи іншу інформації і знаходить їй у майбутньому вельми прибуткове застосування.

Людям, що з’явилися на світ 7 серпня знак зодіаку Лев, не варто проявляти свій антагонізм або ж відверту ворожість, особливо якщо їх здобуття зачепило або ж скомпрометувала третіх осіб. В деякому роді, люди, що з’явилися на світ у цей день, можуть діяти з найкращих спонукань, хоча вони не прораховують наслідки від такої дії або бездіяльності. Як підсумок – без глибокого аналізу виявленого ним факту вони не можуть у повному обсязі визначити справжність власного висновку і уникнути непотрібних чуток.

Люди, що з’явилися на світ 7 серпня знак зодіаку Лев, в певні моменти відчувають пекуче бажання підняти завісу над самими потаємними закутками свого внутрішнього світу, поділитися з зовнішнім світом своїми потаємними епізодами і при цьому вони боятися цього, приховуючи свій внутрішній світ. Навіть чоловік або дружина можуть і не знати про всіх потаємних думках і бажаннях, про усьому світі, в якому живе його половинка. Такі люди можуть бути самими звичайними чиновниками, виконуючи роль сумлінного чоловіка, батька, коханця і тут же мати приховану, недоступну багатьом життя, в яку присвячені одиниці. При цьому, люди, народжені 7 серпня знак зодіаку Лев, набувають певну рівновагу, і подібне роздвоєння може бути виявлено тільки після їх смерті.

Людина, народжений 7 серпня знак зодіаку Лев, досить компетентний у відношенні застосовувати своє почуття гумору і розливати яскраве світло на дуже небезпечні життєві ситуації внаслідок того, щоб відвести підозру від своєї персони. При всьому цьому вони ховають навіть найбільш елементарну річ або ж, як варіант – видають матку – правду у тих ситуаціях, де не варто цього робити. В підсумку не варто дивуватися, що найбільш просте питання може викликати у них певні труднощі – за бажання подобатися кому-небудь вони здатні прикрасити масу речей. Ця риса особливо характерна зневірених і тих, хто думає, що не відповідає власній роботі або ж суспільному становищу в цілому і не оцінений у своїх справах.

Порада тим, хто народжений 7 серпня знак зодіаку Лев – варто направити власний талант саме в конструктивне русло. Власну фантазію можливо використовувати в аспектах, більш широких, ніж задоволення своїх потреб та інтересів. Будьте вірні собі і вмійте ділитися….

Любов і Сумісність

Незважаючи на потребу в самоті, вам життєво необхідні любов і прихильність. У близьких стосунках ви прекрасно відчуваєте, чого хоче ваш партнер. Ви віддаєте союзу всю свою душу без залишку, а тому радість швидко перетворюється у відчай, якщо він виявляється невдалим.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

7 серпня народжуються люди, яким дароване зірками наполегливість і цілеспрямованість. З такими якостями не становить праці втілювати в життя найсміливіші ідеї. Народжені 7 серпня люблять бути душею компанії. Їм необхідна увага публіки. Народилися 7 серпня потрібно не лише помітити, але і хвалити, звеличувати. Найбільше на світі вони люблять визнання. Ці люди прагнуть до слави. Але фальш і грубу лестощі народилися 7 серпня не прощають.

Володіють народилися в зазначений день люди безліччю талантів. Найяскравішими є художні. Фантазією народжених 7 серпня керує Нептун. Мислять такі люди практично без рамок і правил. Це відкриває для них все нові і нові творчі горизонти. Тяга до відкриттів, прагнення пошуку невідомої раніше інформації, правдолюбство роблять Львів, народжених 7 серпня, відмінними журналістами, дослідниками, детективами. Також представники знака добре справляються з роботою аналітиків. З Львів виходять досить непогані керівники.

Здоров’я і Хвороби

Леви, народжені 7 серпня, є натурами психологічно нестабільними. Часто такі люди втрачають контакт з реальністю. Це обумовлює їхню дивну поведінку. Інші представники знаку прагнуть захистити себе від можливих психологічних проблем. Думаючи про це, вони живуть у постійному стресі. Виходить, відповідно, зворотний ефект.

Фізичне здоров’я Львів залежить від психічного. Представники знаку часто страждають психосоматичними захворюваннями. Уникнути їх допомагають контроль психічного здоров’я, зайнятість, помірні фізичні навантаження, релаксація.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з подвійною натурою. Їх вчинки не піддаються логіці. Вони егоїстичні і в той же час можуть проявити щедрість. Вперті, грубі, але здатні на лицарські вчинки. Щоб направити своє життя в сприятливе русло, їм необхідно навчитися пригнічувати в собі ниці почуття, приборкувати свій норов.

Поради Левам, Народженим 7 Серпня

Страх відчути себе вразливим обмежує творчі, професійні, духовні можливості Лева. Народилася 7 серпня слід пам’ятати, як важливо вчасно розслабитися, щоб отримати можливість поглянути на задачу в іншій перспективі. Направте свій талант дослідника в конструктивне русло. Ваша фантазія може бути застосована до речей більш великим, ніж просто особисте задоволення. Постарайтеся бути чесним зі своїми близькими і, що найважливіше, залишайтеся вірними собі.


Залишити відгук