День Народження 30 Серпня: Знак Зодіаку — Діва

Діви, що народилися 30 серпня, неймовірно кмітливі, швидкі і спритні. Розум і фізичні дані входять в число ваших основних достоїнств. Творчий і виразний, ви красномовні і відмінно володієте словом. Проникливий і далекоглядний, ви прекрасно проявляєте себе в дослідженні і розумінні глибинних мотивів оточуючих. У вас є щось від вічного учня, оскільки ви постійно прагнете розвивати свій інтелект. Ви любите досліджувати світ навколо себе, не забуваючи про внутрішній світ ідей і фантазій.

Народжені 30 серпня повинні остерігатися всіляких ексцесів, пов’язаних з плотськими задоволеннями. Занадто часто вони дивляться на світ як на поле для ігор і, відповідно, перегинають палицю, коли справа стосується їжі, пиття і відпочинку. Народилася 30 серпня слід остерігатися надмірного споживання жирів, цукру і м’яса; щоб не заплутатися у підрахунку калорій, краще перейти на рослинний раціон. Крім проблем з вагою у народжених 30 серпня спостерігається схильність до зловживання тютюном і алкоголем, на що потрібно звернути увагу до виникнення хронічних виснажуючих захворювань (особливо часто страждає печінка, шлунок, стравохід, легені, а також серцево-судинна система). Для всіх, крім професійних спортсменів, рекомендуються помірні фізичні вправи.

Народжені 30 серпня впевнено йдуть по дорозі життя, володіючи наполегливим характером, непорушний, як скеля. Де б не лежала сфера їх інтересів, у своїй роботі вони прагнуть до цілком відчутних результатів, вважаючи за краще не мати справу з ризикованими або нереальними підприємствами. Блискучі фінансисти, які вміють отримувати прибуток з повітря, вони відчувають законну гордість від успішного управління компанією, особистими або сімейними засобами. Як правило, будинок народжених 30 серпня утримується в ідеальному порядку. Не вражаючи розкішшю, він викликає захоплення продуманістю кожної деталі. У ньому немає нічого зайвого, все строго, гідно, але… іноді незатишно: бути може, не вистачає халата, кинутого на підлозі.

Знак Зодіаку 30 Серпня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Землі, які відрізняються наступними якостями: красномовство, тверезий аналітичний розум, уважність, скрупульозність, економність, освіченість, педантизм.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за дріб’язковість, аналітичний розум. Меркурій — покровитель для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідає за неприйняття невизначеності, а також відсутність польоту фантазії.

30 серпня народжуються Діви. Представники знаку – неординарні особистості. Їх коник – оригінальні ідеї. Але на цьому внесок Дів у розвиток наук, технологій і т. п. не закінчується. Навряд чи хтось, крім представника знака, краще впорається з розробкою стратегії впровадження інновацій. Народжена 30 серпня Діва исполнительна, сувора. Вона відповідальна, дисциплінована. Іноді представників знаку підводить нервозність. Але в основному це стабільні особистості з великою кількістю сильних сторін.

Народжені 30 серпня впевнені (деякі навіть занадто впевнені у своїй здатності справлятися з більшістю ситуацій. Стабільність цих людей зазвичай привертає до них підвищену увагу оточуючих. Друзі, знайомі, колеги відчувають себе в повній безпеці, якщо народжені 30 серпня беруться вирішити їх проблеми. Проте через якийсь час вантаж чужих турбот починає обтяжувати тих, хто народився в цей день. Рано чи пізно вони відмовляються брати подальшу участь у справах інших. Іноді таке рішення буває досить конструктивним, справді: скільки можна заохочувати дармоїдів, які цілком здатні самостійно відповідати за свої вчинки!

