День Народження 4 Серпня: Знак Зодіаку — Лев

Амбітні трудяги, народжені 4 серпня, спрямовують свої зусилля на досягнення цілей, які здаються їм найбільш важливими. Ви цілком віддані своїм планам, що веде до успіху, і ніщо не може перешкодити вам. На публіці ви веселі і легкі в спілкуванні, а тому рідко хто розуміє, наскільки сильно ви прагнете втілити свої мрії в реальність. Однак вам вистачає розуму і терпіння, щоб зрозуміти: немає необхідності поспішати, оскільки в кінцевому рахунку ви досягнете всього, чого забажаєте. На відміну від багатьох Львів, ви чудово вмієте планувати і заздалегідь розписує всі свої основні ходи. Точно вирішивши, що необхідно зробити, ви приступаєте до здійснення наміченого.

Багато народжені 4 серпня шалено глухі до всіх попереджень. Часто це має місце із-за недовіри або нелюбові до влади. Тому вони повинні стежити за своїм здоров’ям. На жаль, народжених в цей день мало цікавлять поради лікарів, а шкода — іноді до них варто прислухатися! Тим не менш, якщо вони хочуть працювати більш ефективно, то дотримання збалансованої дієти, а також регулярний сон і зарядка можуть надати їх здоров’ю достатню підтримку.

Народжені 4 серпня часто є координуючим центром для якої-небудь соціальної групи, політичного руху, сім’ї або справи, якій вони належать. Не завжди створені для того, щоб бути лідерами, вони повинні тим не менш займати керівну позицію; справді, їх вплив відчувається, і їх філософія відома всім, з ким вони контактують. Іноді вони бувають корисні своїй групі хоча б тим, що є втіленням її ідеалів, дотримуючись певного способу життя, дійсно гідного поваги. Невтомним і активним людям, народженим 4 серпня, важливо мати можливість йти своїм шляхом. Занадто часто вони мають гарячу голову і впадають в лють, зустрічаючи опір. З-за цих рис, а також завдяки тенденції повставати проти існуючої системи вони можуть очолювати своїх однодумців лише обмежений період часу, якщо, звичайно, не ставлять за мету постійно вести революційну діяльність. Володіючи сильним розумом і сильною волею, вони докладають всі зусилля для того, щоб зайняти таке положення, при якому будуть абсолютно вільні у своїх словах і вчинках.

Знак Зодіаку 4 Серпня — Лев

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Вогняної стихії, які відрізняються наступними якостями: царственість, шляхетність, надійність, привітність, величність.

Планета Управитель: Сонце. Дарує Леву самореалізація, яскравість особистості. Сонце сприятливо для більшості чоловічих професій і жінок, захоплення яких, пов’язані c самореалізацією. Планета у вигнанні – Уран. Несе відповідальність за нестачу незалежності, а також залежність від оцінок оточуючих.

В цей день народжуються самовіддані Леви. Вони вірні своїм цілям, вміють вибирати ефективні шляхи їх досягнення. Народжені 4 серпня Леви чудові. Це часто стосується як зовнішніх даних, так і набору якостей, рис характеру. Леви чесні, щедрі, готові невпинно трудитися. Вони емоційні, пристрасні, досить незалежні, але ніколи не самотні. Леви, народжені 4 серпня, готові оточити близьких любов’ю. Від друзів і подружжя вони чекають нескінченної відданості, даючи її у відповідь.

Народжені 4 серпня швидкі й розумні, і, можливо, з дитинства звикли уникати покарання і цензури, що, безсумнівно, дає свої плоди, навіть коли вони стають дорослими. Не бути спійманими — ось що може стати постійною темою їх життя, в тому сенсі, щоб вогонь їх не погас. Найбільшу цінність для них представляє свобода сяяти, випромінюючи свої ідеї та ідеали на тих, хто навколо них. Ніщо не може заподіяти їм більшого болю, ніж ігнорування самими близькими людьми. Народжені 4 серпня часто прагнуть впливати на оточуючих шляхом своєї фізичної присутності, надаючи значення всьому — від зухвалої або, навпаки, консервативної одягу, в залежності від того, яке враження вони намагаються зробити, до манери поведінки.

