День Народження 6 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Пристрасна природа Львів, народжених 6 серпня, пом’якшується ввічливістю і дипломатичністю числа 6. Ваша доброзичлива манера спілкування відкрита натура завойовують повагу і популярність скрізь, де б ви не з’являлися. Зустрічаючи більшість життєвих завдань з типовим ентузіазмом Львів, в глибині душі ви менш агресивні і вимогливі, ніж багато хто з ваших побратимів по знаку Зодіаку. Проте ви знаєте собі ціну. Ви надзвичайно амбітні і прагнете реалізувати свій величезний потенціал.

Завдяки своєму тяжінню до всяких екстравагантних речей народжені 6 серпня можуть приводити у відчай свої сім’ї, коли мова заходить про повсякденних щоденних заходах з підтримання здоров’я. Тим не менш, як це ні парадоксально, народжені 6 серпня отримують користь і часто віддають належне смачного і регулярного харчування, чуттєвого масажу, хорошого сексу і періодично таким фізичним вправам, як ходьба, джоггінг або плавання. Будучи, як правило, наділеними міцним статурою і здатністю на рідкість вдало уникати нещасних випадків (враховуючи їх тягу до позамежним і потенційно небезпечних експериментів), народжені 6 серпня періодично можуть мати потребу в тому, щоб порушувати повсякденну рутину і пускатися в дикі авантюри різних типів. Дивно, але самі ризиковані пригоди подовжують їх життя.

Народжені 6 серпня мають пристрасть до експериментів. Незбагненним чином вони опиняються в центрі подій, що мають досить унікальний або екстраординарний характер, можливо, в таких, які трапляються один раз в житті, деякі з яких здаються абсолютно неймовірними або мають незрозуміле або божественне походження. Народжені 6 серпня можуть самі здійснювати ці експерименти або просто випадково виявлятися в подібних ситуаціях, приймати в них безпосередню участь або ж бути непрямими свідками; у будь-якому випадку ментальний або фізичний контакт з невідомим, особисте відкриття чогось давно забутого або навіть зовсім нового і невідомого тягне їх як магніт.

Знак Зодіаку 6 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Вогню, які володіють наступними якостями: цілісність, покровительственность, незлобивість, гідність, великодушність.

Планета Управитель: Сонце. Зумовлює індивідуальність, самореалізація. Вплив Сонця ідеально для переважної числа чоловічих професій і жінок, професії яких пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Несе відповідальність за залежність від оцінок оточуючих, а також брак свободи мислення.

6 серпня день народження відзначають Леви. Представники знаку люблять увагу, прагнуть до визнання і слави. Мета і шлях при цьому у кожного свої. Хтось реалізується в сім’ї, хтось веде активне соціальне життя. Але більшість Львів традиційно роблять кар’єру. Якості, якими наділені представники знаку, дозволяють їм не засиджуватися у молодих фахівцях. У Львів чимало позитивних рис. Сильними сторонами народжених 6 серпня є оригінальність, допитливість розуму, емоційність. Представники знаку відверті, не соромляться висловлювати свої почуття. Слабкі сторони є у народжених 6 серпня. До їх числа відносяться часті перепади настрою, схильність до депресій і антисоціальної поведінки.

що Народилися в цей день мало приваблює повсякденне життя, все земне надоїдає їм дуже швидко. У тому випадку, якщо народжені 6 серпня надто прив’язані до своїх робочих місць або досить звичайним сімейним ситуацій, виникає небезпека їх втечі в світ фантазій, від якого вони отримають величезне задоволення. Крім того, після ряду років глибоких розчарувань, розпрощавшись зі стабільністю, вони можуть зрештою відправитися на пошуки нових горизонтів. Нерідко після таких різких змін народжені 6 серпня усвідомлюють, що вони ніколи не були створені для осілого життя.

