Іменини Зої — день Ангела Зої

Зоя завжди дуже беззахисна і пуглива. Завжди шукає допомогу в чомусь або в комусь, їй важко самостійно справлятися зі своїми проблемами. Важко переживає невдачі. Часто в якості захисника Зої виступає її чоловік, який її завжди оберігає від усього. Вона відповідає йому відданістю і любов’ю. У неї добре розвинена інтуїція, часто сняться віщі сни. Вона дуже гостро відчуває зміни в настрої близької людини. Говорить мало, але по справі. До його слів варто прислухатися, тому що часто там можна почути щось важливе.

Доля: Доброта, мрійливість і чутливість. Великих успіхів досягає у вивченні гуманітарних наук. Зоя володіє здатністю відразу розрізняти хороших і поганих людей.

Святі: Зоя Віфлеємська (іменини 26 лютого), Зоя Памфилийская (іменини 15 травня), Зоя Римська (іменини 31 грудня).

День Ангела Зої

З давньогрецької мови – життя. При цьому вона абсолютно не розташовує до прояву якоїсь агресії або довгого накопичення напруги. Зазвичай це призводить до того, що Зоя з дитинства росте дуже довірливим і доброю дитиною. Вона активна, іноді здатна захопити своїх подружок на веселу і захоплюючу гру, однак неслухняною її важко назвати.

Буває, правда, що, захоплюючись дитячими пустощами, вона заходить в них занадто далеко і викликає невдоволення батьків. Тут слід бути досить обережним, оскільки занадто грубе і жорстке покарання може серйозно травмувати Зоину психіку. Втім, це стосується виховання всіх довірливих дітей, у яких часто фізичне покарання не викликає нічого, крім жаху розчарування в почутті любові. У випадку з Зоєю це може мати особливо тяжкі наслідки, надломив її характер. Таке невір’я в любов одного разу може пустити її «по руках».

Набагато краще, якщо батьки прищеплять Зої який-небудь інтерес, будь то навчання, книги або навіть домашні турботи. Швидше за все, при Зоиной відкритості та довірливості зробити це буде зовсім не важко. Інколи навіть здається, що вона здатна зацікавитися все на світі. Труднощі зазвичай починаються в підлітковому віці. На жаль, в цей час прокидається чуттєвість особливо потребує уміння захищатися, а це, на жаль, не в Зойкином характер. Буває, що розчарування від падіння перших романтичних почуттів стає занадто глибоким.

Зоя Іменини за Церковним Календарем

26 Лютого – Зоя Вифлеємська, прп.15 Травня – Зоя Атталийская (Памфилийская), мц. [дружина мч. Еспера Атталийского]31 Грудня – Зоя Римська, мц.


Залишити відгук