Поступово набуваючи вміння обґрунтовано відмовляти тим, хто не потребує допомоги, народжені 30 серпня роблять крок вперед у розвитку своєї особистості. Холоднокровність і цілеспрямованість народжених 30 серпня не завжди має благотворний вплив на близьких людей, яким часто не вистачає звичайного людського тепла. Батьки, які мають справді непересічним організаторським талантом, іноді забувають про те, що будинок — це місце для відпочинку, а не казарма, де встановлені наджорсткі ієрархічні порядки. Крім того, їм слід мати на увазі, що авторитарні методи керівництва, привнесені в сім’ю, сприяють розвитку нерішучості, пригнічують особистість, не дозволяючи їй розкритися в повній мірі, і в підсумку змушують ненавидіти тих, хто, можливо, з кращих спонукань намагався навчати своїх підопічних на істинний шлях. Періодично навколишні звинувачують народжених 30 серпня в надмірно приземленому матеріалістичному мисленні. Однак треба врахувати, що в справах вони насамперед керуються продуманою до дрібниць системою роботи, а не бездумної пристрастю до збільшення прибутку будь-якою ціною.

Навіть якщо народжених 30 серпня абсолютно не хвилюють гроші (що само по собі уявити дуже важко), їм неможливо відмовити в умінні організувати будь-яка праця — від самого простого до найскладнішого, що вимагає високої кваліфікації. І все ж надмірна педантичність народжених в цей день швидше відштовхує, ніж привертає тих, хто пов’язаний з ними особистими відносинами або відносинами партнерства. Втім, народжені в День скелі досить легко переживають будь-які втрати. Така товстошкірість іноді пригнічує навіть їх самих.

Чоловік Діва — народився 30 Серпня

Чоловіки, які народилися 30 серпня — володіють наступними рисами: такий чоловік — охайний, відданий, логічний, розумний, вдумливий. Чоловік-Діва спокійний і розважливий. Йому властива демонстративність, позерство і хвастощі. Він довго спостерігає, придивляється і ретельно продумує кожен свій крок. У відносинах такий чоловік рідко буде вирішуватися на ініціативу, проте в його відданості і надійності сумніватися не доводиться.

Жінка Діва — народилася 30 Серпня

Жінки, що народилися 30 серпня, характеризуються такими властивостями: така жінка — скромна, розсудлива, практична. Жінка-Діва – ідеал вірності, відданості та наполегливості. При першій зустрічі вона здається холодною, неприступною і байдужою. Причини такої поведінки криються в тому, що жінка-Діва має ретельно зважити всі ризики і проаналізувати ситуацію, перш ніж проявити свої емоції.

День Народження 30 Серпня

День народження, який припадає на 30 серпня, іменується днем скелі і відноситься до зодіакальним періоду Діви. Особи, що з’явилися в 30 серпня знак зодіаку Діва на світло, володіють неймовірним честолюбством, наполегливим характером і безмерностью амбіцій. Ці основні якості сприяють постійному прагненню їх власника до лідерства та успіху в різних сферах життя. З самого дитинства, які народилися 30 серпня знак зодіаку Діва, володіють неймовірною кмітливістю і розумом, умінням красномовно викладати думки. Відмінні фізичні дані також відносяться до списку основних переваг цих людей. Всі ці якості дозволяють постійно досліджувати навколишній світ і розвивати інтелект.

У дорослому житті це безперечні лідери з високими вимогами до себе і навколишнім, що володіють вольовим характером і залучають інших своєю цілеспрямованістю і наполегливістю. Вміла організація будь-якої діяльності, здатність вирішувати складні завдання і справлятися з важкими ситуаціями виводять цих людей в ряди успішних і заможних особистостей, до яких друзі і знайомі звертаються за допомогою у вирішенні власних проблем. Як правило, народжені 30 серпня знак зодіаку Діва, за це беруться, але через деякий час відмовляють у допомозі тим, хто і сам у змозі відповідати за свої вчинки. Тим самим набуваючи вміння твердо і обґрунтовано говорити «ні».

Сімейні цінності в житті цих людей, народжених 30 серпня знак зодіаку Діва, займають одне з найважливіших місць. Їм властиво відчувати глибоку прихильність до дітей і власного дому. Домашній побут, як правило, ретельно організований і продуманий до дрібниць. Будинок є своєрідною фортецею, покликаної доставляти комфорт і відпочинок своєму власникові. Дотримання ідеального порядку вважається неписаним правилом у цьому житлі.

