День Народження 31 Серпня: Знак Зодіаку — Діва

Діви, які народилися 31 серпня, реалістичні, багато працюють і надзвичайно продуктивні. З вашої точки зору, суть набагато важливіше форми, а тому ви сподіваєтеся на практичні результати своїх праць. Ви чудово вмієте створювати порядок з хаосу, організовуючи системи і модернізуючи методи і техніку. Нові ідеї легко приходять вам в голову, і ви швидко перетворюєте їх у зрозумілі робочі плани. Ви знаєте відмінні способи підняти проект та підтримувати його на належному рівні. Уміння зосереджуватися на своїй роботі дозволяє виключати з зони уваги все те, що безпосередньо не стосується справи.

Народжені 31 серпня повинні побоюватися проблем з травною системою, зокрема з шлунком, кишечником, печінкою і підшлунковою залозою. Будучи схильними до захворювань, пов’язаних з харчуванням, вони повинні як слід продумати свій раціон. Його не обов’язково обмежувати, так як інтенсивне громадське життя з’їдає багато енергії. Тим з народжених в цей день, хто має бажання розвинути духовну сторону свого життя, особливо рекомендуються йога і медитація. Крім того, корисний регулярний відпочинок. Денні прогулянки будуть творити чудеса як в психологічному, так і фізичному плані.

Народжені 31 серпня з задоволенням присвячують себе служінню суспільству. Яку б роль не виконували ці люди, вони завжди приковують до себе увагу оточуючих. Прекрасні батьки, вірні друзі, виконавчі працівники — перераховувати гідності народжених в цей день можна до нескінченності. Багато хто з них просто не здатні залишатися осторонь, коли відбуваються події, які так чи інакше впливають на життя тих, хто їм по-справжньому доріг. Заради щастя інших вони нерідко готові пожертвувати власним благополуччям, але, як не дивно, залишаються від цього тільки у виграші.

Знак Зодіаку 31 Серпня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Землі, які характеризуються наступними якостями: хазяйновитість, емоційна врівноваженість, акуратність, чіткість, розважливість, ввічливість, турбота про здоров’я.

Планета Управитель: Меркурій. Дарує Діві аналітичний розум, педантичність. Ця планета — головний покровитель для аналітиків, вчителів, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Можете бути вдячні їй за нелюбов до абстрактного, а також недолік мрійливості.

Народилися 31 серпня – Діви. Як типові представники знаку, вони орієнтовані на себе, трохи холодні емоційно. У побуті Діви практичні. Вони не прагнуть до розкоші, але люблять комфорт. Представники знаку, народжені 31 серпня, наділені талантом спілкування. Вони легко заволодівають увагою слухачів. Діви красномовні. Вони вміють і люблять спілкуватися, але нерідко залишаються на самоті, щоб як слід відпочити.

Народжені 31 серпня володіють неперевершеним талантом спілкування. Вони легко знаходять спільну мову з представниками будь-яких соціальних кіл. Поважний професор з задоволенням поговорить з вуличною торговкою про перспективи економічного розвитку суспільства, причому обидва залишаться цілком задоволені один одним. Наділені психологічною проникливістю, народжені в цей день здатні впливати на думки і настрою оточуючих і, можливо, навіть виховувати їх, підтягуючи його до свого рівня. Іноді, правда, буває і так, що народжені 31 серпня потрапляють у пряму залежність від поглядів інших людей. У цьому випадку вони повинні хоча б на час призупинити «ходіння в народ», щоб докладно розібратися, наскільки справедливі зацікавили їх затвердження. Народжені 31 серпня володіють неповторним шармом, який привертає до них навіть тих, хто не завжди поділяє їх погляди з найважливіших питань світобудови.