Народжені в цей день майстерно вміють оцінювати ситуацію; ніщо не вислизає з їх поля зору, і вони зазвичай швидко реагують на обставини, що змінюються, оскільки володіють рішучих, якщо не сказати імпульсивним менталітетом. Їх тенденція вважати себе невразливими тим не менш може повернути їх в безодню небезпеки, з якої важко знайти рятівний вихід. При умінні підтримувати крихку рівновагу народжені 4 серпня володіють якоюсь мірою воістину чудовою силою. І все ж, не будучи в центрі подій, вони можуть завдати великої шкоди, зазвичай самим собі, але також і ідеалам, яким вони служать. Вони повинні пам’ятати, що їм необхідно діяти відповідально, оскільки від них часом залежать багато людей.

З плином часу народжені 4 серпня можуть навчитися спрямовувати свій войовничий запал у певне русло і приймати конструктивні рішення. По мірі того, як вони старіють, вони, схоже, починають відчувати повагу до літніх людей, а адже саме цієї якості не вистачало їм у юності. Напевно, найважчий урок для них — це прийняти настання старості з холоднокровністю і гідністю. Багато хто з народжених в цей день виявляють яскраво виражену любов до природи і великих просторах, тільки посилюється з віком.

Чоловік Лев — народився 4 Серпня

Чоловіки, народжені 4 серпня — можуть пишатися такими властивостями: такий чоловік — галантний, рішучий, впевнений, грайливий. Чоловік, народжений під знаком Лева, настільки власник, що часом готовий йти напролом заради коханої жінки. Він ніколи не стане тихо страждати і шкодувати про втрачені можливості – Лев завжди діє активно і часом агресивно.

Жінка Лев — народилася 4 Серпня

Жінки, народжені 4 серпня, вирізняються особливими якостями: така жінка надійна, творча, добра, яскрава. Жінки-Леви – протиріччя натури, сила і гордість яких входить в резонанс з сентиментальністю і потребою в любові і захоплення. Жінка-Лев майже на фізичному рівні потребує не просто уваги, але в любові на грані фолу, зречення, жертовності і бажання партнера розчинитися в її інтересах.

День Народження 4 Серпня

Якщо говорити про характер таких людей, що з’явилися на світ 4 серпня знак зодіаку Лев – вони частенько виступають в ролі координаційного центру для будь соцгрупи, політруху, сім’ї або ж справи, якими займаються на даний момент. При цьому такі люди не є лідерами, але часто займають керівну посаду, хоча можуть бути досить корисними для свого оточення у форматі втіленого їм ідеалу, уособлюючи якийсь образ життя і справді самі по собі гідні поваги до своєї персони.

Невтомні, активні особи, що з’явилися на світ 4 серпня знак зодіаку Лев, володіють усіма можливостями йти власною дорогою. Нерідко вони занурюються в лють, поря гарячку і при цьому зустрічаючи від оточення неймовірний опір – саме з-за цього, плюс за рахунок власної здатності повставати проти загальноприйнятої системи вони здатні вести власних прихильників тільки на короткі дистанції, якщо, звичайно ж, не надумають вести довгі революційні дії.

Люди, народжені 4 серпня знак зодіаку Лев, дуже розумні, неординарні і можуть обходити цензуру, і це дає свої плоди в дорослі роки. Великим пріоритетом для них є – свобода у вивченні власних ідей на своєму оточенні і якщо їх ігнорують – це доставляє їм неймовірну біль. Народжені 4 серпня знак зодіаку Лев, частенько прагнуть вплинути на своє оточення виключно власною присутністю, звертаючи увагу на все, починаючи з власного стилю, що викликає або ж консервативного залежно від своєї позиції і бажаного враження, і до манери власної поведінки.

