День Народження 5 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Леви, народилися 5 серпня, володіють сильним прагненням до самовираження. Проникливість і відмінне почуття гумору наділяють вас красномовством і винахідливістю, а поєднання інтелекту і творчих здібностей нагороджує новаторськими ідеями і всіма необхідними інструментами, щоб втілити їх у реальність. Нові люди і місця заряджають вас енергією, а глибинна потреба в різноманітності і зміни спонукає шукати нові заняття і цікаві життєві завдання.

У загальному народжені 5 серпня визнають важливість підтримки свого тіла в гарній формі. Однак деякі з народжених в цей день більше зацікавлені в тому, щоб стати сильніше і красивіше, ніж у поліпшення внутрішнього здоров’я. Найпоширенішими пастками для них є куріння, випивка і безладне харчування, тому вони повинні постаратися контролювати ці свої вади так само, як і свої емоції. Не поступаючись любов’ю добре поїсти, народжені 5 серпня повинні зробити вибір на користь більш здорової їжі. Заняття кулінарією можуть надати в цьому велику допомогу. Народжених в цей день приваблює більшість видів фізичних вправ, а змагальні види спорту можуть дати відмінний вихід агресивних тенденцій.

Народжені 5 серпня здатні втілювати в життя свої рішення з великою відвагою, наполегливістю та цілеспрямованістю. Хоча народжені в цей день можуть мати емоційну натуру, вони демонструють вражаючу владу над почуттями і досягають своїх цілей природним і легким шляхом. Народжені 5 серпня за будь-яких обставин зберігають холодний і незворушний вигляд, але це дається їм не так легко, як здається: насправді це трохи нагадує сидіння на вулкані. Більшість народжених в цей день рано чи пізно виявляють, що ступінь досягнення успіху прямо пропорційна їх здатності контролювати і направляти шукає виходу енергію і залишатися при цьому спокійними. Хоча народжені 5 серпня орієнтовані на ментальні аспекти, не можна заперечувати величезну фізичну досконалість, дане цим обдарованим людям. Тим не менше при нестачі у них сили волі такі природні переваги можуть бути нерозважливо розтрачені або вжиті в зло.

Знак Зодіаку 5 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку зарахований до вогненним знакам, які характеризуються наступними якостями: вміння прощати, талановитість, творчість, відданість, гідність.

Планета Управитель: Сонце. Зумовлює яскравість особистості, самодостатність. Ця планета — головний покровитель для переважної числа чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c творчістю. Планета у вигнанні – Уран. Відповідає за нестачу незалежності, а також залежність від оцінок оточуючих.

5 серпня народжуються Леви. Знак Зодіаку визначає набір їх якостей та основних рис характеру. Леви вимогливі до себе, оточуючих. Вони не люблять самотність, товариські. Народжені 5 серпня Леви наділені відмінним почуттям гумору. Властиве їм і почуття стилю. Леви люблять лестощі. Самі вони вміють лестити майстерно, але роблять це рідко, з гідністю й тактом. Кожен народжений 5 серпня Лев трохи ідеаліст. Це якість заважає представнику знака уникати розчарувань. Врівноваженість і спокій приходять до Лева з досвідом.

Схильність до насильства, яка так часто супроводжує народилися в цей день, має бути сублимирована у творчі устремління, так як вибухова натура здатна відтворити твори, дійсно хвилюють публіку. Щоб уникнути неприємних наслідків, народжені 5 серпня повинні ще в ранньому віці направляти свої агресивні тенденції на змагальні види спорту та інші види фізичної активності. Виходом для войовничих нахилів можуть послужити шахи, відео, азартні ігри, наприклад карти. Вибух гніву у народжених 5 серпня не дуже приємно спостерігати; ще гірше бути об’єктом їх сказу. Проте найбільш розвинені особистості, народжені в цей день, зазвичай усвідомлюють як фізичний, так і психологічний збиток, що заподіюється їх обуренням, і еволюціонують до більш високого стану свідомості, коли їм вже за тридцять або навіть за сорок і коли вони нарешті починають звертати увагу на оточуючих.

В області дружби і любовних відносин народжені в цей день можуть страждати багато років, перш ніж навчаться по-справжньому піклуватися про тих, хто їм дорогий. Для швидкості дій, а також для прийняття рішень без обмежень народженим 5 серпня необхідна свобода. Отже, вони повинні завжди мати певною часткою незалежності й особистої ініціативи, навіть перебуваючи в компанії або групі. Це не передбачає того факту, що народжені в цей день не здатні до співпраці або з ними важко працювати; просто вони відчувають себе найбільш щасливими, коли керують, відрізняючись в боротьбі за загальне благо. У кінцевому рахунку для динамічних людей, народжених в цей день, дуже важливі м’якість і доброта.

У свої молоді роки народжені 5 серпня зазвичай охоплені бажаннями і пристрастями, але з плином часу вони усвідомлюють важливість прихильності і починають висловлювати її відкрито і не соромлячись. Зворушені увагою і щедрістю важливої персони в часи своєї юності, вони прагнуть у всьому наслідувати їй, навіть переступивши поріг зрілості. Завжди трохи неотесані, народжені 5 серпня все ж значно пом’якшуються до старості, а найсварливіші з них можуть стати по-справжньому вірними супутниками життя.

