20 Місячний День

Енергія двадцятого місячного дня повинна бути витрачена на духовні пошуки. Втім, більшість людей несвідомо витрачають її на подолання сумнівів і рішучі вчинки. Подолати себе, взяти новий бар’єр, піднятися на новий щабель духовного розвитку — ось ваші цілі на сьогоднішній день. Щоб з успіхом їх досягти, краще захистити себе від зайвих контактів і залишитися на самоті.

День передбачає замкненість у собі. Якщо це можливо, краще не їхати далеко від дому в цей день. Присвятіть себе домашнім обов’язкам, генеральному прибиранні. День сприятливий для роботи зі священними текстами. Взагалі все пов’язане з астральною, духовної, космічною енергією сьогодні знаходить відгук у внутрішньому світі людини. Сьогодні ваші вчинки можуть виявитися доленосними. Якась ситуація визначить ваше подальше життя.

Знайдіть свободу. Свободу від сумнівів і тяжких роздумів. Від вантажу минулого і фінансових заборгованостей. Якщо ви давно планували якийсь важливий вчинок і не могли на нього зважитися, сьогоднішній день ідеально підходить для його звершення. Не піддавайтеся гордині і зарозумілості. Не бурчіть, а зосередьтеся на подоланні перешкод. Коли візьмете мета, не уявіть про себе занадто багато. Сприймайте свою перемогу як природне явище вашого життя.

Сьогодні вдалий день для практикування усвідомлених сновидінь. Нічні мрії можна «замовити». Можна опинитися в чужому сні або побачити вирішення проблеми. Багато сьогоднішні сни згодом збуваються.

20 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Спадаючий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Вода

Символ дня: Орел

Щасливе число: 2

День сприятливий як для бізнесу, так і для спілкування, домашніх справ і переїзду. Заздрість і недоброзичливість здатні нашкодити вам сьогодні. Втихомирите гординю. Сьогодні не варто користуватися парфумами, а також вибирати духи — день не рекомендується для роботи з запахами.

Любов і відносини в 20 Місячний День

20 місячний день підходить для любовних зустрічей. Проведіть побачення в тихій обстановці, поговоріть один про одного. Відкладіть розмови про роботу, побутових негараздах, грошових труднощах і т. д. Можна йти на компроміси. Якщо вам це зазвичай складно зробити, спробуйте сьогодні. В цей день набагато легше, ніж зазвичай, зрозуміти кохану людину. Енергетика дня розташовує до спокійного проведення часу. Не сваріться з друзями і близькими людьми. Одна сварка потягне за собою багато і довгі суперечки та образи. Позбавтеся від власного егоїзму, контролюйте своє его. Це вбереже вас від проблем у взаєминах у подальшому житті.

Якщо у вас виникли сумніви, з приводу, чи варто виходити заміж за того чи іншої людини, прийміть рішення на двадцятий день місяця. Це, можливо, убереже вас від помилки, оскільки в цей день ми ясно бачимо свою мету і чітко передбачаємо наслідки власного вибору. Двадцятий день місяця допомагає нам знайти свій стрижень, свої принципи, за великим рахунком, знайти самих себе.

Робота і творчість у 20 Місячний День

Місяць благоволить лідерам і ораторам, всім амбітним і цілеспрямованим людям. Сьогодні можна починати будь-яку справу, будь-який новий проект. Все розпочате принесе удачу. Можна проводити рекламні акції, так як свідомість людей відкрито до будь-якого роду інформації. Взагалі всі операції — торгові, фінансові — приречені сьогодні на успіх. Головне, не відволікатися на рутину. Займатися дрібними, неважливими або навіть нікчемними справами сьогодні не рекомендується. Налаштуйтеся на наполегливу працю і на перемогу.

Можна вирушати у відрядження або подорож. Бізнесмени, вчені і творчі люди — сьогодні всі успішні і рішучі. Публічні виступи будуть даватися легко. Не бійтеся приймати важливі рішення або вступати на керівну посаду. Якщо ви вирішили звільнитися або змінити сферу діяльності, зробіть це сьогодні. Єдине, чого робити не слід, це затівати судові розгляди. Будь-які форми з’ясування стосунків у двадцятий день місяця небажані.

Здоров’я і харчування в 20 Місячний День

У 20 місячний день важливо контролювати свої емоції. Сьогодні організм не сильний, і якщо захворіти, то можна витратити на лікування тривалий час. Настійно рекомендується відмовитися від алкоголю і м’ясних продуктів. Не варто напружувати зір. Корисно відвідати лазню або сауну. Не займайтеся екстрасенсорними лікуванням: при цьому легко виснажитися, віддати дуже багато енергії.

Відпочивайте з сім’єю, в колі друзів. Хвороби цього дня часто затяжні. З цим днем пов’язані такі органи людського тіла, як лопатки, верхня частина спини, а також очеревина. Сьогодні уразливі очі, нервова система, шлунок. Є небезпека переломів кісток.

Сни в 20 Місячний День

Сновидіння двадцятих місячної доби показують людині ту саму сполучну нитку, яка об’єднує в єдине ціле його минуле, сьогодення і майбутнє. Тобто образи сновидінь дають можливість поглянути на вашу приховану життя з висоти пташиного польоту, охопити єдиним поглядом всю підсвідому діяльність.


Залишити відгук