Іменини Зиновія — день Ангела Зиновія

Зіновії стають лікарями, артистами, закрійникам, архітекторами, інженерами. В особистому житті вони часто ведуть себе невпевнено, нерішуче, тому деякі з них пізно обзаводяться власною сім’єю. У сімейному житті вони безконфліктні, поступливі, так і в цілому їх можна назвати хорошими чоловіками. Їм подобається возитися з дітьми, залучати їх до самостійно придумані забави. Захоплюються грою в шахи, малюванням.

Доля: Енергетиці цього імені властива достатня активність і життєрадісність, якби тільки справа не ускладнювалося підвищеною ранимістю і сприйнятливістю.

Святі: Зіновій Тирський (іменини 30 вересня), Зіновій Егейский (іменини 12 листопада).

День Ангела Зиновія

Історія появи цього імені починається від давньогрецького слова «зенобиос», що означає «Зевс» і «Біос», тобто життя, інакше – «Богоугодно живе». Святий покровитель імені — свяшенномученик Зіновій. Він і його сестра Зиновія народилися в місті Егее, залишилися сиротами, потім роздали все своє багатство бідним і стали служити Господу. Зіновій отримав від Бога великий дар — зцілювати хворих. Християни обрали його єпископом. Але в часи Диоклетианова гоніння святий Зиновій загинув, в цей же час загинула і його сестра, яка добровільно пішла на загибель слідом за своїм братом.

Зіновії мають терплячим, спокійним, дуже добрим характером. Вони покладливі, люблять тварин, добре навчаються в школі. Це дуже цілеспрямовані і добросовісні люди і ніколи не обіцяє того, що не можуть зробити. Дуже віддані батькам, завжди піклуються про них. Хороші сім’янини, в усьому поступаються своїм дружинам, майже ніколи не сваряться. Народжуються хлопчики, більш прив’язані до батька, ніж до матері. У них завжди багато відданих друзів. Захоплюються живописом. Люблять затівати з дітьми різні ігри, які самі придумують. Деякі одружуються пізно з-за своєї нерішучості і невпевненості.

Зіновій Іменини за Церковним Календарем

23 Січня – Зіновій Сутормин, священик, пресвітер /новомуч./30 Вересня – Зіновій (Зінон) Тирський (Сідонський), сщмч., пресвитер12 Листопада – Зіновій Егейский (Кілікійський), сщмч., єпископ


Залишити відгук