Іменини Злати — день Ангела Злати

Професію Злата вибирає, керуючись своїми інтересами, а не престижністю справи. Вона дуже відповідальна, виконає будь-яке доручення. Злата може досягти великого успіху на роботі, але вона не честолюбна. Вона не любить одноманітності і розміреного життя. Жінка з цим ім’ям часто талановита, гарно малює або співає. У Злати не дуже багато друзів, але зате вірніше її в дружбі не знайти. Вона принципова, сувора, не вірить пліток.

Навколо Злати завжди багато чоловіків, але заміж вона виходить пізно. Їй важливо, щоб чоловік був близький їй за духом і способу життя. Його добробутом Злата не цікавиться. Вона хороша господиня, віддана дружина. Злата дуже тактовна і добре відчуває людей, свариться з чоловіком рідко. Дітей виховує в строгості.

Доля: Злата володіє особливим шармом і привабливістю, бажанням подобатися і мати визнання. Злата щаслива. Їй немов допомагає у всьому фортуна, і, коли здається, що виходу немає, перед нею відкриваються нові горизонти.

Святі: Злата Могленская (іменини 26 і 31 жовтня).

День Ангела Злати

Дослівний переклад цього імені з давньослов’янського чітко трактує це ім’я, як – «золота», або «золото». Це дивно красиве ім’я, насамперед, має чеські, а так само єврейські коріння. І цілком можливо, що його походження може ставитися до раннього Середньовіччя, а так само до євреїв — ашкеназам, які проживали в Чехії. Є версія, що в слов’янську мову ім’я Злата прийшов із Стародавньої Греції. У перекладі з давньогрецької «хріса» означало «золота», «золотко».

У православ’ї небесною заступницею імені Злата вважається великомучениця Злата Могленская, яка під тортурами не погодилася прийняти іслам. Іменини або день ангела всі Злати відзначають у пам’ять про цю святий 26 жовтня і 31 жовтня за церковним календарем.

Злата Іменини за Церковним Календарем

26 Жовтня – Хріса (Хрисия, Злата) Могленская, вмц. (Прославлення)31 Жовтня – Хріса (Хрисия, Злата) Могленская, вмц. (Кончина)


Залишити відгук