Народжені 31 серпня охоче погоджуються бути членами команди, але доля часто робить з них лідерів. Такий розклад цілком відповідає їх здібностям — наприклад, умінню швидко приймати рішення в критичних ситуаціях, — однак надто велика відповідальність нерідко ставить народжених в цей день на грань нервового зриву. Зазвичай народжені 31 серпня відчувають огиду до хвастощів. Багато з них досить критично ставляться до претензійному і лицемірному поведінки. Їх зауваження і коментарі можуть носити іронічний або навіть неприємний відтінок, а їх гостроти проникають дуже глибоко. Мабуть, народженим в цей день не завадить навчитися тактовності, яка тільки примножить їх гідності.

Як правило, народжені 31 серпня без праці знаходять свою дорогу в житті. Однак час від часу їм доводиться шукати рівноваги між численними громадськими заняттями і особистими потребами. Для психологічного благополуччя їм корисно мати віддушину, улюблене хобі, врешті-решт, нехай навіть хибне захоплення, здатне додати гостроту відчуттів. В іншому випадку ці люди занадто рано постаріють душею.

Чоловік Діва — народився 31 Серпня

Чоловіки, народжені 31 серпня — відрізняються наступними якостями: такий чоловік — охайний, турботливий, аналітик, спокійний, порядний. Чоловік-Діва спокійний і розважливий. Йому властива демонстративність, позерство і хвастощі. Він довго спостерігає, придивляється і ретельно продумує кожен свій крок. У відносинах такий чоловік рідко буде вирішуватися на ініціативу, проте в його відданості і надійності сумніватися не доводиться.

Жінка Діва — народилася 31 Серпня

Жінки, народжені 31 серпня, характеризуються такими властивостями: така жінка — логічна, економічна, пристосовується. Жінка-Діва – ідеал вірності, відданості та наполегливості. При першій зустрічі вона здається холодною, неприступною і байдужою. Причини такої поведінки криються в тому, що жінка-Діва має ретельно зважити всі ризики і проаналізувати ситуацію, перш ніж проявити свої емоції.

День Народження 31 Серпня

Зоряні покровителі наділяють тих, хто з’явився на світ 31 серпня знак зодіаку Діва привабливістю і чарівністю. Це дуже яскраві, неординарні особистості. У цих людей завжди буде величезна кількість друзів, приятелів, і тих, хто має до них щиру симпатію. Вони вміють виробляти сильне враження, таких людей вважають дивними і унікальними. Люди, що з’явилися на світ 31 серпня, по знаку зодіаку Діва. Тому доля повністю покладає на них відповідальність за їх життя. Всі вчинки, які Діви здійснюють, хороші і погані, будуть впливати на їхнє майбутнє. Тому для тих, хто з’явився в останній день місяця – 31 серпня знак зодіаку Діва, завжди буде важливо вміти контролювати себе. Дисципліна і самоконтроль, а також постійне прагнення до самовдосконалення зробить долю Діви більш щасливою.

Усі, хто народився 31 серпня знак зодіаку Діва, вміють добре ладити з людьми. Вони щиро цікавляться своїм співрозмовником, проявляють увагу і повагу. До того ж не малу роль при цьому відіграє природне чарівність чоловіків і жінок, народжених 31 серпня знак зодіаку Діва. Неординарне сильне мислення, привабливість і вміння вислухати, дає їм справжню владу над людьми. Діви на всі питання мають свою особисту думку, так як багато розмірковують, їх складно підпорядкувати своєму впливу. Вони не можуть жити без суспільства, їм потрібне спілкування як повітря. В самоті їм дуже некомфортно. Для цих людей дуже важливо приносити користь близьким і суспільству. Вони можуть жертвувати, докладати значних зусиль, багато працювати заради своїх ідей і благополуччя суспільства.

У чоловіків і жінок, чий день Народження 31 серпня знак зодіаку Діва, розвинені організаторські здібності та лідерські якості. Вони можуть вести за собою багатьох, заволодівати душами і серцями. Дар переконання у них пов’язаний з високим інтелектом, мудрістю, зовнішньою привабливістю та надзвичайною чарівністю. Але ці люди ніколи не скористаються своєю владою над людьми, заради задоволення особистих цілей. Все що вони роблять, спрямована на удосконалення загального добробуту, в першу чергу тих людей, які довіряють лідеру. В будь-яких ситуаціях ці представники знаку прекрасно себе контролюють, не втрачають самовладання, швидко і чітко приймають рішення. Можуть знайти відповідь на будь-яке, навіть найскладніше питання.