Багато хто з народжених в цей день бувають навіть в якійсь мірі засмучені тим, що не зробили цього відкриття раніше. Тільки найбільш удачливим і високорозвиненим особам, народженим 6 серпня, вдається впровадити свою любов до унікального і фантастичного в повсякденне життя. Ті, кому це вдається, зазвичай є творчими особистостями, або ж рід їх занять безпосередньо пов’язаний з єдиними у своєму роді і неординарними подіями. Найчастіше вони володіють геніальною здатністю знаходити незвичайне навіть в звичайнісінькому подію, дивуючи своєю проникливістю Інших. Оскільки для народжених 6 серпня вельми важливо перевершити межі земного досвіду (або щонайменше розсунути їх), вони можуть демонструвати досить цікавий підхід до життя. Проте їх вибір стилю життя не завжди влаштовує тих, хто пов’язаний з ними узами шлюбу, звичайно якщо тільки їх партнер в деякій мірі не розділяє їх інтересу до пошуків невідомого.

Народжені 6 серпня моментально адаптуються до змін, які занадто стрімкі для їх постійних супутників, родини або друзів. Народжені в цей день відчувають величезну потребу в любові і відкритому вираженні почуттів. Але в той же час вони можуть переживати глибокі розчарування в пошуках ідеального партнера або ідеальної зв’язку. Народжені 6 серпня — віддані друзі і батьки, але на власний лад. Хоча вони можуть дуже серйозно ставитися до своїх обов’язків, тим не менш вони часто не здатні виконувати їх до задоволення тих, кого вони люблять, як того вимагає життєвий стиль народжених в цей день.

Чоловік Лев — народився 6 Серпня

Чоловіки, які народилися 6 серпня — можуть пишатися такими якостями: такий чоловік — добрий, ніжний, веселий, грайливий. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 6 Серпня

Жінки, які відзначають день народження 6 серпня, характеризуються такими якостями: така жінка виключна, яскрава, тепла, відкрита. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 6 Серпня

Якщо говорити про раду Левам, народженим 6 серпня, тут варто говорити про самовдосконалення щодо вміння розуміти кожної людини, умінні зацінити прихильність і добру вдачу. Постарайтеся бути менш вимогливі до себе і людям і навчитеся виявляти власні почуття більш звичним для багатьох способом. Характер людей, народжених 6 серпня знак зодіаку Лев, визначено тим, що вони прагнуть завжди бути у фокусі суспільної уваги, події, яке носить досить екстраординарну, незвичайну для соціуму забарвлення, і трапляються один раз у житті. Такі ситуації для багатьох здадуться божественними і люди, народжені 6 числа, будуть брати в них особисту участь або бути простими очевидцями. При будь-якій ситуації та розвитку подій і розподіл ролей цей контакт буде носити досить ментальне забарвлення, з домішка давно забутого минулого або ж відкриття щось нового…

Народжені 6 серпня знак зодіаку Лев, мало цікавляться громадським життям, земна пристрасть їм швидко набридає. Якщо такі люди дуже прив’язані до своєї роботи або ж заурядице в сімейному житті – багато хто може просто піти у світ фантазій, отримуючи від цього масу задоволення та позитиву. При цьому після багатьох років зневіри і нестабільності вони можуть кинути все і піти шукати нові краї. Часто після таких мандрівок і здобуття такі люди можуть усвідомити те, що осілий спосіб життя – це не їхній спосіб існування і більшість з них можуть бути зачаровані таким відкриттям, і будуть шкодувати про те, що не дійшли до цього раніше.

Винятково вдалим, розвиненим поодиноким людям, що з’явився на світ 6 серпня знак зодіаку Лев, вдається втілити власну любов до унікальних речей в повсякденності. Якщо це вдалося – народилася нова творча особа. Частенько таким людям притаманний геній, дар знайти щось незвичайне в буденності, дивуючи і вражаючи власною далекоглядністю їх оточення. Оскільки людині, з’явився на світ 6 серпня знак зодіаку Лев, важливо подолати земний досвід, вони здатні показувати своєму оточенню досить цікавий, незвичайний підхід до власного життя. Хоча такий прояв не завжди до вподоби їх близьким та рідним, за винятком тих, хто поділяє їх інтерес і пристрасть. При цьому такі люди досить швидко можуть адаптуватися до скоростиглих змін у житті, які досить швидко для їхніх друзів і родичів.

