Іменини Жанни — день Ангела Жанни

Вже подорослішавши, Жанна стає більш легкою людиною. З нею вже не так складно спілкуватися і образи вона так довго не пам’ятати. Вельми дотепна, може добре пожартувати. Але якщо образить людину, то всіма способами намагатися виправити свою помилку. В колективі у Жанни завжди хороша репутація. Її вважають хорошим і надійним другом, який завжди прийде на допомогу.

У чоловіках вона особливо не розбірлива, тому і шлюбів у неї завжди дещо. Дітей виховує з усією строгістю. У професійному плані у Жанни проблем немає. Вона часто організовує свою справу, так як не любить залежати від кого-небудь, а навпаки, їй подобається, коли йдуть за нею. У роботі завжди досягає чималих успіхів.

Доля: Жанна — прекрасна господиня.

Святі: Івана Мироносиця (іменини 10 липня).

День Ангела Жанни

Ім’я Жанна — це французька варіація імені Івана, яке встигло прижитися в Росії. У перекладі з давньоєврейської мови це ім’я означає «милість Божа», «благодать», «дар Богів». У Франції ім’я Жанна пішла від імені Жан, аналог імені Іван. Жанна – ім’я пристрасне. В ньому досить твердості, здатності до тривалої концентрації і навіть мужності. Останнє, до речі, пов’язано не тільки зі звуковою енергією слова, але і з героїчним чином великої француженки Жанни д’арк. Таке відчуття, що мови того пам’ятного багаття, сгубившего відважну жінку, опалили характер і інших носіїв цього імені.

Жанна Іменини за Церковним Календарем

15 Травня – Жанна Мироносиця. Переміщуваний: в Тиждень св. дружин-мироносиц10 Червня – Жанна Мироносиця


Залишити відгук