Проте, постійно беручи близько до серця проблеми оточуючих, тих хто від них залежить, і стримуючи в собі емоції, народжені 31 серпня знак зодіаку Діва піддають своє здоров’я на небезпеку. Таке життя може призвести до нервового виснаження, проблем з артеріальним тиском і серцем. Вони ідеалізують оточуючих, і, стикаючись з марнославством чи лінню, можуть бути дуже різкими і грубими з людьми. Для уникнення неприємних ситуацій, вони повинні ставитися до оточуючих більш лояльно.

Порада всім, хто народився 31 серпня знак зодіаку Діва – Постарайтеся не сприймати все занадто близько до серця, більше думайте про себе, частіше відпочивайте і радуйте себе. І пам’ятайте, що образити людину дуже легко, а заслужити прощення може і не вийти, намагайтеся бути терпимішими до оточуючих.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви ніжний і пристрасний. Ви дбаєте про партнера, допомагаючи йому в складну хвилину, а тому він цілком може на вас покластися. Хоча деякі Діви більш енергійні та активні, ніхто не проявляє стільки любові і ніжності, як ви.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Для народжених 31 серпня характерне вміння створити порядок серед хаосу. Ці люди організовані, працьовиті, педантичні. Вони вимогливі до себе, оточуючих. Також народилися 31 серпня комунікабельні. Але відкрито виражати свої емоції не схильні. Люди, що народилися 31 серпня, спочатку вислухають усіх, а потім прокоментують відбувається. Якщо вони критикують, то, як правило, тактовно і конструктивно.

Народжені 31 серпня люблять і вміють працювати в команді. Сфера діяльності значення не має. Але життя часто змушує представників знаку нести тягар лідерів. Вони успішно справляються з завданнями. Лідерство допомагає набути безцінний досвід керування людьми і проектами.

Здоров’я і Хвороби

Для народжених 31 серпня небезпеку становлять захворювання травної системи. Вони нерідко страждають гастритами, борються з виразкою. Причиною виникнення проблем часто є переїдання. Сприяє розвитку захворювань і нервове перенапруження. Діви, які народилися 31 серпня, схильні приймати все на свій рахунок. Недовірливість вони ретельно приховують. Такий дисбаланс формує підгрунтя для розвитку психосоматичних захворювань. Іншу небезпеку представляють для Дів фізичні перевантаження і гіподинамія. Не варто кидатися в крайності. Для підтримки здоров’я цілком досить помірних навантажень, будь то ходьба, плавання або йога.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, незалежні, чарівні люди. Це товариські натури, що вміють знаходити спільну мову з будь-якою людиною. Вібрації цього дня такі, що посилюють ті риси характеру, які особливо виражені. Життя народжених в цей день буде складатися відповідно до їх вибору. Якщо вони підуть шляхом добра, то будуть щасливі, їм буде супроводжувати успіх у справах, вони зможуть реалізувати себе, створити сприятливі умови, де будуть присутні радість, любов, багатство. Якщо ж знехтують заповідями добра і будуть зневажливо ставитися до світу, оточуючих людей, сіючи зло, інтриги, то життя їх буде сірка і безрадісна. Зло, зроблене людям, повернеться до них назад, і вони зазнають тяготи і біди.

Поради Дівам, Народженим 31 Серпня

Життя Діви, народженої 31 серпня, складно назвати простою. Виною всьому відсутність гармонії. Змінити хід речей допоможе рівновагу між особистими потребами і суспільними завданнями. Перегини в ту або іншу сторону однаково небезпечні. Шукайте внутрішній стрижень. Проводьте більше часу наодинці з собою, постарайтеся зменшити потребу в схваленні або уваги. Знайдіть хороший баланс між грою і відповідальністю. Розвивайте в собі здатність цінувати інших.


Залишити відгук