Багато, народжені 4 числа знак зодіаку Лев, швидко і грамотно оцінюють ситуацію – все потрапляє в їх поле зору, вони оперативно реагують на будь-яку зміну. При цьому їх власна позиція вважати себе особливої невразливою в кінцевому підсумку може призвести до небезпечних ситуацій, з яких досить важко знайти правильне рішення. Якщо вдасться навчитися підтримувати певну рівновагу, такі люди здатні знайти якусь наснажує силу і навіть виключені з кругообігу подій вони здатні також привносити непоправної шкоди як собі, так і своєму оточенню. Протягом певного часу особи, народжені 4 серпня знак зодіаку Лев, здатні навчитися остуджувати власний запал, орієнтуючи його в конкретне русло, приймаючи в такому випадку конструктивні рішення. Старіючи, такі люди будуть відчувати певну повагу до віку – саме цієї риси вони були позбавлені в молодості. Досить сказати, що найбільш важким життєвим уроком для них є здатність прийняти власну старість зі всієї стриманістю і незворушністю.

Рада Левам, народженим 4 серпня – постарайтеся постійно пам’ятати про власні обов’язки, при цьому, не особливо поширюючись про власну нелюбові до влади. Пам’ятайте – власна свобода не завжди є найвищою цінністю, постарайтеся навчитися концентруватися, оскільки це не заважає, а виключно допомагає у всіх життєвих ситуаціях.

Любов і Сумісність

У відносинах ви-вірні, надійні і щедрі, але при цьому можете проявляти почуття власності і завищені вимоги. Від вашого партнера буде потрібно багато уваги і запевнень у своїй любові, щоб ви відчували себе щасливим в подружніх відносинах.

Найкращі стосунки у Львів складаються зі знаками, керованими стихією Вогню, – Левом, Овном і Стрільцем. Найкраще знак Лева поєднується з Близнюками – обидва яскраві, сильні та незалежні, а їх союз тримається на самому міцному фундаменті – взаємних інтересах і вмінні відчувати один одного. Також хороші перспективи у відносинах з Вагами – витончені естети Ваги і яскраві лідери Леви часто створюють дуже благодатні для обох спілки. Вірогідний союз з абсолютною протилежністю Лева — Водоліями, якщо останні зможуть змиритися з роллю підлеглого. Не дуже вдалий союз чекає Лева і Скорпіона і зовсім невдалий – з Биком: обидва є фіксованими знаками, де править бал впертість і небажання поступатися.

Робота і Кар’єра

Народився 4 серпня Леву по плечу будь-яка сфера діяльності. Часто представники знаку успішні в бізнесі. Їм підкоряється наука, професійний спорт. Серед народжених 4 серпня є також талановиті і відомі журналісти, письменники, політики. Найбільш комфортно Левам працюється на себе або в кріслі керівника.

Здоров’я і Хвороби

4 серпня народжуються переважно здорові, повні сил Леви. Але неувага до свого стану згодом суттєво псує якість їх життя. Не варто нехтувати рекомендаціями лікарів. Зберегти здоров’я на довгі роки Левам допоможе правильне харчування, повноцінний відпочинок. Також важливі регулярні помірні фізичні навантаження.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди властолюбні, впевнені у своїй силі. Вони наділені величезною силою волі, здатністю підкоряти, керувати і вести за собою. Можуть виявляти деспотизм, внаслідок чого сімейне життя у них не завжди складається вдало. У будь-якій сфері, де вони побажають прикласти свої сили, досягнутий тріумфу.

Поради Левам, Народженим 4 Серпня

Практичному, креативному, оптимістичним, цілеспрямованій людині часто заважає реалізовувати проекти та втілювати в життя ідеї одне – запальність. Вона псує командну роботу. А один, як відомо, в полі не воїн. Також Левам рекомендується звернути увагу на ще одну свою негативну рису – впертість. Вона проявляється часто не до місця. Це істотно псує стосунки з друзями, колегами, сім’єю. Прагнути народженим 4 серпня слід до гармонії, стабільності. За ними неминуче прийде мудрість. Особиста свобода не завжди є найбільшою цінністю. Вчіться приймати інших, концентруватися, берегтися. Це ще нікому не зашкодило!


Залишити відгук