Люди, народжені 6 серпня знак зодіаку Лев, завжди відчувають неабияку потребу, необхідність в любові свого оточення і вони частенько відчувають неабияке розчарування, шукаючи свій ідеал другої половинки. Такі люди віддані супутники життя і чудові батьки, але по-своєму. При всьому тому, що вони з усією серйозність сприймають свої обов’язки, але при деяких умовах частенько не виконують їх.

Порада тим, хто народився 6 серпня – визнайте і прийміть той факт, що в кінцевому підсумку доведеться піти на компроміс і щоб домогтися любові, все ж доведеться відректися від бажання експериментувати. Постарайтеся подивитися на світ з позиції іншої людини – рідної, близької або ж другої половинки і в кінцевому підсумку щось поміняти в собі.

Любов і Сумісність

Левам не подобається бути на самоті, і без близьких, люблячих відносин ви можете відчувати себе порожніми. Ви надзвичайно романтичні і багато чого чекаєте від сімейного союзу, а тому можете бути глибоко розчаровані, якщо життя виявиться не відповідає вашим ідеалістичним уявленням про неї.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народжені 6 серпня далекоглядні, вміють планувати, цілеспрямовані. Також вони допитливі, товариські. Народилися 6 серпня людей дивує, зачаровує все нове. У них промовляє дух дослідника. Інтелектуали від природи, вони схиляються перед інноваціями. Народжені 6 серпня відкриті, прямолінійні, доброзичливі. Їх не потрібно двічі просити про допомогу. Такі люди опиняються поруч, коли вони найбільше потрібні. Народжені 6 серпня люблять вчитися, здобувати новий досвід. Це робить їх незамінними працівниками, перспективними, пропонують завжди актуальні ідеї.

Леви, які народилися 6 серпня, експериментатори. Він всюди прагнуть впроваджувати інновації. Це нерідко цінується на роботі. Лев-начальник відкритий для всього нового. Йому сміливо можна пропонувати проекти, модернізацію напрямків. Народилися 6 серпня часто займаються творчістю. Не чужа їм і дослідницька робота. Предмет досліджень – самий що ні на є незвичайний. Це може бути одна подія або явище рідкісне, а тому настільки цікаве.

Здоров’я і Хвороби

Наділені природою міцним здоров’ям Леви, народжені 6 серпня, практично несвідомо підтримують його. Вони, як правило, воліють правильне харчування, дотримуються режиму, небайдужі до спорту. Фізична активність вибирається Левами найбільш ефективна і безпечна: плавання, спортивна ходьба і т. п. Чого не скажеш про розваги. Потяг до екстриму підвищує ризик травматизму. Але успішність Львів допомагає уникати серйозних травм.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, наділені різноманітними талантами. Вони честолюбні, сміливі, витривалі. Це дуже яскраві особистості. Можуть проявити себе в літературі, театрі, спорті. Це влюбливі натури, їм необхідно шанування. Вони рідко зустрічають розуміння з боку оточуючих їх людей, і тому часто замикаються в собі. Їм необхідно виховувати в собі вміння не тільки слухати, але і чути, бути більш уважними та доброзичливими до людей.

Поради Левам, Народженим 6 Серпня

У досягненні цілей Левам може допомогти поєднання рішучості і логіки. Одне без іншого не працює або працює непродуктивно. Визнайте той факт, що рано чи пізно ви зіткнетеся з необхідністю компромісу. Щоб отримати любов і прихильність, вам, можливо, доведеться відмовитися від неприборканого прагнення до нових експериментів. Виробіть в собі здатність дивитися на речі з точки зору інших людей.


Залишити відгук