За своєю суттю народжені 30 серпня знак зодіаку Діва — ідеалісти, тому в особистих стосунках вони можуть відчувати численні розчарування і смутку. У відносини з близькими людьми вони намагаються привнести суворе дотримання ієрархічних порядків, пригнічуючи особистості інших членів сім’ї і заважаючи їм повноцінно розкриватися. Ці порядки вводяться найчастіше з кращих спонукань для кращого облаштування життєвого благополуччя, проте, рідні не завжди добре сприймають такі методи впливу і страждають від нестачі теплоти в сімейних відносинах. Надзвичайно висока принциповість і прямолінійність цих персон боляче ранить навколишніх і особливо засмучує найдорожчих людей.

Для тих, хто народився 30 серпня знак зодіаку Діва, дуже важливо визнання оточуючих. Похвала і лестощі часто стають спонукою до множенню ними власних зусиль. Годину-то ці люди беруть на себе непомірно велику відповідальність і, виконуючи намічене, працюють з дуже високою напругою, що може негативно позначитися на здоров’ї. Уміння розслаблятися і безтурботно відпочивати не завадить в таких випадках. Радість звичайним дрібниць і повне відмежування від щоденних проблем, безсумнівно, гостро необхідні цим особам.

Любов і Сумісність

Ви товариські, доброзичливі і любите обмінюватися думками з самими різними людьми. У близьких стосунках ви романтичні, сентиментальні і ідеалістичні. Ваш перфекціонізм створює розрив між мріями і повсякденною реальністю. Ви прагнете знайти справжню любов, але мало хто здатний відповідати вашим високим ідеалам.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Народжені 30 серпня прагнуть нових знань. Ці люди вміють і люблять вчитися. Крім того, вони ефективно застосовують отримані знання в побуті і професійній діяльності. Прагнення до ідеалу не дозволяє їм зупинитися в самовдосконаленні. Настає момент, коли наявні знання пора передавати іншим. І з цим завданням народжені 30 серпня справляються майстерно.

Діва, яка народилася 30 серпня, – хороший виконавець. На керівній посаді представник знака відчуває себе не в своїй тарілці. Зайва нервозність заважає грамотному управлінню. Сфера інтересів Діви може лежати практично в будь-якій області. Єдине, чого представники знака не люблять, – ризик. Нереальні проекти, сумнівні авантюри точно не для Дів, народжених 30 серпня.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 30 серпня нерідко сприймають світ як ігрове поле. Вони схильні перегинати палу, коли справа стосується відпочинку та інтимних задоволень. Останні можуть спричинити проблеми зі здоров’ям. Крім того, особливу увагу Дівам рекомендується звернути на харчування. Надлишок жирів, глюкози і алкоголю аж ніяк не сприяє збереженню здоров’я. Не зайвим буде переглянути своє ставлення до відпочинку. Екстремальні розваги з метою полоскотати нерви не вихід. Пам’ятайте про ризик травматизму.

Доля і Удача

В цей день народжуються працьовиті, відповідальні, честолюбні і амбітні натури. Вони наділені ораторським талантом, розумні, володіють здатністю переконання. У житті досягають багато чого, можуть проявити себе в політиці, законодавчій сфері, літературі. У фінансовій області вони успішні, в сім’ї гармонійні стосунки, вони прив’язані до будинку, шанують сімейні традиції. Їм необхідно приділяти достатньо часу відпочинку, інакше перенапруження може підкосити їх здоров’я.

Поради Дівам, Народженим 30 Серпня

Остерігайтеся розвивати в інших почуття залежності; навчайте своїх дітей бути самодостатніми. У трудовому колективі Діві рекомендується проявляти більшу гнучкість. Не піддавайтеся почуттю, що ви повинні контролювати кожен крок свого оточення. В родині відносини може зіпсувати владність представника знака, бажання все і всіх контролювати. Зберегти здоров’я на довгі роки допоможе уважне ставлення до себе. Розвивайте свої духовні сторони і дивіться за межі того, що може запропонувати цей світ.


Залишити відгук