Чоловік Лев — народилася 5 Серпня

Чоловіки, що з’явилися на світ 5 серпня — володіють наступними якостями: такий чоловік — теплий, відкритий, грайливий, галантний. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 5 Серпня

Жінки, народжені 5 серпня, не схожі на інших такими гранями темпераменту: така жінка щедра, творча, щира, правдива. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 5 Серпня

Якщо говорити про характер людей, народжених 5 серпня знак зодіаку Лев – вони здатні реалізувати в реальність всі свої ідеї і плани з більшою ідеєю і ентузіазмом, деякою часткою наполегливості і цілеспрямованості. Оскільки люди, народжені 5 числа, відмічені емоційністю своєї натури, вони будуть показувати свою владу над іншими людьми, їх емоціями, домагаючись поставленої мети більш легким способом. Народжені 5 серпня знак зодіаку Лев, будуть зберігати холодний, в більшості своїй незворушний вигляд, хоча їм це буде даватися їм досить проблемно – це віддалено буде походити на сидіння на жерлі вулкана. Багато, народжені в це число рано чи пізніше можуть виявити те, що ступінь їх успіху прямо залежить від здібності проконтролювати, а також направити їх енергетику і тут же бути спокійним.

У зв’язку з тим, що люди, народжені 5 серпня знак зодіаку Лев, зорієнтовані на ментальний аспект, не варто скидати з рахунків більшу фізичну досконалість, яким такі обдаровані люди. При всьому тому, що люди, народжені 5 числа, зорієнтовані саме на матеріальний аспект і немає необхідності заперечувати саме фізичний вплив та вдосконалення, дане таким талановитим людям. Насильство, яке притаманне багатьом з народжених в цей день, має бути сублимировано у творчій спрямованості, оскільки їх вибуховий характер, натура здатні створювати шедеври, воістину бударажущие народ. Щоб уникнути неприємних наслідків, люди, народжені 5 числа серпня знак зодіаку Лев, зобов’язані з ранніх років направити власну агресію на види спорту, що передбачають змагальний характер та подібні види фізичної і розумової навантажень. У такому разі виходом можуть бути шахи або ж азартна гра, карти або шашки.

Сплеск гніву у людей, що з’явилися на світ 5 серпня знак зодіаку Лев, не так просто спостерігати, при цьому найгірше бути предметом такого гнівного прояви. У той же час багато розвинені особистості можуть ефективно контролювати свій гнів, розуміючи не тільки психологічний, але і фізичний збиток від власну нестриманість і підвищеної емоційності. Це особливо відчутно, якщо мова йде про людей, яким за 30 і навіть 40 і особа починає спрямовувати свою увагу на власне оточення. Якщо говорити про дружбу, любовних стосунках – такі люди страждати багато років, перш ніж зможе навчитися проявляти свою турботу по справжньому до тих, кого вони зможуть полюбити.

щодо прийняття конструктивного рішення, люди, народжені 5 серпня знак зодіаку Лев, повинні відчувати певну свободу – їм потрібна власна ініціатива і свобода, навіть якщо вони працюють у групі. При цьому це не говорить про те, що такі люди не здатні працювати в групі – вони скоріше відчувають себе вольготней, працюючи самостійно, без обмежень.

Любов і Сумісність

Народжених в цей день не назвеш нудними і занудними. Дружба і почуття товариства для вас так важливі, що ви можете переплутати їх з любов’ю. У близькому союзі вам необхідна свобода. Ви будете пристрасним, захопленим, чуйним партнером, якщо тільки вас не стануть надто обмежувати.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народжений 5 серпня самовпевнений, заповзятливий, наполегливий і вимогливий. Ця людина відрізняється ентузіазмом при вирішенні складних завдань. Труднощі її не лякають, навпаки, стимулюють до вдосконалення соціальних і професійних навичок. Народилася 5 серпня протегує Меркурій. Ця планета наділяє людей особливими якостями. Здається, з дитинства народжені 5 серпня практикують дипломатію. Навички конструктивного спілкування формуються у них легко і швидко. Ще однією особливістю народжених 5 серпня є вміння розумно вирішувати проблеми. При цьому такі люди не проти посперечатися.

Цілеспрямованість, наполегливість, орієнтація на справу визначають ділові якості Лева. Такий співробітник компанії на вагу золота. І нічого, що він трохи примхливий, злегка образливий, вимагає підвищеної уваги до своєї персони і неодмінно високої оцінки своїх заслуг. Лев-керівник, народжений 5 серпня, справедливий, досить тактовний, але непохитний. Прийнятих рішень ця людина, як правило, не скасовує.

Здоров’я і Хвороби

Для народжених 5 серпня Львів важлива краса тіла. Вони, як правило, піклуються про свою зовнішність. Внутрішнім проблемам організму при цьому не надається значення. Це загрожує негативними наслідками. Лев, що хоче бути здоровим, варто звернути увагу на судини, серце. Ці органи знаходяться в зоні ризику. Народжені 5 серпня схильні до гіпертонії, хвороб серця у віці 40+.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, активні, енергійні люди. Вони володіють дивовижним чарівністю, за допомогою якого вміють впливати на людей. Вони можуть переконати будь-кого в своїй правоті, зацікавити і зробити своїм прихильником. Вони виверткі, з будь-якої ситуації зможуть знайти вихід. Їх супроводжує успіх у фінансових справах. Але якщо будуть нехтувати моральними засадами, то в результаті створять собі великі проблеми у житті, втративши багато чого з того, що мали.

Поради Левам, Народженим 5 Серпня

Сильних сторін у Лева чимало: такт, прямолінійність, відповідальність, незворушність… Але є і ті, які заважають досягненню цілей. Особливо часто в їх числі виявляються надмірна вимогливість, безглуздість. Уникнути можливих проблем у стосунках у сім’ї та на роботі Леву допоможе самовладання. Також ефективним засобом боротьби з вздорностью характеру є проста методика рахунку до 10. Вдосконалюйте свої знання і розуміння людей; вчіться цінувати любов і доброту. Знизьте трохи ваші вимоги до себе і іншим. Вчіться висловлювати свої почуття більш прийнятним і конструктивним способом.


Залишити відгук